My IQOS logo

Перше знайомство з IQOS 3 DUO

Дівчина із золотим IQOS DUO в руках
Дівчина тримає в руках зарядний пристрій та тримач IQOS 3 DUO

Як користуватись IQOS 3 DUO

1. Натисни кнопку зарядного пристрою IQOS 3 DUO, щоб перевірити рівень заряду акумулятора. Якщо він низький, підзаряди пристрій, використовуючи офіційні кабель і блок живлення IQOS.

2. Щоб увімкнути або вимкнути IQOS 3 DUO, затисни кнопку на верхній частині зарядного пристрою на 4 секунди. 2 індикатори на тримачі означають, що він повністю заряджений, і ти можеш використовувати його двічі. 1 індикатор означає, що ти можеш використовувати пристрій тільки 1 раз.

3. Дістань тримач із зарядного пристрою та акуратно встав стік до сріблястої лінії. Тільки не крути стік! Натисни та утримуй кнопку тримача. Після однієї вібрації індикатор почне повільно пульсувати. Після другої — індикатор засвітиться білим. Це означає, що IQOS готовий до використання.

4. Якщо IQOS знову вібрує двічі, це означає, що сеанс добігає кінця. Підніми ковпачок і дістань стік. Натисни кнопку тримача, щоб перевірити рівень заряду. Якщо світиться 1 індикатор, ти можеш використати IQOS ще раз або помістити тримач назад у зарядний пристрій.

5. Коли тримач IQOS 3 DUO заряджається, стеж за індикаторами на верхній частині зарядного пристрою. Коли індикатор блимає, це означає, що тримач заряджається. Коли обидва індикатори світяться, це означає, що IQOS готовий до використання.

Дівчина відкриває IQOS 3 DUO

Як заряджати IQOS 3 DUO

1. Натисни кнопку зарядного пристрою IQOS 3 DUO, щоб перевірити рівень заряду акумулятора. Якщо індикатор у верхній частині блимає, це сигналізує про низький заряд акумулятора. Підзаряди зарядний пристрій за допомогою офіційного кабелю та адаптера живлення IQOS. Тепер блимання індикатора свідчить про те, що акумулятор заряджається. Для роботи IQOS 3 DUO не потрібен повний заряд акумулятора. Але повний заряд гарантує до 20 сеансів використання.

2. Перевір індикатори на тримачі IQOS 3 DUO. 2 індикатори світяться — тримач повністю заряджений, і ти можеш використовувати його двічі. 1 індикатор означає, що ти можеш використовувати пристрій тільки 1 раз. Якщо індикатори не світяться, це означає, що час перезарядити тримач.

3. Підніми ковпачок тримача IQOS 3 DUO та дістань стік. Встав тримач у зарядний пристрій. Перевір дві маленькі лампочки у верхній частині зарядного пристрою. Коли індикатор блимає, це означає, що тримач IQOS 3 DUO заряджається. Коли вони рівно світяться, це означає, що IQOS готовий до використання.

Дівчина чистить IQOS на столі

Як чистити IQOS 3 DUO

1. Перед чисткою тримача IQOS 3 DUO дай йому охолонути хоча б 30 секунд.

2. Зніми з тримача ковпачок і злегка постукай по тримачу, щоб витрусити залишки тютюну. Відкрий щіточку для чистки IQOS. Встав її в тримач і обережно поверни 2-3 рази, не натискаючи.

3. Час від часу використовуй палички для чистки IQOS, щоб почистити тримач. І, нарешті, не забудь почистити внутрішню частину ковпачка. Смак кращий, коли Айкос якісно почищений.

Лайфхаки для IQOS
Зарядка IQOS

Тримай IQOS зарядженим

Заряду батареї Айкос вистачає на 20 стіків, тобто на цілу пачку. Щоб девайс не підвів тебе у момент, коли хочеться зробити перерву на стік, тримай його зарядженим. Найзручніше залишати IQOS на зарядку на ніч разом зі смартфоном.

Відео-інструкція

Білий тримач IQOS

Використовуєш IQOS 3 DUO вперше?

Якщо ти щойно дістав новенький IQOS 3 DUO з коробки, спочатку потрібно його активувати. Просто затисни та утримуй кнопку на зарядному пристрої протягом 4 секунд. Коли індикатори засвітяться, Айкос буде готовий до використання.

Відео-інструкція

Чоловік сидить за ноутбуком. IQOS лежить на столі.

І це не все. Уся корисна інформація є в Інструкції Як використовувати IQOS 3 DUO.

Інструкція Як використовувати IQOS 3 DUO допоможе розібратись як працює та що вміє IQOS.

Завантажити інструкцію

Залишились питання?

Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.