Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Стіки для IQOS: смаки і різновиди HEETS. Від тропічних до кремово-горіхових
Стіки для IQOS: смаки і різновиди HEETS. Від тропічних до кремово-горіхових

Стіки для IQOS: смаки і різновиди HEETS. Від тропічних до кремово-горіхових

Кому ця стаття буде корисною?

Тим, хто шукає, як купити стіки. Більшість магазинів IQOS Space вже відновили роботу та продають стіки.

Також, оновлюємо інформацію щодо мереж супермаркетів, заправок і кіосків, які отримали поставку стіків.

Тим, хто просто зараз купує або збирається придбати свій перший IQOS і не знає, з яких стіків почати, так щоб точно прийшлося до смаку.

Тим, хто нещодавно змінив сигарети на IQOS, тестує різні аромати або ще тільки шукає «свій» смак.

Тим, хто вже давно з IQOS, точно знає свої улюблені перевірені часом стіки, але хоче спробувати щось новеньке. Адже тільки ароматів Heets вже налічується 15 різновидів: тютюнові, фруктові, квіткові і ментолові. А ще – бренд стіків Fiit, що з’явився разом із появою lil SOLID.

Не обов’язково (хоча й можна) пробувати всі, щоб обрати смаки-фаворити. До речі, також можна подивитися відео-огляд усіх смаків стіків для IQOS.

Що таке Heets
Які стіки Heets найміцніші?
Ментолові та фруктові смаки Heets
Преміум лінійка стіків Heets Dimensions
Тютюнові смаки Heets
Фруктові смаки Heets без ментолу

HEETS – що це?

Трохи теорії для тих, хто тільки знайомиться з IQOS та технологією нагрівання тютюну. Що таке стіки Heets, для чого вони потрібні, з чого вони складаються і чим відрізняються від звичайних сигарет?

HEETS (Хітс) – це стіки, створені спеціально для нагрівання тютюну. Вони не призначені для того, щоб палити їх, як звичайні сигарети.

Всередині Хітс – натуральний тютюн, такий як у сигаретах, проте ретельно відібраний (лише листова м’якоть високої якості, без прожилок та стебел) та оброблений за особливою технологією. Для виробництва стіків використовується суміш із трьох сортів тютюну – Вірджинія (Virginia), Берлі (Burley) і Орієнтал (Oriental).

Тютюн подрібнюють та легенько зволожують гліцерином. Таким чином, коли Айкос нагріває стіки до температури 300-350℃, утворюється пароподібний аерозоль, а не дим. Аерозоль не містить шкідливих продуктів горіння: канцерогенних смол, чадного газу (СО), формальдегіду і аміаку. Завдяки відсутності горіння та диму смак IQOS дещо відрізняється від сигаретного.

Які стіки HEETS “найміцніші”?

Найперше, про що запитують курці, коли обирають стіки для свого нового IQOS – це міцність. Як стіки міцніші, а які матимуть легкий аромат?

Поняття “міцності” у сигаретному розумінні до стіків для нагрівання тютюну застосувати не можна. Міцність у сигаретах визначається вмістом смол у димі, що утворюється при горінні. При використанні IQOS процес горіння, а разом з ним дим та смоли відсутні. Тому вимірювати міцність стіків за концентрацією смол не має сенсу. Варто орієнтуватися на насиченість смаку. Однак, її легко визначити за інтенсивністю забарвлення пачок. Про це далі.

Міцність стіків IQOS

А тепер – про смаки

Для зручності розділимо смаки хітс на 3 групи: чисті тютюнові, фруктові/ментолові і фруктові стіки без ментолу. Зауважимо, що стіки з ментолом та стіки з фруктовими і ягідними смаками без ментолу не схожі за смаком на сигарети. Тож, багато користувачів IQOS, розпробувавши, додають їх у свій топ-лист, хоча спочатку відмовлялися навіть спробувати.

До ароматизованих стіків належить також преміальна лінійка HEETS Dimensions.

Ментолові та фруктові смаки HEETS

Свіжі, солодкі, пряні, фруктові, ягідні чи квіткові аромати набули великої популярності у користувачів IQOS. Часто ці смаки обирають не лише ті, хто палив ароматизовані чи капсульні сигарети, але й ті, хто визнав лише звичайні тютюнові смаки. Всі ментолові та фруктові смаки зібрали далі:

• HEETS Tropical Swift (Хітс Тропікал Свіфт) – стіки у світло-жовтій пачці

Назва говорить за себе – у цих хітс поєднується аромат тропічних фруктів та легка ментолова свіжість.

• HEETS Purple Wave (Хітс Пьорпл Вейв) – стіки у бузковій (фіолетовій) пачці

У бузкових хітс – смак лісових ягід з освіжаючими нотками.

• HEETS Summer Breeze (Самер Бріз) – стіки у пачці ніжно-персикового кольору.

Ці стіки мають свіжий, “літній” фруктовий аромат з нотками ментолової прохолоди. За смаком вони нагадують мікс з духмяних фруктів.

• HEETS Green Zing (Хітс Грін Зінг) – стіки у салатовій пачці

У цих стіках відчувається освіжаючий ментоловий аромат в поєднанні з нотами пряних трав та цитрусових.

• HEETS Turquoise (Хітс Турквайз) – стікі у бірюзовій пачці.

Бірюзові Хітс мають чистий ментоловий смак. Цікаве спостереження: часто їм віддають перевагу навіть ті курці, які раніше не визнавали ароматизовані чи капсульні сигарети.

Ментолові та фруктові смаки HEETS

Далі 3 смаки з преміальної серії Heets Dimensions з витонченими, яскравими і багатогранними ароматами. Стіки у чорних пачках, створені у колаборації з володарем мішленівських зірок – Хуаном Амадором та титулованим бартендером-міксологом – Рене Софнером. Більше про колаборацію та історію створення преміум лінійки Heets Dimensions. Які це смаки? Дивіться нижче:

• HEETS Yugen (Хітс Юген) – стіки у чорній пачці з бузковим тисненням

Heets Yugen звучать свіжими, квітково-фруктовими нотами. Є свіжі ментолові ноти. Творців надихнув аромат стиглих груш, жасминового чаю і лаванди.

• HEETS Ammil (Хітс Аміл) – стіки у чорній пачці з зеленим тисненням

На відміну від Нур, в Heets Ammil відчуваються пряні і трав’янисті нотки. Зі свіжими ментоловими нотами. Творців аромату надихали запахи солодкої ванілі та свіжих весняних трав.

• HEETS Noor (Хітс Нур) – стіки у чорній пачці з коричневим тисненням

У стіків Noor пікантний аромат з цитрусовими нотами. Без ментолу! Створюючи хітс нур, майстри надихалися терпкими, з кислинкою ароматами цитрусових і солодкими ароматами стиглих тропічних фруктів.

HEETS Dimensions

Тютюнові смаки HEETS

Стіки для IQOS з тютюновими ароматами – це варіант для поціновувачів чистого тютюну, без ментолу та фруктово-ягідних ароматів.

Орієнтуватися у цих смаках просто. Чим насиченіший, темніший колір пачки, тим насиченіший смак. Бронзовий, коричневий, оранжевий – насичені тютюнові смаки. Срібний та жовтий – легші та м’якші аромати. Можна обрати серед шести різних смаків:

• HEETS Bronze (Хітс Бронз) – стіки у пачці бронзового (коричневого) кольору

Бронз – найнасиченіші з усієї лінійки стіків. Вони будуть до смаку поціновувачам міцних сигарет. У бронзових стіках відчувається аромат чистого тютюну з легенькими нотками какао та сухофруктів у післясмаку.

• HEETS Teak (Хітс Тік) – стіки у золотаво-коричневій пачці

Хітс Тік мають класичний тютюновий аромат із ніжним кремово-горіховим післясмаком. Найближче цей смак перегукується з сигаретами середньої міцності, проте без диму, смол та горілого присмаку.

• HEETS Amber (Хітс Амбер) – стіки у помаранчевій пачці

Для стіків Амбер притаманний яскравий насичений тютюновий смак. Користувачі відмічають, горіхові нотки у якості післясмаку цих стіків. Цей аромат теж віддалено схожий на цигарки середньої міцності без капсул і ароматизаторів.

• HEETS Yellow (Хітс Єллоу) – стіки у жовтій з білим пачці

У стіків Yellow – класичний смак тютюну. Деякі користувачі відмічають легкий післясмак свіжої випічки.

• HEETS Silver Selection (Хітс Сільвер) – у сріблястій пачці

Стіки Silver мають м’який і "спокійний" аромат, досить нейтральний, майже невідчутний при використанні. За відгуками користувачів, сріблясті стіки найближчі до смаку та відчуттів, звичних курцям.

HEETS Classic

Фруктові стіки без ментолу

Нещодавно у лінійці HEETS з’явилися фруктові смаки без додавання ментолу. Ніжні, свіжі за рахунок делікатних та витончених ароматів, м’які та теплі. Варіант фруктових та ягідних стіків без ментолізації може стати ідеальним як для тих, кому подобаються тютюнові стіки, так і для тих, хто надає перевагу фруктовим, але нементолізованим ароматам.

• HEETS Yellow Green (Єлоу Грін) — стіки у яскраво-салатовій пачці.

Ці стіки сподобаються всім фанатам “чистого” тютюнового смаку. Але це не просто “тютюнові” стіки — у їх смаку є також легка освіжаюча цитрусова родзинка.

• HEETS Ruby Fuse (Рубі Фьюз) — у пачці малинового кольору.

Стіки зі смаком соковитих червоних ягід та ніжними квітковими нотками. Жодного ментолу — лише теплий смак тютюну із легким трохи солодким ягідним післясмаком.

HEETS фруктові без ментолу

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.