Чи бувають стіки для IQOS з капсулою?

В Україні користувачі IQOS та lil SOLID вже можуть обирати з 20 смаків стіків HEETS та Fiit. Але це, звичайно ж, не заважає цікавитися новими ароматами та чекати на незвичайні смакові поєднання. Одне з питань, яке нам часто ставлять користувачі – “Чи бувають стіки для IQOS з капсулами?”, “Коли в Україні з'являться стіки з кнопкою?”, “Чи будуть у нас продаватися такі ж стіки з капсулами, як у Європі?”. Готові відповісти та розповісти про стіки з капсулами детально.

Де купити стіки з капсулою для IQOS і lil SOLID?

У портфелі HEETS є стіки з капсулою. Вони вже продаються в деяких країнах світу, але поки що не представлені в Україні. Перші стіки з капсулою для IQOS з'явилися в країнах Західної Європи в 2020 році і називаються HEETS Sienna Caps [Хітс Сієнна Кепс]. При натисканні на кнопку капсула в HEETS Sienna Caps додає тютюновому аерозолю з дерев'яно-чайними нотами м'ятний аромат.

Можливо, коли ви їздили за кордон, ви помічали незвичайні Хітс у пачці зі світло-блакитною кришечкою та зображенням капсули. Це і є капсульні стіки Хітс.

HEETS Sienna Caps можна зустріти в Італії, Чехії, Словаччині, Португалії, Литві, Латвії, Іспанії, Канарських островах, Великій Британії, Польщі, деяких Duty Free. Ми неодмінно поділимося новинами, щойно стіки з капсулами з'являться в Україні. Поки що українські користувачі IQOS та lil SOLID можуть вибирати серед 20 смаків стіків HEETS та Fiit.

Навіщо потрібна капсула (кнопка) у стіках та цигарках?

Капсула – це мініатюрний елемент, прихований у фільтрі стіка чи сигарети, що дозволяє насичувати тютюновий аерозоль або сигаретний дим додатковими ароматами. Капсула зазвичай має форму кульки і являє собою желатинову оболонку, наповнену розчином з харчовим ароматизатором.

При стисканні фільтра капсула лопається, ароматизований розчин потрапляє до фільтру стіка або сигарети. Проходячи крізь фільтр, аерозоль/дим поглинає аромат із капсули. На вміст нікотину, рівень насичення або кількість аерозолю капсула не впливає. Місце на фільтрі, яке потрібно стиснути, зазвичай позначене іконкою кнопки. Тому користувачі часто використовують назву "стіки з кнопкою" для капсульних стіків.

Перші капсули в сигаретах з'явилися ще у 1960-х. Але на той час капсули наповнювали водою, а не ароматизованим розчином, помилково вважаючи, що це підвищує якість очищення диму. У 2008 році в Японії з'явилися капсульні сигарети у сучасному вигляді. Передбачалося, що капсули можуть не лише створити нові смаки, а й частково замаскувати запах сигаретного диму.

Сучасні капсули в стіках і цигарках можуть мати практично будь-які смаки (цитрусові, ягідні, ментолові, фруктові тощо) і навіть їх комбінації. Найпопулярнішим ароматом капсул залишається ментол.

З чого зроблена капсула в стіках та сигаретах?

стік HEETS з капсолою у розрізі

Капсула в стіках та сигаретах – це невелика кулька, діаметром до 6 мм. Капсула покрита м'якою желатиновою оболонкою та наповнена ароматизованим розчином (з використанням харчових ароматизаторів). Капсула кріпиться всередині фільтра та не контактує з тютюном.

Фільтр стіків HEETS складається з 3 елементів: біополімерний фільтр, що поглинає надмірну вологу та тепло з аерозолю, та 2 ацетатні кільця з повітряною камерою. Ароматизована капсула міститься всередині верхньої ацетатної секції. Розмір капсули у стіках Хітс становить 3 мм. Так що стіки з кнопкою не відрізняються по довжині та діаметру від звичайних стіків.

Як використовувати стік з капсулою? Як лопнути капсулу?

Щоб лопнути капсулу всередині стіка (з сигаретою – аналогічно), потрібно пальцями стиснути фільтр в районі значка із зображенням “кнопки” до характерного клацання/кліка. Не варто побоюватися випадково лопнути капсулу, доки вставляєш стік в IQOS. Капсула якісно зафіксована всередині фільтра та захищена від випадкового натискання. Так що саме тихий “клік” після натискання кнопки означатиме, що капсула лопнула. Аромат із капсули повинен почати відчуватися відразу, з першої затяжки. Якщо капсула не лопається, можна спробувати сильніше натиснути. Деякі користувачі стискають капусулу нігтями чи зубами.

Натискати на кнопку на стіку можна в будь-який момент сеансу або навіть до його початку. Можна використовувати капсульний стік, не лопаючи капсулу. Тоді аерозоль матиме звичайний тютюновий аромат, без додаткового смаку від капсули. У цьому і "фішка" таких стіків – в одній пачці відразу два смаки: з ароматизацією і без, залежно від того, чи ти натиснеш на капсульну кнопку чи ні.

Єдине, про що варто пам'ятати, натискання кнопки необоротне. Якщо ти вже лопнув капсулу, відгукнути її назад і скасувати додавання ментолу в аерозоль не вдасться.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.