ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ
Man holding IQOS

Відкрий для себе IQOS

IQOS — це найкраща альтернатива палінню. IQOS не підпалює тютюн, а нагріває його. Саме тому при використанні виділяється на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретами *
У стіках для IQOS використовується справжній тютюн. Завдяки відсутності горіння, можна відчути його аромат без горіння, попелу і диму.

Важливо: 95% не означає повне зниження ризику. IQOS не є повністю безпечним.

БІЛЬШЕ

*«На 95% менше» означає зниження рівня шкідливих речовин (крім нікотину) в порівнянні з димом сигарети (3R4F).
Man holding IQOS
Man holding IQOS

Люди з IQOS

Можна залишити відгук. Можна поділитися найкращим фото з IQOS. Можна подивитись, що постять та пишуть інші. Можна на сайті, а можна прямо в Insta.

Дивитись

Man holding IQOS

Together. Forward

Ми лише обрали одне і те ж, а вже стали ближчими. Уже більше 10 мільйонів користувачів в 60 країнах вирішили перейти на IQOS і відмовитися від сигарет. *

Важливо: IQOS не є повністю безпечним.

*Важлива інформація

ДЕТАЛЬНІШЕ

Man holding IQOS

IQOS став першим

FDA (Food and Drug Administration) — це підрозділ Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США. FDA відповідає за контроль над виробництвом, просуванням та розповсюдженням тютюнових продуктів у США.
IQOS — перша і єдина система нагрівання тютюну, авторизована у США як продукт з модифікованим ризиком (Modified Risk Tobacco Product) і яка має право просуватися як продукт зі зниженим впливом на організм.
Це привід для гордості.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Важливо: Використання IQOS не виключає всіх ризиків для здоров'я. Призначений для повнолітніх осіб.

*Джерело: Наказ управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), визнав IQOS як продукт з модифікованим ризиком — виданий 7 липня, 2020

Man holding IQOS

Наука про IQOS

Ми прагнемо допомогти курцям повністю перейти на IQOS і назавжди відмовитися від сигарет. Останні 10 років команда з більш ніж 400 науковців працювала над альтернативою сигаретам для повнолітніх курців. В результаті ми створили технологічний шедевр — IQOS.

БІЛЬШЕ

HEETS

HEETS — це справжній тютюн без диму і попелу. Широка палітра смаків від класичних тютюнових, насичених або м'яких, до свіжих ментолових, пряних, ягідних, цитрусових або фруктово-квіткових.

БІЛЬШЕ

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше