Що означають сигнали екрану lil HYBRID? Все про індикатори на смарт-дисплеї

Незвичайна та технологічна фішка нового lil HYBRID — це смарт дисплей, який рахує кількість затяжок, відслідковує об'єм рідини в поді, показує рівень заряду та дає користувачеві підказки. В принципі, сигнали екрану ліл Хайбрід прості та інтуїтивно зрозумілі. Але про всяк випадок підготували повний перелік усіх повідомлень на дисплеї lil Hybrid, з розшифровкою та поясненнями, що потрібно зробити. Окремий розділ присвятили повідомленням про помилки на екрані.

Сигнали на екрані, що супроводжують процес використання lil Hybrid

Окей, Ліл Хайбрід. Як почати використовувати? Все дуже просто — ми вже розповідали детально в інструкції з використання lil HYBRID. Якщо коротко, достатньо переконатися, що девайс заряджено, вставити под з рідиною та стік Miix, і Ліл автоматично розпочне нагрівання. А дисплей, тим часом, супроводжуватиме весь процес підказками та статусами. Розповідаємо далі, що вони означають.


1. Картридж встановлений
Чудово, ти правильно вставив под lil HYBRID. Щоб почати використання знадобиться ще стік Miix.

2. Ковпачок встановлений
Усе ОК, так і має бути. Після встановлення поду, ковпачок потрібно повернути на місце. Без нього сеанс не розпочнеться.

3. Залишок рідини у поді
На дисплеї можна відслідковувати рівень рідини в поді. Також, перевірити дійсний залишок рідини можна через віконце в ковпачку або, знявши ковпачок.

4. Стік Miix вставлений
Супер, ти правильно вставив стік Miix, і пристрій автоматично почав попереднє нагрівання. За 25 секунд можна починати сеанс.


5. Розпочалось нагрівання
Щойно ти вставиш стік у пристрій, Ліл автоматично розпочне попереднє нагрівання тютюну. Це займає 25 секунд, після чого ти зможеш почати сеанс.

6. Зворотній відлік до початку сеансу
За 10 секунд до закінчення попереднього нагрівання на дисплеї з’явиться зворотній відлік. Як тільки він закінчиться, ти побачиш на екрані число «14» — це означає, що можна починати використовувати і в тебе залишилось 14 затяжок або 4 хвилини 20 секунд, в залежності від того, що настане раніше.

7. Скільки затяжок залишилось до кінця сеанса
Під час сеансу дисплей показуватиме, скільки затяжок в тебе ще залишилось.

8. Сеанс використання скоро закінчиться
Коли до кінця сеансу залишиться 30 секунд або 3 затяжки, дисплей покаже годинник, що блимає. Як тільки 30 секунд або всі затяжки закінчаться, пристрій автоматично вимкнеться.

Сигнали про зарядку батареї на дисплеї lil Hybrid

Дисплей Ліл Хайбрід завжди показує рівень заряду та статус зарядки, коли Ліл підключений до розетки. Що перевірити стан батареї, достатньо натиснути на кнопку над екраном — верхній сигнал скаже, скільки заряду ще залишилось. Тож, ти нічого не пропустиш.

Далі дивись усі сигнали про зарядку Ліл Хайбрід та що вони означають.


9. Швидка зарядка
Щойно підключиш пристрій до розетки, Ліл Хайбрід активує режим «швидкої» зарядки, а на дисплеї з’являться 2 блискавки. Вже за 40 хв пристрій буде заряджено на 50%.

10. Звичайна зарядка
Як тільки пристрій зарядиться на 50%, режим «швидкої» зарядки автоматично вимкнеться, активується «звичайний» режим і на дисплеї замість двох блискавок залишиться одна. Щоб зарядити пристрій на 100%, знадобиться ще близько 90 хв.

11. Пристрій заряджено
Щойно пристрій буде повністю заряджено, дисплей покаже слово «FULL» під блискавкою. Можна відключати пристрій від розетки і починати використовувати.

12. Рівень заряду
Батарейка на дисплеї показує скільки заряду залищилось у Ліл Хайбрід. Перевірити його дуже просто — достатньо натиснути на кнопку над екраном.

Сигнали попередження або помилки на екрані lil Hybrid

Щось пішло не так? lil Hybrid не починає нагрівання, не бачить стік або не вмикається? Просто перевір підказки на дисплеї. Нижче зібрали усі варіанти попереджень/помилок та прості поради, що потрібно зробити.


13. Батарея розряджена
Цей індикатор означає, що батарея твого Ліл Хайбрід розряджена, тому не можеш викристовувати пристрій. Просто постав його на зарядку. Лайфхак — якщо заряджати девайс оригінальном комплектов заряжки від розетки, він автоматично активує «швидку» зарядку та підзарядиться на 50% за 40 хвилин.

14. Низький заряд батареї
Бачиш, що батарейка на екрані майже порожня — саме час підзарядити пристрій.

15. Низький рівень рідини
Якщо індикатор на дисплеї показує, що у поді залишилось зовсім мало рідини, швидше за все пристрій не зможе почати сеанс. Заміни под на новий.
Однак іноді дисплей може помилково показувати менше рідини, ніж насправді. Це пов’язано з тим, що Ліл розраховує об’єм поду в залежності від кількості затяжок, але вони можуть відрізнятися за своєю інтенсивністю та глибиною. Рекомендуємо перевіряти реальний об’єм рідини в катриджі через віконце в ковпачку.

16. Картридж відсутній
Попередження з краплинкою та знаком оклику означає, що ти забув вставити под перш, ніж вставити стік. Все ок, просто встав под у девайс і спробуй знову.


17. Несумісний стік або стік відсутній
Коротке нагадування, що Ліл Хайбрід можна використовувати лише зі стіками Miix. Так, в тебе вийде вставити в нього стіки HEETS чи Fiit, але почати сеанс не зможеш. Девайс покаже сигнал «Несумісний стік».

Також, цей сигнал з’являється, щойно ти дістаєш стік з пристрою. Почати сеанс без стіка не вийде, тому обов’язково встав його, якщо хочеш використовувати lil HYBRID.

18. Використаний стік
Якщо вставити щойно використаний стік назад у пристрій, Ліл Хайбрілд це розпізнає і почати сеанс не вдасться. Сигнал з відерцем означає, що необхідно замінити стік на новий.

19. Ковпачок відсутній
Почати сеанс без ковпачка не вийде, навіть якщо стік та под правильно вставити в девайс. Дістань стік, поверни ковпачок на місце, встав стік, і можна починати.

20. Пристрій перегрівся
Сигнал термометру на дисплеї означає, що ти щойно використав 3 стіка без перерви і девайсу необхідно кілька хвилин, щоб охолонути. Режим охолодження запуститься автоматично та триватиме 3 хв 30 сек. Після цього можна буде використовувати.

Як перезавантажити lil HYBRID?


21. Помилка пристрою
Якщо пристрій показує сигнал «Помилка пристрою» на дисплеї, це означає, що стався збій в софті самого Ліл Хайбрід. Це легко виправити за допомогою перезавантаження.

22. Перезавантаження пристрою
Щоб перезавантажити Ліл Хайбрід, затисни кнопку над екраном на 8 секунд. Далі побачиш сигнал завантаження і як тільки на дисплеї з’явиться логотип lil, пристрій знову можна використовувати.

Потрібна допомога з твоїм Ліл Хайбрід?

1. Шукай відповідь серед найпоширеніших питань про lil HYBRID.
2. Проведи онлайн діагностику свого Ліл Хайбрід
3. Або ж звернись по допомогу до нас у:

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.