Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати

  Технологія нагрівання тютюну без горіння - FAQs

  IQOS — це гаджет для нагрівання тютюну, альтернатива для повнолітніх курців, які хочуть продовжувати насолоджуватися смаком тютюну без попелу та диму. IQOS не призначений для некурців і для тих, хто кинув паління.

  IQOS — наша найновіша та найдосконаліша розробка. Завдяки технології нагрівання тютюну без горіння, IQOS замість диму виділяє ароматний аерозоль, що містить нікотин.

  IQOS та стіки не призначені для неповнолітніх. Більше деталей в розділі Важлива інформація.
  Ні, IQOS та lil SOLID — це не спосіб кинути палити. Якщо ви бажаєте кинути палити, то найкраще відмовитись від споживання тютюну у будь-якій формі.
  Ні, IQOS не виділяє дим, бо тютюн у ньому не горить. Пристрій виділяє аерозоль — це те, що ви бачите під час використання IQOS.

  IQOS — це краща альтернатива курінню. Тютюн у цьому пристрої нагрівається, а не горить. Завдяки цьому користувачі IQOS отримують справжній смак тютюну без горіння, попелу та диму. До речі, запаху також буде значно менше.

  IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*

  Важлива інформація: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS не виключає усі ризики.

   *”95% менше” означає середнє зниження рівня низки шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію на iqos.ua.

  Якщо вас непокоїть вплив куріння на здоров'я, найкращий варіант для вас — це відмовитись від споживання тютюну та нікотину в усіх формах.

  Ні. IQOS призначений для використання виключно зі спеціальними стіками. Лише використовуючи їх разом, ви зможете відчути усі переваги IQOS. Усі наші дослідження базуються на використанні IQOS із тютюновмісними стіками HEETS.
  Ні, IQOS не виключає всі ризики. Аерозоль IQOS містить на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретами.* Повний перехід на IQOS представляє менший ризик для здоров'я, ніж, якщо б ви продовжували палити. Якщо вас турбує вплив куріння на здоров'я, найкращий варіант для вас — це відмовитися від споживання тютюну і нікотину у всіх формах.

  Важлива інформація: це не обов'язково означає зниження ризику на 95%. IQOS не виключає усі ризики. Він виділяє нікотин, який викликає звикання.

  * У порівнянні з димом еталонної сигарети (3R4F). Це не обов'язково означає зниження ризику на 95%.
  Найкраще — це поважати правила тих місць, де ви перебуваєте, та покладатися на здоровий глузд і правила поведінки, коли ви використовуєте IQOS поряд з іншими людьми.

  IQOS можна використовувати у деяких громадських місцях, у приміщенні, якщо побачите знак "IQOS Friendly" або якщо персонал закладу не заперечує.

  Якщо ви подорожуєте літаком, вам варто спитати дозволу у працівників авіакомпанії, перш ніж використовувати IQOS. Але більшість авіакомпаній не дозволяють палити або використовувати альтернативні пристрої для курців у літаках.

  Склад аерозолю IQOS значно відрізняється від сигаретного диму.
  Правила перевезення стіків через кордон зазвичай такі ж, як і для сигарет. Але в деяких країнах вони можуть відрізнятися.

  Перед поїздкою у відпустку краще перевірити дозволені для перевезення норми, встановлені відповідними органами країни, куди ви подорожуєте.

  Митні служби в країні призначення можуть не дозволити перевищення дозволеної норми, конфіскувати стіки і навіть оштрафувати.

  Перед поїздкою переконайтеся, чи дозволене взагалі ввезення стіків в країну призначення.
  Кол-центр IQOS: 4767 або 0 800 507 807
  Час роботи: 9:00 - 21:00, без вихідних
  Viber: Чат-бот IQOS
  Telegram: @iqosua_bot
  Facebook: IQOS Ukraine
  lil SOLID (ліл Солід) — це система нагрівання тютюну, представлена в Україні IQOS (PMI).

  lil SOLID — це система нагрівання тютюну формату все-в-одному. Це простий і зручний спосіб насолодитися справжнім смаком тютюну без вогню, попелу і сигаретного диму.

  Цей пристрій не призначений для неповнолітніх, для тих, хто ніколи не використовував продукти, що містять тютюн або нікотин, та для тих, хто припинив використовувати такі продукти.
  Нікотин викликає залежність. Але це не основна причина хвороб, пов'язаних з курінням. IQOS виробляє нікотин у кількостях, порівнюваних зі звичайними сигаретами. Наші клінічні дослідження показують, що при використанні стіка з IQOS споживається приблизно та ж кількість нікотину, що і при викурюванні сигарети.
  FDA або Food and Drug Administration — підрозділ Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США. FDA відповідає за контроль над виробництвом, просуванням та розповсюдженням тютюнових продуктів у США.

  На основі наданих та зібраних наукових доказів, FDA опублікували висновок, що:
  • IQOS нагріває тютюн, а не підпалює його.
  • Відсутність горіння суттєво знижує виділення шкідливих та потенційно шкідливих хімічних речовин.
  • Повний перехід з сигарет на IQOS суттєво знижує вплив на організм шкідливих та потенційно шкідливих хімічних речовин.*
  • Повний перехід з сигарет на IQOS, як очікується, позитивно впливає на здоров'я населення в цілому.

  Важлива інформація: Використання IQOS не виключає всіх ризиків для здоров'я. Призначений для повнолітніх.

  *Джерело: Наказ управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), визнав IQOS як продукт з модифікованим ризиком — виданий 7 липня, 2020
  MRTP (modified risk tobacco product) — це тютюновий продукт з модифікованим ризиком.

  7 липня 2020 року FDA авторизували продаж та просування IQOS (разом з трьома варіантами стіків) як продукту зі зниженим впливом шкідливих речовин. IQOS став першою і єдиною системою нагрівання тютюну, авторизованою як продукт з модифікованим ризиком у США.

  FDA визначилися з рішенням після кількох років вивчення доступних наукових даних про IQOS. В процесі вивчення IQOS FDA 86 разів робили запити на отримання додаткової інформації про пристрій та технології.

  Вивчивши наукові докази, FDA опублікували висновок, що:
  • IQOS нагріває тютюн, а не підпалює його.
  • Відсутність горіння суттєво знижує виділення шкідливих та потенційно шкідливих хімічних речовин.
  • Повний перехід з сигарет на IQOS суттєво знижує вплив на організм шкідливих та потенційно шкідливих хімічних речовин.*
  • Повний перехід з сигарет на IQOS, як очікується, позитивно впливає на здоров'я населення в цілому.

  Важлива інформація: Використання IQOS не виключає всіх ризиків для здоров'я. Призначений для повнолітніх.

  *Джерело: Наказ управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), визнав IQOS як продукт з модифікованим ризиком — виданий 7 липня, 2020
  FDA (Food and Drug Administration) — це підрозділ Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США. FDA відповідає за регулювання безлічі споживчих товарів, включаючи тютюнові вироби та товари для курців. FDA може авторизувати товар для курців, але не схвалити. Законодавство США забороняє застосовувати статус "схвалено FDA" до будь-якого тютюнового продукту, оскільки вони не можуть вважатися повністю безпечними. Замість цього FDA авторизує (або ні) подібні продукти як "продукти модифікованого ризику" (MRTP). У США такі товари можуть просуватися як товари зі зниженим ризиком чи зі зниженим впливом на організм. Philip Morris International подали кілька заяв для підтвердження категорії MRTP для IQOS. Після ретельного розгляду, FDA опублікували рішення, що IQOS "суттєво знижує виділення шкідливих та потенційно шкідливих речовин" та що "повний перехід з сигарет на систему IQOS суттєво знижує вплив на організм шкідливих та потенційно шкідливих хімічних речовин".*

  Важлива інформація: Використання IQOS не виключає всіх ризиків для здоров'я. Призначений для повнолітніх.

  *Джерело: Тримісячні дослідження PMI щодо зменшення шкідливого впливу, проведені в Японії і США в амбулаторних умовах. Ці дослідження вимірювали вплив 15 шкідливих хімічних речовин і порівнювали рівні, які спостерігаються у курців, які перейшли на IQOS, з рівнями, виміряними у курців, які продовжували курити сигарети.
  Рішення FDA стверджує, що IQOS — фундаментально інший продукт порівняно з сигаретами. IQOS краще рішення для тих, хто інакше все одно б продовжував курити. На відміну від сигарет, IQOS нагріває тютюн, а не підпалює його. Відсутність горіння суттєво знижує виділення шкідливих та потенційно шкідливих хімічних речовин в порівнянні з сигаретним димом. Більше того, наукові дослідження показали, що повний перехід зі звичайних сигарет на систему IQOS суттєво знижує вплив на організм шкідливих та потенційно шкідливих хімічних речовин.*

  Важлива інформація: Використання IQOS не виключає всіх ризиків для здоров'я. Призначений для повнолітніх.

  *Джерело: Тримісячні дослідження PMI щодо зменшення шкідливого впливу, проведені в Японії і США в амбулаторних умовах. Ці дослідження вимірювали вплив 15 шкідливих хімічних речовин і порівнювали рівні, які спостерігаються у курців, які перейшли на IQOS, з рівнями, виміряними у курців, які продовжували курити сигарети.
  Як і система нагрівання тютюну IQOS, вейпи — це "бездимна" альтернатива курінню. Тим не менш, між IQOS та вейпами є значна різниця. Електронні сигарети не містять та не використовують тютюн. Замість нього вони нагрівають рідину з нікотином та ароматизаторами до виділення аерозолю (пари). На сьогоднішній день жоден вейп не був авторизований FDA.

  IQOS — перша та єдина система нагрівання тютюну, авторизована у США як продукт з модифікованим ризиком. FDA опублікували висновок, що повний перехід на IQOS знижує вплив на організм шкідливих та потенційно шкідливих хімічних речовин*.

  Важлива інформація: Використання IQOS не виключає всіх ризиків для здоров'я. Призначений для повнолітніх осіб.

  *Джерело: Тримісячні дослідження PMI щодо зменшення шкідливого впливу, проведені в Японії і США в амбулаторних умовах. Ці дослідження вимірювали вплив 15 шкідливих хімічних речовин і порівнювали рівні, які спостерігаються у курців, які перейшли на IQOS, з рівнями, виміряними у курців, які продовжували курити сигарети.
  Рішення FDA підтримує нас у намірі поступово замінити сигарети високотехнологічними "бездимними" продуктами.

  Чотири ключових принципи відповідального просування бездимних продуктів у PMI:
  1. Ми пропонуємо та продаємо наші продукти тільки повнолітнім курцям.
  2. Ми попереджаємо користувачів про вплив нашої продукції на здоров'я.
  3. Наша маркетингова комунікація має бути чесною, відкритою та точною.
  4. Ми поважаємо закон.
  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.