Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Як заряджати Ліл Хайбрід? Все, що потрібно знати.
Як заряджати Ліл Хайбрід? Все, що потрібно знати.

Як заряджати Ліл Хайбрід? Все, що потрібно знати.

lil HYBRID простий та інтуїтивно зрозумілий у використанні. Те саме стосується і зарядки. Але все ж таки, про всяк випадок зібрали докладні та розгорнуті відповіді на питання, що стосуються зарядки ліл Хайбрид. Як заряджати ліл Хайбрід? Як швидко він заряджається? На скільки вистачить батареї lil Hybrid? Чому девайс не заряджається? Як перевірити рівень заряду батареї ліл Хайбрід?

Повна інструкція щодо використання lil HYBRID: Як користуватися lil HYBRID — покрокова інструкція з відео.

Як перевірити рівень заряду lil HYBRID

Як заряджати Ліл Хайбрід

lil HYBRID оснащений дисплеєм, який показує все найважливіше щодо використання пристрою. Щоб перевірити рівень заряду, просто натисніть на кнопку над екраном. На дисплеї з'являться дві іконки: рівень заряду батареї — зверху та залишок рідини у поді у вигляді краплі — знизу.

Якщо побачите піктограму з перекресленою батарейкою та знаком оклику, це означає, що девайс повністю розряджений. Час ставити на зарядку.

Повного заряду батареї lil HYBRID вистачає на 20 сеансів (20 стіків та 1 под).

Як заряджати lil HYBRID

Все, що вам знадобиться для зарядки lil HYBRID, йде в комплекті з девайсом: USB-кабель з роз'ємом Type C і мережевий адаптер. Підключіть пристрій до кабелю USB, а блок живлення — до розетки. Як тільки девайс підключиться, на екрані з'явиться сигнал зарядки і число — на скільки відсотків заряджений Хайбрид. Під час зарядки це число зростатиме.

Як заряджати Ліл Хайбрід

Значок у вигляді двох блискавок означає режим швидкої зарядки. Швидка зарядка триває перші 40 хвилин і заряджає пристрій на 50%. Через 40 хвилин 2 блискавки змінюються однією. На повну зарядку потрібно 2 години 10 хвилин. Коли lil Hybrid повністю зарядиться, на дисплеї відобразиться іконка заповненої батареї і напис FULL.

Всі значення дисплея lil HYBRID: Що означають сигнали екрану lil HYBRID? Все про індикатори на смарт-дисплеї.

Під час зарядки lil HYBRID не можна використовувати. Девайс просто не розпочне нагрівання. Якщо ви вирішите підключити гаджет до мережі під час використання, він відключить нагрівання стіку та переключиться на процес заряджання. Для того щоб скористатися Хайбридом, необов'язково чекати повної зарядки. Можна вимкнути гаджет будь-якої миті, покористуватися та повернути на зарядку.

Ми рекомендуємо використовувати оригінальні кабель та блок живлення, які йдуть у стартовій комплектації з гаджетом. Але якщо, раптом, ви втратили оригінальний зарядний пристрій — не біда. За необхідності lil HYBRID можна зарядити за допомогою USB-кабелю та блоку живлення для lil SOLID або IQOS DUO.

Перша зарядка lil HYBRID для виведення зі сплячого режиму

Коли ви вперше дістанете новий lil HYBRID з коробки, він не ввімкнеться. Все гаразд, девайс у робочому стані і заряджений, просто перебуває в режимі сну.

Щоб активувати ліл Хайбрид, просто поставте його на зарядку хоча б на кілька секунд. Як тільки дисплей засвітиться, можна буде вимкнути.

При першому використанні lil HYBRID радимо використовувати його до повної розрядки, а потім зарядити до максимуму. При подальшому використанні необов'язково заряджати батарею до 100%.

Що робити, якщо lil HYBRID не заряджається

  1. Скористайтеся оригінальними кабелем та адаптером.
  2. Підключіть девайс до розетки за допомогою оригінальних аксесуарів для зарядки. lil HYBRID може не заряджатися від занадто потужного або недостатньо потужного джерела живлення.
  3. Спробуйте перезавантажити девайс. Для цього натисніть кнопку над екраном на 8 секунд.
  4. Зверніться до служби підтримки IQOS. На lil HYBRID діє гарантія 12 місяців. Все про гарантію на lil HYBRID.
Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.