Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Перше знайомство з IQOS. Як працює, як користуватися. Інструкція з інфографікою!
  Перше знайомство з IQOS. Як працює, як користуватися. Інструкція з інфографікою!

  Перше знайомство з IQOS. Як працює, як користуватися. Інструкція з інфографікою!

  Почув про IQOS та думаєш про покупку, але маєш більше запитань, ніж відповідей? Саме тому ми зібрали найпопулярніші з них та розповіли про все, що може зацікавити при першому знайомстві з девайсом: що таке нагрівання тютюну, як працює Айкос і чим відрізняється від сигарет, як ним користуватися і про які “особливості” потрібно знати.

  1. Що таке Айкос?
  2. Як “курити” IQOS?
  3. Що таке стіки для Айкос? Чим відрізняються від сигарет?
  4. Як користуватися IQOS?
  5. Як правильно робити затяжки з Айкос?
  6. І там, і там тютюн – чому смак у сигарет і IQOS різний?
  7. Як обрати модель IQOS?

  Що таке Айкос?

  IQOS – це бездимна електронна альтернатива курінню: пристрій, що не підпалює тютюн, а нагріває його, без горіння, диму та попелу. IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*
  Важлива інформація: Це не дорівнює зниженню ризиків на 95%. IQOS не виключає всіх ризиків.
  * "95% менше" означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Переглянь Важливу інформацію.

  IQOS зберігає ритуал, до якого звикли курці. Дослідження* показали, що задоволеність насиченістю і смаком у курців, які повністю перейшли на IQOS порівнювані з рівнем задоволеності курців, які продовжують палити сигарети.
  * Джерело: 3-місячні клінічні дослідження, проведені в США та Японії із 160 дорослими курцями в реальних умовах (амбулаторно).

  Щоб зрозуміти відмінність IQOS від сигарет, рекомендуємо не чергувати його з сигаретами хоча б тиждень. 

  Як “курити” IQOS?

  Вираз "курити Айкос" – не зовсім правильний, бо з IQOS немає процесу горіння. Наші користувачі зазвичай кажуть "використовувати Айкос".

  При використанні Айкос тобі не потрібні сірники або запальничка, бо не потрібно нічого підпалювати. Ти просто вставляєш стік з тютюном в девайс та включаєш його, як і будь-який електронний гаджет. Після цього починається нагрівання – і саме в ньому полягає основна відмінність між використанням Айкосу та курінням сигарет. 

  Коли ти підпалюєш сигарету, тютюн згорає, утворюючи дим і попіл. IQOS нагріває тютюн, а не спалює його, тому виділяється тютюновий аерозоль, що принципово відрізняється від сигаретного диму.

  Різниця між сигаретним димом та аерозолем IQOS

  IQOS виділяє в середньому на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.* Зважаючи на наявні наукові докази, повний перехід на IQOS, ймовірно, становитиме менший ризик для здоров'я, ніж продовжувати курити.
  Важлива інформація: Це не дорівнює зниженню ризиків на 95%. IQOS не виключає всіх ризиків.
  * Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%.

  Що таке стіки для Айкос? Чим відрізняються від сигарет?

  Для використання IQOS знадобляться спеціальні стіки, розроблені саме для нагрівання. Їх не можна підпалювати та “курити”, і так само з Айкос не можна використовувати звичайні сигарети. 

  Усередині стіків – натуральний тютюн, такий же як в сигаретах, але ретельно відсортований (тільки листова м'якоть без прожилок і стебел) і оброблений за іншою технологією. Його подрібнюють і злегка зволожують гліцерином, щоб при нагріванні легко випаровувався тютюновий аерозоль. Більше про Склад HEETS: з чого зроблені стіки для IQOS.

  Стіки менші по розміру, ніж сигарети – і це також пояснюється особливістю їх використання. При палінні сигарети приблизно 2/3 тютюну в ході горіння перетворюються в попіл і теплову енергію. І тільки те, що залишиться, так чи інакше перетворюються в аромат і смак тютюну. При використанні IQOS горіння відсутнє, тому кількість тютюну залишається такою ж самою, віддаючи при цьому свій справжній аромат та смак.

  Як користуватись IQOS

  Як користуватися IQOS?

  У IQOS є різні моделі пристроїв, проте більшість з них працює та використовується за схожим принципом.

  Отже, розпочнемо.

  Спочатку дістаємо тримач з зарядного пристрою або відсуваємо кришечку-засувку на ковпачку (у монодевайсів). Тепер можна вставляти стік тютюновою частиною донизу, до сріблястої лінії. Одне з важливих правил використання IQOS – ніколи не прокручуй стік в тримачі. Так є ризик пошкодити нагрівальне лезо – це найголовніше, що є у пристрої.

  Затискаємо кнопку на тримачі на пару секунд до вібрації, щоб увімкнути. Індикатори почнуть блимати – це означатиме, що лезо нагріває тютюн. Стік буде нагріватися протягом 20 секунд, після чого девайс сповістить ще однією вібрацією, що готовий до використання. Все, можна робити затяжки.

  Одного стіку в середньому вистачає на 14 затяжок або 6 хвилин використання (в залежності від того, що настане раніше). Приблизно на стільки ж вистачає і однієї сигарети.

  Коли тримач завібрує ще раз, це буде означати, що у тебе залишилася ще пара затяжок. Після цього пристрій знову подасть сигнал, а індикатори згаснуть, пристрій вимкнеться автоматично – сеанс закінчився. 

  Більше шукай в покрокових інструкціях для кожної з моделей девайсів:

  Як правильно робити затяжки з Айкос?

  Щоб стіка вистачило на довше, а смак залишався рівномірним, потрібно робити правильні затяжки. Ми рекомендуємо робити повільні затяжки з паузами в 4-5 секунд. Інакше тютюн не буде встигати прогріватися, а ти не отримуватимеш достатню кількість аерозолю. Не потрібно затягуватися занадто сильно. За силою затяжка має бути приблизно такою самою, як сигаретна, можливо, навіть трохи легшою.

  І там, і там тютюн – чому смак у сигарет і IQOS різний?

  Коли ти підпалюєш сигарету, отримуєш смак не тільки тютюну, а й іншого: диму, гару, попелу, згорівшого паперу. Ці горілі присмаки можуть бути настільки сильними, що власний аромат тютюну за ними буде ледь помітний. У IQOS горіння відсутнє, тому при його використанні немає горілого присмаку. Тому смак аерозолю буде дещо відрізнятися від сигаретного диму. Але при цьому задоволеність насиченістю і смаком від IQOS, порівнювана з задоволеністю від сигарет.*
  * Джерело: 3-місячні клінічні дослідження, проведені в США та Японії із 160 дорослими курцями в реальних умовах (амбулаторно).

  Більше про смаки стіків: Всі смаки стіків для IQOS та lil за міцністю і ароматом.

  Як обрати модель IQOS?

  Обрати пристрій для нагрівання тютюну можна серед 4 моделей: IQOS ORIGINALS DUO, IQOS ORIGINALS ONE, lil SOLID Es та lil SOLID 2.0. Щоб визначитися було легше, ми створили порівняльну таблицю характеристик різних моделей Айкос. Тут про все: час і швидкість зарядки, ємність батареї, мінімальну кількість циклів перезарядки, габарити, типи роз'ємів, кольори і опції кастомізації.

  • IQOS ORIGINALS DUO — це система нагрівання тютюну, яка має класичну конструкцію: компактний тримач і окремий зарядний пристрій. 
  • IQOS ORIGINALS ONE — це система нагрівання тютюну в моно-форматі із батареєю, якої вистачає на 20 стіків без перерв на підзарядку.
  • lil SOLID Es — нове покоління системи нагрівання тютюну lil SOLID, в компактному форматі “все в одному” із потужною батареєю, якої вистачає на 25 використань.
  • lil SOLID 2.0 — це монолітний пристрій для нагрівання тютюну, представлений в результаті колаборації південно-корейської технологічної компанії KT&G та IQOS (PMI).
  Порівняння моделей IQOS

  Більше про Усі моделі IQOS та lil: чим відрізняються та який обрати.

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.