ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?


Продовжити з логіном
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?

Ми відправили смс-код на номер [phone]


Продовжити з логіном
OR

Питання / відповіді

Технологія нагрівання тютюну без горіння

Що таке IQOS?
IQOS — це гаджет для нагрівання тютюну, альтернатива для повнолітніх курців, які хочуть продовжувати насолоджуватися смаком тютюну без попелу та диму. IQOS не призначений для некурців та людей, що відмовились від паління.

IQOS — наша найсучасніша розробка, що працює на базі технології нагрівання тютюну. Завдяки відсутності горіння, IQOS виділяє не дим, а ароматний аерозоль, що містить нікотин.

IQOS та HEETS не призначені для неповнолітніх. Із докладною інформацією можна ознайомитися в розділі Важлива інформація.
Чи допоможе IQOS кинути палити?
Ні. IQOS не є засобом кинути палити. Якщо вас непокоїть вплив паління на здоров'я, найкращий варіант для вас — це повністю припинити споживання тютюну у будь-якій формі.
Чи виділяє IQOS дим?
Ні, IQOS не виділяє дим, бо тютюн у ньому не горить. Пристрій виділяє аерозоль — це те, що бачите під час використання IQOS.
У чому різниця між сигаретами та IQOS?
IQOS — це краща альтернатива курінню, оскільки тютюн тут нагрівається, а не горить. Це забезпечує справжній смак тютюну без горіння, попелу та диму. Запаху також буде значно менше.

IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин, ніж сигарети. *

Остаточний перехід на IQOS представляє менший ризик для вашого здоров'я, ніж продовження паління.

Важливо знати: використання IQOS не виключає усіх ризиків для здоров'я. Він виробляє нікотин, який викликає залежність.

* Середнє зниження рівнів широкого спектра шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) в порівнянні з димом сигаретного зразка (3R4F). Це не означає, що ризик для здоров'я знижується на 95%.
Якщо вас непокоїть вплив куріння на здоров'я, найкращий варіант для вас — це відмовитись від споживання тютюну та нікотину в усіх формах.
Чи можна використовувати звичайні сигарети в IQOS?
Ні. IQOS призначений для використання виключно зі стіками HEETS. Лише використовуючи їх разом, ви зможете відчути усі переваги IQOS. Усі наші дослідження базуються на використанні IQOS із тютюновмісними стіками HEETS.
Чи є використання IQOS цілком безпечним?
Ні. IQOS не виключає усі ризики. IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин, ніж сигарети. * Остаточний перехід на IQOS представляє менший ризик для вашого здоров'я, ніж продовження паління. Важливо знати: використання IQOS не виключає усіх ризиків для здоров'я. Він виробляє нікотин, який викликає залежність.

* Середнє зниження рівнів широкого спектра шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) в порівнянні з димом сигаретного зразка (3R4F). Це не означає, що ризик для здоров'я знижується на 95%. Якщо вас непокоїть вплив куріння на здоров'я, найкращий варіант для вас — це відмовитись від споживання тютюну та нікотину в усіх формах.
Чи можна використовувати IQOS у приміщенні?
У разі, якщо використання IQOS прямо не регулюється, слід поважати оточуючих і дотримуватися правил поведінки та здорового глузду. Склад аерозолю IQOS принципово відрізняється від сигаретного диму. Рішення щодо використання в приміщенні у громадських місцях приймається відповідними органами влади.

У літаку: потрібно запитати дозвіл у співробітників авіакомпанії. Більшість авіакомпаній зараз не дозволяють палити або використовувати альтернативні продукти у своїх літаках.
В яких країнах доступний IQOS?
IQOS доступний в таких країнах.
IQOS у відпустці
Перевезення стіків за кордон регулюється схоже до сигарет, проте правила у кожній країні можуть відрізнятися.

Перед від'їздом у відпустку перевірте дозволені для перевезння норми, встановлені відповідними державними органами країни, куди ви подорожуєте.

Митні служби в країні призначення можуть не дозволити перевищення дозволеної норми, конфіскувати продукцію та навіть оштрафувати.

Перед поїздкою слід перевірити, чи взагалі дозволене ввезення тютюнових продуктів у країну призначення.
До кого звернутися з питаннями?
Кол-центр IQOS: 4767 або 0 800 507 807
Час роботи: 9:30 - 21:30
Viber: Чат-бот IQOS
Telegram: @iqosua_bot
Facebook: IQOS Ukraine
WhatsApp: 063 050 78 07
Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше