Всі смаки стіків для IQOS та lil за міцністю і ароматом

Що таке HEETS (хітс) та Fiit (фіт)?

HEETS (хітс) – стіки, розроблені спеціально для використання з IQOS. Усередині стіків для IQOS знаходиться такий самий тютюн, що і в сигаретах, тільки ретельно подрібнений і спресований. Його злегка просочують гліцерином, щоб забезпечити випаровування аерозолю.

Для виготовлення стіків HEETS використовується суміш з трьох сортів тютюну - Вірджинія (Virginia), Берлей (Burley) та Орієнтал (Oriental). Всі стіки, які офіційно продаються в Україні, виробляються в Болоньї, Італії.

Fiit (фіт) – стіки, розроблені південнокорейською компанією KT&G. Всередині стіків також знаходиться ретельно подрібнений і пресований тютюн, злегка просочений гліцерином. Всі стіки Fiit, які представлені в Україні, виробляються на фабриці PMI в Італії (місто Болонья).

Як відрізняються стіки за міцністю?

В сигаретах міцність визначається вмістом смол в димі, який виділяється при згоранні тютюну. Стіки Heets призначені для нагрівання, а не підпалювання, тому дим із шкідливими продуктами горіння (смоли, чадний газ і т.п.) при використанні IQOS відсутній. А аерозоль IQOS містить на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретним димом*. Тому «сигаретне» визначення міцності до стіків не застосовується.

Якщо говорити про концентрацію нікотину, то всі види стіків для IQOS містять його в однаковій кількості – 0,5 мг.

Тому в контексті стіків для IQOS поняття міцності відноситься до насиченості і концентрованості смаку.

*Середній рівень зниження широкого спектру шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) у порівнянні з димом сигаретного зразка (3R4F).

Які види стіків HEETS та Fiit є в Україні?

В Україні представлені 15 смаків стіків HEETS:

Стіки з чистими тютюновими ароматами

 • BRONZE (Бронз) – стіки в коричневій пачці.

  Найбільш насичений і міцний смак в лінійці хітс в Україні. Концентрований смак тютюну, але без присмаку диму, гару і попелу. Варто пробувати в першу чергу курцям, які раніше віддавали перевагу міцним сигаретам.

 • heets bronze
 • TEAK (Тік) – стіки в золотисто-коричневій пачці.

  Насичений тютюновий смак з м’яким кремово-горіховим ароматом. Ідеально поєднується з кавою.

 • heets teak
 • AMBER (Амбер) – стіки в помаранчевій пачці.

  Належить до тютюнової лінійки і має яскравий насичений смак. За відгуками користувачів, в ароматі (хтось каже - в післясмаку) можна вловити легкі горіхові нотки.

 • heets amber
 • YELLOW (Єллоу) – стіки в жовтій пачці.

  Класичний смак. Легкий аромат. За цю «легкість» часто подобається користувачам, які раніше курили сигарети з низьким вмістом смол. Аромат, за відгуками, іноді асоціюється зі свіжоспеченим хлібом або попкорном.

 • heets yellow
 • SILVER (Сильвер) – стики в серой/серебристой пачке.

  М'який смак з легким, нейтральним і ненав'язливим ароматом. За відгуками користувачів, Heets Silver найбільш наближений до смаку звичайних сигарет, тільки м'якше. Підійде курцям, які пробують IQOS вперше, або яким всі інші стіки здаються занадто несхожими на сигарети.

 • heets silver

Стіки з фруктовими, свіжими та пряними ароматами

 • TURQUOISE (Турквайз) – стіки в бірюзовій пачці.

  Тут все просто – смак м'ятний, ментоловий, освіжаючий. За відгуками користувачів, аромат відчутно відрізняється від ментольних сигарет і часто подобається навіть тим, хто раніше курив звичайні, не ароматизовані сигарети.

 • heets turquoise
 • PURPLE (Перпл) – стіки в фіолетовій пачці.

  Мікс лісових ягід і ментолової свіжості. Purple не настільки «ментоловий», як Turquoise, зате трохи міцніший за нього. Смак ягідний, свіжий з солодким присмаком. Ймовірно, пурпурні стіки сподобаються шанувальникам сигарет з капсулами.

 • heets purple
 • GREEN ZING (Грін Зінг) – стіки в зеленій (салатовій) пачці.

  Смак цитрусових, пряних трав і ментолу. Свіжий, трав'яний, трохи пряний аромат з легкою кислинкою в післясмаку. Теж повинен сподобатися шанувальникам капсульних сигарет.

 • heets green zing
 • TROPICAL SWIFT (Тропікал Свіфт) – стіки у яскраво-жовтій пачці.

  Запам’ятаються шанувальникам свіжих та водночас солодкуватих смаків. Tropical Swift – яскравий смак з тропічним ароматом. Поєднують в собі іскристі нотки соковитих екзотичних фруктів та прохолоду ментолу.

 • heets tropical swift
 • SUMMER BREEZE (Самер Бріз) – стіки у пачці ніжно-персикового кольору.

  Цей смак трохи нагадує літо – насичений, солодкий та водночас свіжий і прохолодний. Summer Breeze – це м’які фруктові нотки, що розкриваються на фоні ментолової прохолоди.

 • heets summer breeze
 • YELLOW GREEN (Єлоу Грін) — стіки у яскраво-салатовій пачці.

  У цих стіках приємний цитрусовий смак вдало поєднано з ароматом тютюну. Що важливо — без ментолу. Цей новий, унікальний смак сподобається шанувальникам чистого тютюнового смаку, без ментолу, але свіжого, з цитрусовою “родзинкою”.

 • heets yellow green

Більше про смаки стіків HEETS.

HEETS DIMENSIONS

Преміальна лінійка стіків, розроблена у колаборації з майстрами смаку — шеф-кухарем Хуаном Амадором та міксологом Рене Соффнером. Результатом співпраці стали 3 особливо вишукані смаки HEETS. Ці стіки легко відрізнити за чорними пачками з перламутровими контурами. Але найголовніша їхня особливість — екзотичний, практично гурманський смак.

Які види стіків HEETS Dimensions є в Україні?

heets tropical swift
 • HEETS Noor (Хітс Нур) — стіки у пачці з коричневою кришкою. Мають глибокий, насичений тютюновий аромат з нотками цитрусу. У цих стіків теплий, горіховий післясмак. Деякі користувачі порівнюють ці стіки з кавою або амаретто: у них такий самий теплий, пікантний смак і аромат.
 • HEETS Aммil (Хітс Амміл) — стіки у пачці з зеленою кришкою. Унікальна комбінація ніжних нот базиліку та ванілі створює ранковий, свіжий аромат. Ці стіки — чудовий вибір на літо, адже це доволі легкі стіки, а їх смак нагадує базиліковий лимонад.
 • HEETS Yugen (Хітс Юген) — стіки у пачці з фіолетовим контуром. У них багатий квітковий аромат та смак, який відразу викликає асоціації з коктейлями. Основні акценти у смаку цих стіків — груша, жасміновий чай, лаванда і ваніль.

Які види стіків Fiit є в Україні?

В Україні представлені 5 смаків стіків Fiit:

Стіки з тютюновими ароматами

 • Fiit Regular (Фіт Регюлар) – стіки у пачці зі світло-блакитними смужками.

  Ці стіки сподобаються курцям, які зазвичай обирали звичайні сигарети без ароматизаторів. Fiit Regular – це класичний тютюновий аромат з легкими горіховими нотками у післясмаку. Деяким користувачам вони нагадують стіки Heets Bronze і Heets Amber.

 • fiit regular
 • Fiit Regular Sky (Фіт Регюлар Скай) – стіки у пачці зі світло-сірими смужками.

  Дуже м'який смак з легким ароматом тютюну. У післясмаку можна відчути легкі трав'янисті нотки. У Fiit Regular Sky менш насичений тютюновий смак, ніж у Fiit Regular. Якщо порівнювати зі стіками Heets, то деяким користувачам вони нагадують смак Heets Silver.

 • fiit regular sky

Стіки з освіжаючими та солодкими ароматами

 • Fiit Crisp (Фіт Крісп) – стіки у пачці із зеленими та салатовими смужками.

  Якщо ви шукаєте освіжаючі аромати, тоді Fiit Crisp – саме те, що вам потрібно. Пікантний і водночас м'який, свіжий смак з цитрусовими нотками. Деяким курцям Fiit Crisp нагадує Heets Green Zing – також свіжий з легкою кислинкою.

 • fiir crisp
 • Fiit Viola (Фіт Віола) – стіки у пачці з бузковими смужками. Свіжі та ягідні. Збалансований тютюновий смак з охолоджуючим ефектом ментолу і соковитими ягідними нотами. На думку деяких користувачів, стіки Fiit Viola нагадують Heets Purple з нотками лісових ягід.
 • fiit viola
 • Fiit Tropic (Фіт Тропік) – стіки у пачці з помаранчевими смужками.

  Соковиті та трохи прохолодні. Fiit Tropic – смак тропічних фруктів, що ідеально доповнені легкою ментоловою свіжістю. За відгуками користувачів, Fiit Tropic найбільше нагадують стіки Heets Tropical.

 • fiit tropic

Чи бувають інші смаки HEETS в інших країнах?

У деяких країнах є й інші смаки стіків для Айкос. Наприклад, Heets Terra (з дуже насиченим і міцним смаком), Sienna (тютюновий смак з дерев’янистими і чайними нотками), Gold, Blue і Green з високою ментолізацією.

На початку року в деяких країнах з'явилася лімітована лінійка HEETS Creations (в незвичайних чорних пачках). У лінійку увійшли 4 смаки: Apricity (дерев’янистий з фруктовими нотками), Noor (пікантний з цитрусовими нотками), Glaze (свіжий з нотками пряних трав), Yugen (освіжаючий лавандовий).

До речі, в Японії стіки для IQOS випускаються під брендом Marlboro. І лінійка смаків теж відрізняється: є Blue, Balanced Regular, Menthol, Mint, Purple Menthol, Smooth Regular.

Чи будуть нові смаки для IQOS в Україні?

Щороку ми запускаємо нові смаки HEETS. Зовсім нещодавно ми випустили Tropical Swift та HEETS Summer Breeze. До кінця року плануємо ще кілька новинок. Слідкуйте за новинами: у першу чергу, вони з'являться на iqos.ua і в брендових магазинах IQOS.

Як підібрати смак стіків HEETS?

Підходів до вибору «свого» смаку може бути кілька.

Мабуть, найпростішиий – взяти на пробу одну пачку кожного виду і влаштувати дегустацію. Почати краще з Heets Silver або Fiit Regular Sky, як з найбільш нейтрального.

Можна орієнтуватися на те, що ви курили раніше і відштовхуватися від міцності сигарет, наявності в них капсул, досвіду куріння кальяну або використання електронних сигарет і вейпів.

смаки айкос

Головне – пам'ятати, що IQOS в будь-якому випадку буде відчутно відрізнятися за смаком від сигарет. Різниця в смаку обумовлена нагріванням тютюну замість підпалювання і відсутністю диму і гару.

Чи можна курити стіки IQOS як сигарети?

Курити стіки HEETS та Fiit як звичайні сигарети не можна. По-перше, вони просто не призначені для цього. Тютюн в стіках оброблений за спеціальною технологією для того, щоб його можна було нагрівати за допомогою IQOS. По-друге, внутрішня поверхня паперу на стіку має металізоване напилення – спеціально для того, щоб стік не можна було підпалити.

айкос сигарети

Те ж саме стосується і зворотньої ситуації – використання звичайних сигарет з IQOS. Звичайні сигарети не призначені для того, щоб використовувати їх з IQOS. Більш того, спробувавши все-таки вставити сигарету в IQOS, ви ризикуєте пошкодити нагрівальне лезо.

Скільки коштують HEETS та Fiit і де купити

Ціна HEETS за пачку від 68 грн. Вартість стіків Fiit – 65 грн. Купити стіки для IQOS чи lil SOLID можна в наших брендових магазинах IQOS, тютюнових кіосках, супермаркетах, на заправках. Повний список точок продажу HEETS та Fiit дивіться на інтерактивній карті.

Замовити стіки хітс онлайн з безкоштовною доставкою можна на офіційному сайті iqos.ua і через Viber-бота.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.