Відкриваємо передзамовлення на новий IQOS VEEV!

UPD: Ми розпочали продаж IQOS VEEV! Наразі новинка доступна у Києві, Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі. Купити з безкоштовною доставкою IQOS VEEV та поди VEEV можна через наш сайт або Viber-bot, а також у будь-якому IQOS Space.

Ми вже анонсували запуск нового і незвичайного девайса IQOS VEEV — першого міні-вейпу від IQOS. А сьогодні починаємо передзамовлення для тих, хто вже всерйоз налаштувався спробувати новинку першим.

IQOS VEEV — це перший в Україні продукт від IQOS, що випаровує рідину. Всі інші гаджети IQOS і lil SOLID працюють за принципом нагрівання тютюну. IQOS VEEV, на відміну від інших систем, нагріває не тютюн, а рідину в спеціальних одноразових подах.

Новое устройство айкос вив

Як першим замовити IQOS VEEV?

Відмінна новина: з'явилася можливість стати одним з перших, хто протестує новинку. Як зробити передзамовлення Айкос Вів? Легко!

До речі, це тебе ні до чого не зобов'язує. Вносити передоплату не потрібно. Просто ми будемо знати, що ти цікавишся новим IQOS VEEV і хочеш першим "зацінити" його. Тоді ти будеш серед перших, кому ми повідомимо, як тільки Вів з'явиться в Україні.

Новий пристрій айкос вів

 1. Залогінься на сайті. Можна і не логінитись, але тоді доведеться окремо внести в форму замовлення свій номер телефону і місто.
 2. Заходь прямо тут в IQOS VEEV. Можна також зайти в розділ Купити і клікнути на іконку IQOS VEEV в меню.
 3. Скажи нам свій номер телефону і місто. Розкажи, чи користуєшся ти пристроями, схожими на IQOS VEEV, в яких випаровується рідина (pod-системами, одноразовими електронними сигаретами, або іншими видами е-сигарет на рідкій заправці).
 4. Якщо згоден з умовами угоди для користувачів, став галочку.
 5. Все, сміливо натискай на кнопку "Хочу спробувати!".

Яка буде ціна у IQOS VEEV і картриджів для нього?

IQOS VEEV буде коштувати 799 грн. Важливо: в комплектації пристрою немає подів (картриджів). Поди замовляються окремо.

Айкос Вів буде продаватися в 5 кольорах: графітовий, синій, золотий, аквамариновий, мідний.

Упаковка подів VEEV (2 поди в упаковці) буде коштувати 199 грн. У кожному поді 1.5 мл рідини з вмістом нікотину 3,5%. Можна буде вибрати серед 6 смаків: 3 фруктових та ягідних, 2 свіжих м'ятних і 1 тютюновий. Згодом додасться ще більше смаків.

Що таке IQOS VEEV і що в ньому крутого?

Перш за все VEEV від IQOS — це ще одна менш шкідлива альтернатива традиційному палінню. Отже, вибір кращих альтернатив сигарет тепер ще більший. Комусь ближчі системи нагрівання тютюну, що точно відтворюють звичний курцям ритуал і зберігають аромат тютюну. А хтось шукає нових і незвичайних вражень, насичених смаків, більш густої пари-аерозолю.

Новое устройство айкос вив

Як для використання IQOS потрібні стіки з тютюном, так і для IQOS VEEV знадобляться спеціальні одноразові поди з рідиною з сольовим нікотином. Закінчився старий — вставляєш новий. Ніяких дозаправок і пляшечок з рідиною. Одного картриджу вистачає приблизно на 400 затяжок. Тобто, упаковки з 2 подів — на 800.

На скільки вистачає однієї упаковки подів VEEV? Можно порівняти за кількістю затяжок зі стіками HEETS. Один стік — це приблизно 14 затяжок. Отже, пачка — 280 затяжок. Упаковка з двох подів Вів — це 800 затяжок. Тож, упаковка з двома подами для IQOS VEEV за кількістю затяжок приблизно відповідає 3 пачкам стіків.

У IQOS VEEV є цілий ряд незвичайних особливостей, завдяки яким весь процес використання (від смаку до того, як девайс відчувається в руках) буде на висоті:

 • Технологія IQOS VEEV розроблена в Швейцарії.
 • Всі поди для IQOS VEEV виробляються в ЄС.
 • Нагрівальний елемент (німецька технологія Mesh) має форму сіточки. Нагрівач-сіточка знаходиться в безперервному контакті з рідиною в поді, завдяки цьому не виникають так звані "сухі затяжки" (як буває в електронних сигаретах, коли при низькому рівні рідини нагрівальний елемент-спіраль просто перегріває обмотку ґноту).
 • При затягуванні VEEV прикольно вібрує.
 • Режими вібрації, а також кількість аерозолю можна змінювати за допомогою додатку IQOS App.
 • Корпус IQOS VEEV відлитий з цільного алюмінію.
 • Девайс повністю заряджається за півгодини.

IQOS VEEV і картриджі до нього з'являться у продажу до кінця осені. Стеж за новинами на iqos.ua і в інстаграмі @iqos.ua.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.