Нова ціна: lil HYBRID за 399 грн, поди до нього за 5 грн.

Якщо ти чекав на знак, щоб придбати для себе lil HYBRID, то ось і він – ми знизили ціни і на сам пристрій, і на поди до нього! Нова ціна lil HYBRID тепер 399 грн замість 999 грн, подів – 5 грн замість 30 грн, стіків Miix, як і раніше – 65 грн.

ліл хайбрид

lil HYBRID – це система нагрівання тютюну з незвичайними вейпінговими фішками. Пристрій одночасно нагріває тютюнові стіки і картриджі з рідиною (поди). Саме завдяки додаванню пода до стіка отримуємо достатньо густий, насичений аерозоль і яскравий смак. Ця футуристична гібридна технологія прийшла до нас з Південної Кореї.

Купити lil HYBRID за 399 грн

Взаємодія з гаджетом проста та інтуїтивно зрозуміла. У пристрій вставляється спочатку спеціальний картридж з рідиною, а потім стік. Сеанс починається автоматично, ніяких кнопок натискати не потрібно. Про старт використання повідомляє сенсорний екран. Крім цього девайс виводить на дисплей рівень заряду батареї, кількість рідини в поді, відлік затяжок та корисні підказки з використання.

Гібридна технологія пристрою дозволяє створювати смаки, які не отримаєш простим нагріванням стіка. Комбінуючи різні стіки і рідини можна самостійно регулювати скільки фруктового аромату матиме смак, скільки тютюнового, а скільки ментолового. Важливо – стіки Хітс і Фіт тут не підійдуть. Для використання Ліл Хайбрід потрібні спеціальні стіки Miix. Вся справа в їх незвичайній конструкції – з обох сторін Міксів розташовані ацетатні кільця-фільтри, які “запечатують” тютюн. Так у нього немає шансу випасти і залишитися в камері нагріву, тому lil HYBRID майже не потребує чистки.

Зараз є два види стіків: нейтральні Miix Regular і Miix Mix з фруктовим ароматом і ментолом.

Ціна стіків Miix – 65 грн.

ліл хайбрид стіки

Усі смаки подів для lil Hybrid

Поди для Ліл Хайбрід одноразові і розраховані, приблизно, на 20 сеансів. Тобто на одну пачку стіків. В кожному по 1.3 мл рідини, яка складається з води, смакового ароматизатора, гліцерину і пропіленгліколю. Основа рідини безнікотинова, нікотин потрапляє в аерозоль зі стіків Мікс.

Зараз є 3 смаки подів: фруктові Coral, ягідні Magenta і Regular з нейтральним смаком.

Купити lil HYBRID Regular (ліл Хайбрід Регулар) за 5 грн — нейтральні поди в сірій упаковці. Вони не створюють додатковий аромат, але роблять аерозоль густішим та насиченішим.

Купити lil HYBRID Coral (ліл Хайбрід Корал) за 5 грн — поди в жовтій упаковці. У них солодкий фруктовий смак.

Купити lil HYBRID Magenta (ліл Хайбрід Маджента) за 5 грн — поди в рожевій упаковці. Додають до стіка солодкий ягідний смак.

Де купити lil HYBRID?

Поки що придбати Ліл Хайбрід у фірмових магазинах чи замовити з експрес-доставкою можна лише в таких містах: Київ, Дніпро, Одеса і Львів. Поди до нього і стіки Miix можна замовити з доставкою Новою поштою в будь-який населений пункт, де є робоче відділення Нової Пошти

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.