ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

Як користуватись IQOS 3 DUO

Натисніть кнопку зарядного пристрою IQOS 3 DUO, щоб перевірити рівень заряду акумулятора. Якщо він низький, підзарядіть пристрій, використовуючи офіційні кабель і блок живлення IQOS.

Щоб увімкнути або вимкнути IQOS 3 DUO, затисніть кнопку на верхній частині на 4 секунди. 2 індикатори на тримачі означають, що він повністю заряджений, і ви можете використовувати його двічі. 1 індикатор означає, що ви можете використовувати пристрій тільки 1 раз.

Дістаньте тримач із зарядного пристрою та акуратно вставте стік HEETS усередину. (Не забувайте, що вкручувати стік не можна). Натисніть і утримуйте кнопку тримача. Після однієї вібрації індикатор почне повільно пульсувати. Після двох вібрацій індикатор засвітиться білим. Це означає, що IQOS готовий до використання.

Якщо IQOS знову вібрує двічі, це означає, що сеанс добігає кінця. Підніміть ковпачок та дістаньте стік HEETS. Натисніть кнопку тримача, щоб побачити рівень заряду. Якщо світиться 1 індикатор, ви можете використати IQOS ще раз або помістити тримач назад у зарядний пристрій.

Коли тримач IQOS 3 DUO заряджається, стежте за індикаторами на верхній частині зарядного пристрою. Коли індикатор блимає, це означає, що тримач заряджається. Коли обидва індикатори світяться, це означає, що IQOS готовий до використання.

Як заряджати IQOS 3 DUO

Натисніть кнопку зарядного пристрою IQOS 3 DUO, щоб перевірити рівень заряду акумулятора. Якщо індикатор у верхній частині блимає, це сигналізує про низький заряд акумулятора. Підзарядіть зарядний пристрій за допомогою офіційного кабелю і адаптера живлення IQOS. Тепер індикатор, який блимає, вказує на те, що акумулятор заряджається. Для роботи IQOS 3 DUO не потрібен повний заряд акумулятора. Але повний заряд гарантує до 20 сеансів використання.

Перевірте індикатори на тримачі IQOS 3 DUO. 2 індикатори означають, що тримач повністю заряджений, і ви можете використовувати його двічі. 1 індикатор означає, що ви можете використовувати пристрій тільки 1 раз. Якщо індикатори не світяться, це означає, що час перезарядити тримач.

Підніміть ковпачок тримача IQOS 3 DUO та дістаньте стік. Вставте тримач у зарядний пристрій. Перевірте два маленьких індикатори у верхній частині зарядного пристрою. Коли індикатор блимає, це означає, що тримач IQOS 3 DUO заряджається. Коли вони рівно світяться, це означає, що IQOS готовий до використання.

Як чистити IQOS 3 DUO

Перед чисткою тримача IQOS дайте йому охолонути хоча б 30 секунд.

Зніміть ковпачок з тримача і злегка постукайте по тримачу, щоб витрусити залишки тютюну. Відкрийте інструмент для чистки IQOS. Вставте його в тримач і обережно поверніть 2-3 рази, не тиснучи.

Час від часу використовуйте палички для чистки IQOS, щоб почистити тримач. І нарешті, не забудьте почистити внутрішню частину ковпачка.

Man Holding IQOS 3 White

Як вставити стік HEETS в IQOS 3 DUO

Ніколи не вкручуйте стік, коли вставляєте його в IQOS, оскільки це може пошкодити нагрівальне лезо.

IQOS 3 Gold with Charger

Зарядка IQOS 3 DUO

Не забувайте щодня заряджати IQOS 3 DUO. Щоб не забути, можна ставити його на зарядку одночасно зі смартфоном. IQOS заряджається швидше, якщо його підключити до електричної розетки, а не до USB-порту ноутбука.

IQOS Qoach Headset

Початок роботи з IQOS 3 DUO

Натисніть і утримуйте кнопку на зарядному пристрої IQOS 3 DUO протягом 4 секунд. Індикатори будуть повільно включатися. Щоб зарядити тримач, вставте його в зарядний пристрій та закрийте дверці.

Інструкція з використання IQOS 3 DUO

Завантажити

Щось не так з викориcтанням IQOS 3 DUO?

Знайдіть рішення для можливих проблем з IQOS 3 DUO тут.

ОНЛАЙН-ДІАГНОСТИКА

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше