Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Харків: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди
  Харків: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди

  Харків: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди

  Шукаєш як і де купити IQOS, стіки та поди в Харкові? Усі моделі пристроїв Айкос та ліл, аксесуари до них, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV можна придбати:

  • онлайн на офіційному сайті з безкоштовною доставкою (для замовлень від 599 грн);
  • у брендових магазинах IQOS Space;
  • в магазинах електроніки, супермаркетах, кіосках, вейп шопах, на заправках.

  Брендовий магазин IQOS в Харкові

  Фірмові магазини IQOS називаються IQOS Space. Щоб побачити пристрій “вживу” перед покупкою, підібрати смак, отримати відповіді на питання та обрати девайс, стіки, поди та аксесуари до нього, завітай в Айкос Спейс.

  У Харкові є два брендових магазини IQOS:

  • IQOS Space в ТРЦ Французький Бульвар (вул. Академіка Павлова, 44Б). Як знайти? 1 поверх, вхід з парковки, 3-й магазин справа. Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00
  • Другий магазин, який знаходиться в ТРЦ Караван (вул. Героїв Праці, 7), зараз, на жаль, не працює.
  В магазині Айкос представлений повний асортимент пристроїв від IQOS, стіків та подів до них, аксесуарів, а також сервісів:
  1. Повний асортимент товарів. Всі моделі IQOS (системи нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS DUO, IQOS ORIGINALS ONE, lil SOLID 2.0 та електронна сигарета (под-система) IQOS VEEV), всі смаки стіків HEETS і Fiit та подів VEEV (з нікотином і без нікотину), та всі аксесуари: ковпачки, чохли, змінні панельки, зарядки, палички для чистки, контейнери для використаних стіків тощо.
  2. Презентація IQOS. Експерти в IQOS Space проведуть коротку презентацію девайсів перед покупкою: ти зрозумієш, як працює пристрій, які існують смаки стіків і подів, та зможеш обрати те, що найкраще підходить.
  3. Діагностика та заміна IQOS. Айкос Спейс працює як сервісний центр IQOS. Якщо з пристроєм виникли проблеми, звертайся. Проведемо діагностику несправностей, та за потреби безкоштовно поміняємо старий пристрій на новий за гарантією.
  4. IQOS 360. Це набір сервісів для користувачів Айкос: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на девайси, які ще не з’явилися в Україні, запрошення на всі наші івенти.
  5. Ресайклінг бокси. Здавай на переробку будь-що, пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети, аксесуари, використані поди і стіки, упаковки, використані одноразки будь-яких брендів. Для цього в кожному Айкос Спейс стоять ресайклінг-бокси. Більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.
  магазин Айкос спейс Харків

  IQOS, стіки та поди з безкоштовною доставкою по Харкову

  Ще один спосіб купити девайси, стіки, поди, аксесуари – зайти на офіційний сайт iqos.ua та замовити їх з безкоштовною експрес-доставкою чи доставкою Новою Поштою (для замовлень від 599 грн).

  З експрес-доставкою намагаємося вкластися у 3 години, але, на жаль, зараз це не завжди залежить від нас. Наші співробітники та кур'єри зупиняють роботу під час повітряної тривоги.

  Також на сайті ти також можеш скористатися деякими сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити чи працює ще гарантія на девайс, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців тощо.

  Де ще можна купити? В партнерських магазинах – магазинах електроніки Розетка, АЛЛО, Жжук; мережах супермаркетів Сільпо, Фора; магазинах Табакерка, Фортуна, Сотка; на заправках WOG та Сокар, та багатьох інших. Точні адреси магазинів знайдеш на інтерактивній мапі за фільтром «IQOS» або іншим девайсом, який тебе цікавить.

  Стіки Heets та Fiit, поди VEEV у Харкові

  Стіки Heets та Fiit продаються у більше ніж 1000, а поди VEEV – у більше ніж 200 магазинах в Харкові:
  • в магазинах електроніки АЛЛО, Жжук;
  • в мережах супермаркетів АТБ, Сільпо, Фора, тощо;
  • в магазинах та вейп шопах Табакерка, Сотка, Фортуна, Tobacco Market;
  • на заправках OKKO, WOG, Socar;
  • в тютюнових кіосках.

  Щоб переглянути всі місця, де є поди та стіки в Харкові, дивись інтерактивну карту. Обирай своє місто та потрібний фільтр “Поди VEEV”, “Стіки Heets/Fiit”.

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.