IQOS Logo

Онлайн-діагностика IQOS 3 DUO

Проблеми з IQOS? Спробуємо вирішити їх швидко і в онлайн-режимі. Пройди коротку онлайн-діагностику пристрою. Воно допоможе впоратись з найпоширенішими "багами". Обери модель пристрою для діагностики.

Чоловік на дивані тримає в руках IQOS
IQOS повільно заряджається Дівчина тримає IQOS

IQOS повільно заряджається

1. Переконайся, що використовуєш офіційний кабель та адаптер живлення IQOS. Зарядка IQOS через USB роз'єм комп'ютера або павербенку може зайняти більше часу через меншу потужність. Не використовуй інші кабелі для зарядки.

2. Якщо зарядний пристрій IQOS 3 DUO повністю розряджений, постав його на зарядку мінімум на 20 хвилин, поки не почнуть блимати індикатори.

Як заряджати IQOS 3 DUO

Чоловіки за столом, один з них тримає в руках IQOS

Індикатори IQOS блимають

1. Якщо індикатори блимають білим двічі: можливо, це тому, що твій IQOS "перегрівся" або "змерз". IQOS 3 DUO працює в діапазоні температур від 0° до 50° C. Якщо надворі занадто холодно, спробуй погріти тримач IQOS DUO 3 в руці протягом 1 хвилини. Якщо занадто спекотно, поклади його у прохолодне місце. IQOS має знову запрацювати у звичайному режимі. Якщо це не допомогло, поверни тримач IQOS 3 DUO в зарядний пристрій і закрий бокову панель для автоматичного очищення.

2. Якщо індикатори блимають червоним, перезавантаж IQOS 3 DUO. Якщо червоний індикатор продовжує світитись, звернись до служби підтримки.

Чоловік тримає золотий IQOS та телефон в руках

Перезавантаження IQOS 3 DUO

Якщо IQOS 3 DUO заряджений, але досі не працює, наступний крок – перезавантажити пристрій.

Натисни і утримуй кнопку на зарядному пристрої IQOS протягом приблизно 10 секунд. Після того, як індикатори згаснуть, продовжуй утримувати кнопку ще 2 секунди. Коли відпустиш кнопку, побачиш, що всі індикатори швидко блимнули білим.

Чоловік чистить тримач IQOS

IQOS погано тягнеться

Погано тягнуться стіки? Недостатньо аерозолю під час використання IQOS 3 DUO? Швидше за все, ці проблеми можна вирішити за допомогою щіточки і паличок для чищення IQOS.

1. Зачекай, поки пристрій охолоне, дістань тримач та підніми ковпачок.

2. Встав і акуратно поверни інструмент для чистки IQOS.

3. Для важкодоступних місць використовуй палички для чистки IQOS. Не нажимай сильно, щоб не пошкодити лезо.

Як чистити IQOS DUO

Телефон та золотий IQOS на столі

Зламалося лезо або є інші пошкодження?

Іноді під час чистки тримача можна необережно пошкодити лезо всередині. Будь обережним, не натискай на лезо під час чистки тримача IQOS. Не крути стік всередині. Це може пошкодити нагрівальне лезо.

Звернись, будь ласка, по допомогу до служби підтримки користувачів IQOS. Тобі допоможуть полагодити пристрій або зробити заміну, так що ти не залишишся без свого IQOS надовго.

Залишились питання?

Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.