Як користуватись lil HYBRID — покрокова інструкція. З відео.

lil HYBRID — це прокачана система нагрівання тютюну, в яку додали цікаві фішки від вейпу. Принцип технології lil HYBRID у тому, що він одночасно нагріває тютюн у стіках та рідині. Завдяки цьому виходить багато аерозолю з насиченою консистенцією. А ще — виходять незвичайні та яскраві уподобання за рахунок того, що можна комбінувати різні поди зі стіками.

Девайс оснащений дисплеєм, на якому вважаються затяжки, відстежується заряд батареї, рівень рідини в поді та видаються підказки. Тому використовувати lil HYBRID нескладно, але незвично. Ще б пак — система нагрівання тютюну, яка вміє додавати в аерозоль пар від рідини в поді. Тому ділимося докладною покроковою інструкцією з використання lil HYBRID. З відео!

Відео-інструкція: Як використовувати lil HYBRID?

Крок перший. Виводимо новий lil HYBRID із сплячого режиму

Перше, що потрібно зробити, коли новенький, щойно розпакований lil HYBRID виявився у вас — вивести його зі сплячого режиму. Для цього необхідно підключити гаджет до зарядного пристрою хоча б кілька секунд.

У комплекті з lil HYBRID йдуть кабель із роз'ємом Type C та мережевий адаптер. Як тільки під'єднаєте кабель і підключите пристрій до розетки, на дисплеї з'явиться повідомлення про те, що Ліл Хайбрид активовано. Після того, як гаджет вийде з режиму сну, можна приступати до використання.

Крок другий. Вставляємо картридж для ліл Хайбрід

Стіки та поди для ліл хайбрід

Гаджет працює одночасно зі стіками MIIX та змінними картриджами (подами) lil HYBRID. Якщо ви вставите тільки под, без стіку, девайс не працюватиме. Якщо стік без поду — навіть не ввімкнеться. І тільки коли ви вставите і под і стік, можна починати сеанс.

Для того, щоб вставити под у пристрій, спершу потрібно зняти прозорі захисні клапани з верхньої та задньої сторони lil HYBRID. Потім — зняти ковпачок з гаджета і встановити под у роз'єм для картриджа. При правильному встановленні почуєте звук клацання, а на дисплеї з'явиться іконка з зображенням краплі. Після цього поверніть ковпачок на пристрій.

Якщо на дисплеї немає зображення, встановіть под повторно, щоб lil HYBRID його розпізнав.

Крок третій. Вставляємо стік MiiX

Після того, як под встановлений і відображається на дисплеї, приступаємо до стіку.

Важливо: lil HYBRID працює лише зі стіками MIIX. Ні зі стіками HEETS, ні з Fiit, ні з будь-якими іншими гаджетами не запрацює.

Відкрийте кришку-засувку на ковпачку і вставте стік MiiX — стороною з виїмкою у вигляді зірочки вниз. Коли стік увійде в камеру, lil HYBRID завібрує та автоматично почне нагрівання. Натискати кнопку не потрібно — як тільки пристрій розпізнає стік, нагрівання запуститься автоматично. Стік прогріватиметься 25 секунд. Коли до закінчення нагрівання залишиться 10 секунд, на екрані з'явиться піктограма годинника і почнеться зворотний відлік. Потім на екрані з'явиться число 14 — кількість затяжок до кінця сеансу. Можно використовувати!

Якщо ви вставите стік догори ногами, пристрій не почне нагрівання, а на екрані з'явиться підказка про те, що стік вставлений некоректно. В цьому випадку потрібно буде вийняти стік, вставити його правильною стороною.

Крок четвертий. Використовуємо lil HYBRID

Кількість затяжок ліл хайбрід

Один сеанс триває 14 затяжок або 4 хвилини 20 секунд (залежно від того, що станеться швидше). З кожною затяжкою число на екрані змінюватиметься, показуючи, скільки затяжок залишилося.

У процесі використання ви можете помітити, що коли lil HYBRID нагріває стік, гаджет відчутно гріється в руці. Так відбувається через те, що стік нагрівається від стін камери, тому пристрій генерує більше тепла. Так що теплий девайс у руці під час використання — це ок. Так і має бути. Нічого не зламалося, пристрій працює коректно.

За 30 секунд до закінчення сеансу або коли залишиться 3 затяжки, гаджет один раз завібрує, і на дисплеї з'явиться символ годинника.

Заряду батареї Ліл Хайбрід вистачить на 20 сеансів без підзарядки. Якщо використовувати хайбрід 3 рази поспіль (або 3 сеанси за 15 хвилин), девайс автоматично запустить режим охолодження. Він триватиме 3 хвилини 30 секунд.

Крок п'ятий. Дістаємо використаний стік MiiX

Коли сеанс закінчиться, Ліл Хайбрид двічі завібрує та автоматично вимкнеться. Після використання просто витягніть стік із пристрою і закрийте кришку-засувку. Все, гаджет можна знову використовувати.

Важливо: не знімайте ковпачок під час використання або одразу після — пристрій може залишатися гарячим. Спочатку дайте йому охолонути.

Якщо ви бажаєте зупинити сеанс під час використання, просто вийміть стік або затисніть кнопку над екраном на 2 секунди. Якщо, вийнявши стік, ви не вставите його протягом 5 секунд, нагрівання припиниться. Про це девайс повідомить короткою вібрацією. Якщо нагрівання буде продовжуватися після виймання стіку, натисніть і утримуйте кнопку протягом 2 секунд, доки гаджет не вимкнеться.

Як замінити под lil HYBRID

Рівень рідини у поді ліл хайбрід

Одного пода вистачає приблизно на пачку стіків. Побачити, скільки рідини залишилося в поді, ви можете через спеціальне віконце в ковпачку. Якщо через віконце погано видно, можна зняти ковпачок і подивитися на сам под.

Коли гаджет не використовується, на екрані видно дві іконки — заряд батареї та кількість рідини у поді. На рівень рідини на дисплеї теж можна орієнтуватися, але тільки в тому випадку, якщо ви не вставляли в пристрій вже використовуваний под. lil HYBRID не відслідковує витрату рідини в реальному часі, а розраховує її від моменту, коли ви вставляєте под. Так що хоч би який ви под вставили — вже початий чи новий, гаджет оновить статус рівня рідини в картриджі до повного.

У будь-якому випадку, якщо под ще не закінчився, його все одно можна замінити на новий, з іншим смаком. Для цього зніміть ковпачок, натисніть кнопку вилучення пода lil HYBRID (вона знаходиться на гаджеті під ковпачком, поруч із самим подом) і від'єднайте под. Потім вставте новий на його місце.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.