Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Черкаси: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?
  Черкаси: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

  Черкаси: де купити IQOS і lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

  Де купити IQOS чи стіки до нього у Черкасах? Куди звернутися по ремонт IQOS або гарантійну заміну? Чи можна замовити стіки Heets та Fiit з доставкою? Де шукати IQOS VEEV? Розповідаємо детальніше нижче.

  Де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди у Черкасах?

  Офіційний сайт iqos.ua або чат-боти IQOS

  Усе, що стосується IQOS, ти можеш замовити онлайн на офіційному сайті. Тут є все — девайси IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, аксесуари, стіки HEETS та Fiit. Можна самостійно забрати у магазині чи обрати безкоштовну експрес-доставку прямо додому або у відділення Нової пошти (мінімальне замовлення — 599 грн). 

  А ще на iqos.ua знайдеш багато корисної інформації. Наприклад, якщо з твоїм девайсом щось пішло не так, Айкос погано тягнеться, не вставляється стік або виникла якась інша проблема, ти можеш провести онлайн-діагностику свого пристрою прямо на сайті, а ще знайдеш багато статей з лайфхаками та корисною інформацією для власників IQOS.

  Ще один варіант замовити онлайн — у IQOS-боті у Viber або Telegram. Доставка безкоштовна (мінімальне замовлення — 599 грн). Чат-бот також допоможе провести діагностику пристрою або прокладе маршрут до найближчого магазин зі стіками.

  IQOS Space у Черкасах

  Фірмовий магазин IQOS Space у Черкасах — місце, де кожен користувач IQOS може знайти все, що потрібно. Це одночасно і бутік із шоу-румом, і сервісний центр Айкос і вейпшоп. Тут продаються моделі пристроїв, аксесуари до них, усі смаки подів VEEV, стіків HEETS та Fiit. 

  Магазин IQOS Space у Черкасах знаходиться на бульварі Шевченка, 208/1, у ТРЦ «Любава» (навпроти ескалатора, поруч з магазином ISEI), працює щодня з 10:00 до 21:00. 

  В IQOS Space ти знайдеш:

  • Повний асортимент продукції IQOS. IQOS ORIGINALS, IQOS VEEV, lil SOLID, змінні ковпачки, панельки, чохли та інші аксесуари до твого девайсу та всі смаки HEETS та Fiit.
  • Сервіс IQOS. Щось не так з IQOS? Заряду не вистачає на 14 затяжок? Індикатор блимає червоним? У IQOS Space зможемо провести діагностику несправностей і, у разі необхідності, заміняти несправний девайс на новий за гарантією. Наші експерти також дадуть відповіді на будь-які питання про твій IQOS, IQOS VEEV або lil SOLID: як чистити, як відбувається нагрівання, як підключитись до мобільного додатку та інші.
  • IQOS 360. У IQOS Space (як і онлайн) можеш замовити програму IQOS 360 з набором сервісів на 6 чи 12 місяців. Ці сервіси включають: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантію, запрошення на всі наші івенти, передзамовлення на девайси, яких ще немає в Україні.
  • Переробка девайсів. Маєш старий гаджет, яким вже не користуєшся? Будь ласка, не викидай його у смітник! Краще принось на переробку. В IQOS Space стоять ресайклінг бокси, куди ти можеш покласти старі девайси, одноразки, поди, аксесуари, а ми відправимо їх на переробку і подаруємо “друге життя”. Докладніше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.
  IQOS Space

  Супермаркети, магазини електроніки, вейп шопи та заправки

  Девайси, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV шукай у мережі магазинів електроніки АЛЛО, супермаркетах мережі Сільпо, магазинах та вейп шопах Табакерка і Фортуна, на заправках Socar та WOG і у тютюнових кіосках. Всього — більше 300 точок по всьому місту! Найближчу точку продажу знаходь на нашій інтерактивній мапі.

  Ще трохи корисної інформації для IQOS-юзерів

  1. Не знаєш, як правильно користуватися IQOS? Чи як правильно заряджати та чистити його? Дивись відео на офіційному YouTube-каналі IQOS.
  2. Помітив, що з твоїм IQOS щось не так? Ти можеш самостійно провести онлайн-діагностику свого пристрою.
  3. Залишилися питання? Шукай відповіді на них у розділі FAQ.

  Підтримка IQOS у Черкасах:

  Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

  Viber-bot IQOS

  Telegram-bot IQOS

  Facebook

  Instagram

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.