Як правильно заряджати IQOS?

Ділимося грунтовною та вичерпною інструкцією з зарядки IQOS та кількома практичними лайфхаками щодо зарядки: як, чим, скільки, як часто та що робити, якщо Айкос не заряджається.

Почнемо з огляду технічних характеристик і загальних порад, які застосовні до всіх моделей IQOS. І IQOS 2.4, і IQOS DUO працюють на літій-іонних (Li-Ion) акумуляторних батареях (точно такі ж знаходяться практично у всіх сучасних телефонах і ноутбуках). Всі акумулятори Айкос розраховані на використання до 14600 сеансів і мають ємність 2900 мА·год (крім моделі Multi - там вона становить 830 мА·год). При їх експлуатації варто не забувати про пару простих правил, які допоможуть збільшити термін життя пристрою:

 1. Використовуйте тільки оригінальну зарядку, яка йде в комплекті з IQOS.
 2. Безумовно, ви можете заряджати свій девайс від ноутбука, павербанку або просто іншої зарядки. Але ми не рекомендуємо цього робити, оскільки через стандартний перехідник USB (чи то підключеного до ноутбука, чи то до автомобіля) швидкість зарядки буде повільніша через малу силу струму; а якщо сила струму більша, ніж потрібно для зарядки IQOS, термін життя акумулятора може зменшитися.

  iqos зарядка

 3. Не перегрівайте девайс.
 4. Температурний режим експлуатації IQOS — приблизно від 0 до 50 градусів за Цельсієм. Якщо температура нижче зазначеного діапазону, це не критично (батарея може просто втратити частину заряду і ємності, але ці властивості відновляться). Але ось допускати перегрів пристрою точно не варто. Це скоротить термін служби акумулятора і може призвести до поломки девайса.

  Якщо цікаво дізнатись більше про термін служби акумулятора Айкос, рекомендуємо статтю: 5 прийомів, щоб подовжити термін служби батареї IQOS

iqos температура

Як заряджати IQOS 2.4 Plus?

Зарядний пристрій IQOS 2.4 Plus

Для початку, перевірте стан батареї зарядного пристрою. Це можна зробити, натиснувши на кнопку включення IQOS. Чотири круглих індикатори відображають ступінь заряду батареї (одна точка - 25% заряду). Якщо у вас горить тільки одна точка, то зараз саме час поставити пристрій на зарядку. Індикатори блимають — це означає, що зарядка в процесі. Індикатори блимають - значить зарядка йде. Час, необхідний для повної зарядки - 120 хвилин (цього вистачить на 20 сеансів використання IQOS).

Тримач IQOS 2.4 Plus

Тримач IQOS 2.4 Plus потрібно заряджати після кожного сеансу. Для цього просто вставте його в зарядний пристрій (обов'язково лезом вгору, а контактами донизу) і закрийте кришку. Зверніть увагу, що в цій моделі тримач можна встановити тільки в певну позицію. Не треба докладати зусиль, щоб пропхати його всередину. Поверніть його так, щоб він спокійно опустився в зарядний пристрій. Верхній індикатор відображає статус заряду тримача. Коли він перестає блимати — пристрій готовий до сеансу. Час зарядки тримача Айкос 2.4 Плюс — 4 хвилини і 10 секунд.

Як заряджати IQOS 3 DUO?

Можна переглянути у відео форматі: Як правильно заряджати IQOS DUO? Офіційна відео-інструкція. А якщо цікавлять деталі, читайте нижче:

Зарядний пристрій IQOS 3 DUO

Зарядний пристрій IQOS DUO має окремо індикатори заряду та два індикатори заряду тримача (адже DUO дозволяє використовувати два стіки поспіль без підзарядки). За індикацію зарядки відповідає світлодіодна стрічка з чотирма відділеннями на зарядному пристрої. Тут все просто: горять усі чотири — 100% заряду, три — 75%, 2 — 50%, а якщо всього один — то лишилось 25% заряду. Час повної зарядки пристрою — 120 хвилин, цього вистачає на 20 сеансів. IQOS DUO має сучасний роз’єм для зарядки type c.

зарядний пристрій iqos 3 duo

Тримач IQOS 3 DUO

Тримач DUO підтримує два використання поспіль. Підзарядка між ними не потрібна. Більш того, ця модель оснащена розумною батареєю, яка здатна зберігати частину заряду, якщо сеанс пройшов швидше відведених на нього 6 хвилин. Через це у DUO є кілька варіантів часу зарядки тримача:

 1. Від 0 до 1-го сеансу - 1 хвилина 50 секунд.
 2. Від 1-го до 2-ух сеансів - 3 хвилини 25 секунд.
 3. Від 0 до 2-ух сеансів - 5 хвилин 15 секунд.
 4. Якщо сеанс пройшов швидко, то тримач може відновити заряд до 1-го сеансу приблизно за 10-20 секунд.
тримач iqos 3 duo

На самому тримачі і на зарядному пристрої є по два індикатори заряду тримача. Якщо горить один — тримача вистачить на один сеанс. Якщо два — то на два.

Що робити, якщо IQOS не заряджається?

Якщо раптом вам не вдається зарядити IQOS, то спробуйте наступні кроки:

 1. Використовуйте офіційні блок живлення і USB-кабель.
 2. Якщо ви намагаєтеся зарядити IQOS, наприклад, через ноутбук, то пристрою може не вистачати сили струму. Спробуйте підключити зарядку до розетки і подивитися, чи допоможе це.

 3. Перевірте, чи в порядку сама зарядка.
 4. Не виключено, що щось могло трапитися з кабелем або блоком живлення. Спробуйте зарядити ними інші пристрої.

 5. Якщо це новий, щойно придбаний IQOS, дайте йому більше часу на першу зарядку.
 6. Іноді щойно куплений IQOS може бути повністю розряджений. Якщо ви підключили пристрій до зарядки, але індикатори не блимають, спробуйте просто почекати. Дайте йому десь 2 години на зарядку, використовуючи офіційні блок живлення і кабель.

 7. Зверніться в підтримку IQOS.
 8. Можливо, проблема таки в самому пристрої. Тоді ви можете звернутися в службу підтримки IQOS. Зробити це можна безпосередньо у будь-якому IQOS Space (найближчий можна знайти на інтерактивній мапі), через Viber-бота, на нашій офіційній сторінці Facebook або просто зателефонувати нам.

Також, можливо, допоможе відео: Чому тримач IQOS не заряджається? 3 практичні поради, що робити

Якщо у вас залишилися питання щодо зарядки будь-якої з моделей IQOS, зв'яжіться з нами.

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.