Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Івано-Франківськ: де купити IQOS, VEEV, lil SOLID, стіки та поди?
  Івано-Франківськ: де купити IQOS, VEEV, lil SOLID, стіки та поди?

  Івано-Франківськ: де купити IQOS, VEEV, lil SOLID, стіки та поди?

  Де купити IQOS, lil SOLID, стіки та аксесуари в Івано-Франківську? Де знаходиться офіційний магазин IQOS? Де отримати сервіс або заміну для IQOS або lil SOLID? Чи можна замовити IQOS або стіки з доставкою, не виходячи з дому? На всі питання відповідаємо нижче.

  Де купити IQOS, lil SOLID та аксесуари у Івано-Франківську?

  IQOS VEEV, IQOS, lil SOLID та аксесуари до них можна купити в офіційному магазині IQOS, магазинах електроніки АЛЛО, точках видачі ROZETKA, магазинах і вейпшопах Табакерка, супермаркетах Сільпо та інших. Всі ці місця відмічені на нашій інтерактивній мапі.

  Також, на ній можна подивитись, де знаходиться найближча точка продажу стіків та подів, IQOS-Friendly заклади, точки ресайклінгу — просто скористайся відповідними фільтрами. Також усе, пов’язане з IQOS, від стіків до аксесуарів, можна обрати онлайн з безкоштовною доставкою або через чат-бот IQOS у Вайбер або Telegram.

  1. IQOS Space в Івано-Франківську

  IQOS Space в Івано-Франківську працює за адресою вул. Миколайчука, 2 (ТЦ Арсен, Центральний вхід, 1 поверх, біля INTERTOP).

  Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00.

  У фірмовому магазині є все для користувачів IQOS та для тих, хто планує перейти з сигарет на IQOS. Ось, які девайси та послуги є у IQOS Space:

  • Повний асортимент. Тут є всі моделі IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, усі смаки HEETS, Fiit та подів для IQOS VEEV, а також повна колекція аксесуарів.
  • Сервісний центр IQOS. Якщо з твоїм IQOS щось пішло не так (перестав заряджатись, індикатори блимають червоним, а стік в тримачі погано тягнеться) – одразу звертайся сюди. У брендовому магазині проведуть діагностику IQOS і, в разі несправності, замінять на новий пристрій за гарантією. Також, експерти IQOS безкоштовно оновлять прошивку девайсу та за потреби проведуть професійну чистку.
  • Переробка та екологічна утилізація. В IQOS Space приймаємо на переробку все, що пов'язано із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети та аксесуари, використані поди та стіки, упаковки, порожні одноразки будь-яких виробників. Для цього у нас є спеціальні ресайклінг бокси, куди можна покласти використані девайси або поди. Більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.


  2. Офіційний сайт iqos.ua або чат-бот

  IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID, Heets, Fiit, поди VEEV, аксесуари можна обрати онлайн на сайті або у чат-боті у Viber чи Telegram. Безкоштовна доставка при замовленні від 599 грн. Через бот можна не лише купити все необхідне для використання IQOS, IQOS VEEV або lil SOLID, а й прокласти маршрут до найближчого магазину зі стіками та подами, якщо хочеться трохи прогулятись. Чат-бот також допоможе провести онлайн-діагностику пристрою, як на сайті.

  3. Великі торговельні мережі

  Також ти можеш придбати девайси та аксесуари IQOS у великих торговельних мережах – АЛЛО, ROZETKA, Сільпо, METRO, FRESH, Табакерка та інших. Що ж до стіків HEETS та FIIT та подів VEEV, то їх можна купити в мережах супермаркетів Сільпо, на заправках OKKO, WOG та Amic, в магазинах електроніки AЛЛО та точках видачі Rozetka, магазинах та кіосках по всьому місту. 

  Повний перелік місць продажу стіків, подів, пристроїв та аксесуарів в Івано-Франківську дивись на інтерактивній мапі

  Безкоштовна діагностика несправностей та сервісне обслуговування

  Виникли проблеми з IQOS, IQOS VEEV чи lil SOLID? Принось девайс на безкоштовну діагностику і ми допоможемо розібратися, в чому проблема, а також оновимо прошивку і виправимо дрібні баги. Якщо буде необхідно, замінимо несправний пристрій на новий за гарантією. 

  Більше про те, як працює гарантія на IQOS, lil SOLID та VEEV.

  Якщо ж ти шукаєш відповідь на запитання «Як користуватися IQOS», «Як чистити IQOS», «Що робити, якщо IQOS не працює?», ось кілька корисних посилань, які стануть у нагоді:

  Не знайшов відповіді на своє питання? Завітай до IQOS Space, або зв’яжись з нами будь-яким зручним для тебе способом, і наші експерти тобі допоможуть:

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.