Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Як чистити lil HYBRID і чи потрібно це взагалі робити?
Як чистити lil HYBRID і чи потрібно це взагалі робити?

Як чистити lil HYBRID і чи потрібно це взагалі робити?

lil HYBRID — дуже незвичайний гаджет, який практично не потребує чищення. У комплекті ви не знайдете традиційних щіточок для чищення. Справа в тому, що спеціальні стіки MiiX для девайса з обох боків закриті фільтрами, а одноразові поди чистити не потрібно — тільки міняти. А це означає, що гаджет практично не забруднюється. Так що ця інструкція з чищення lil Hybrid майже і не інструкція.

Все ж таки, в комплекті з Ліл Хайбрид є два нові інструменти для чищення: шпилька та палички. Вам не доведеться користуватися ними часто, але розповімо. Навіщо вони призначені? У яких випадках lil HYBRID таки потрібно чистити і як часто?

Чи потрібно чистити lil HYBRID? Як це робити?

Чистити lil HYBRID швидше за все не знадобиться. Він практично не мажеться. Тому в комплекті з пристроєм навіть немає щіточки для чищення. Це досягається завдяки незвичайній конструкції стіків та нагрівальної камери девайсу. Справа в тому, що у стіків MiiX немає тютюнової сторони. Тютюн закритий з обох боків ацетатними кільцями-фільтрами. Тому у дрібних частинок тютюну просто немає шансів залишитися всередині камери нагрівання. Також у Ліл Хайбрід немає нагрівального леза – стік прогрівається по контуру, через паперову оболонку, від стінок камери. Завдяки цьому тютюн не контактує безпосередньо ні з нагрівальним елементом, ні з нагрівальною камерою. Отже, тютюн усередині камери не залишається, а стійкий запах тютюну не накопичується з часом.

Але все ж таки в комплекті з lil HYBRID можна знайти спеціальну шпильку, яка підстрахує і допоможе дістати застряг елемент стіку, якщо він зламався і залишився всередині. А також ватні палички — щоб видалити конденсат від аерозолю, якщо він там з'явиться.

Чистка lil HYBRID за допомогою ватних паличок

Як виглядають і навіщо потрібні: у комплекті з lil HYBRID йдуть 10 сухих ватних паличок. У палички два різні за діаметром кінчики — вузький і з ширшою ватною обмоткою. Ширший призначений для очищення внутрішньої частини камери для стіку, а тонкий — для очищення області кріплення змінного картриджа.

Палочки для чистки ліл хайбрід

Замінити їх паличками для IQOS та lil SOLID не можна. lil HYBRID не терпить попадання вологи, а ватні палички для інших гаджетів від Айкос зволожені спиртовим розчином.

Окремо палички для чищення lil HYBRID не продаються, тому радимо їх зберегти. Оскільки гаджет практично не потребує чищення, їх має вистачити на довгий час. Якщо все-таки вам терміново знадобиться почистити гаджет, коли оригінальних паличок для чищення не буде під рукою, скористайтеся звичайними сухими вушними ватними паличками. Головне — не використовуйте палички для Айкоса.

Коли може знадобитися: коли ви помітили в камері рідину (зібрався конденсат від аерозолю або з поду витекла рідина).

Як чистити lil Hybrid паличками: крок перший — зніміть із пристрою ковпачок і натисніть кнопку вилучення змінного поду, щоб вийняти його. Крок другий — починайте чищення. Товстий кінець палички призначений для очищення внутрішньої частини камери для стіку, а тонкий для очищення області кріплення поду.

Навіщо lil HYBRID потрібна шпилька

Як виглядає і для чого потрібна: у комплекті з lil HYBRID також йде шпилька із термостійкого пластику. Виглядає як невелика чорна лопатка з тонким наконечником з зубцями, що виступають. Зубці потрібні для того, щоб було зручно підчепити застряглий в камері фільтр. Таке трапляється рідко, але раптово.

Шпилька для чистки ліл хайбрід

Шпилька окремо не продається. Так що, хоча потрібна вона й рідко, краще її не втрачати.

Коли може знадобитися: нижній фільтр від використаного стіку застряг у камері.

Як чистити: крок перший — помістіть шпильку в камеру нагріву так, щоб вона зачепила фільтр, що застряг. Крок другий — витягніть шпильку разом із фільтром.

На нижній частині стіку є виїмка у формі зірочки. Тому форма і діаметр шпильки розроблені таким чином, щоб легко увійти до цієї виїмки. Завдяки цьому можна легко підхопити кільце фільтра, якщо воно раптом застрягло.

Якщо цього не зробити, то девайсом скористатися не вдасться. Застряглий фільтр заважатиме вставити новий стік. Тому, якщо вам не вдається вставити стік в lil Hybrid, перевірте, чи не залишився всередині шматочок фільтра.

Чи можна використовувати інструменти для чищення IQOS або lil SOLID

Інструменти для чищення IQOS або lil SOLID однозначно не можна використовувати під час чищення lil HYBRID. Вони цього не призначені. Щіточки для чищення IQOS та lil SOLID розраховані на ширший діаметр нагрівальної камери та наявність нагрівального елемента всередині (леза або голки). Тому вам не вдасться ні вставити ці щіточки в lil HYBRID, ні почистити ними пристрій.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.