Умови використання Подарункових сертифікатів

від 1 липня 2021 року

Дані Умови використання Сертифікатів («Умови») визначають умови використання сертифікатів в Мережа торговельних закладів або на Сайті.

 1. Визначення
  1. Електронний сертифікат – інформаційний носій з індивідуальним кодом, що підтверджує право Утримувача Сертифіката на отримання товарів в межах і в рахунок Номіналу Сертифікату, що реалізуються в Мережах торговельних закладів. Сертифікати бувають у форматі унікального коду.
  2. Номінал сертифікату - номінальна вартість Сертифікату, якою обмежується максимальна вартість товарів, які Утримувач Сертифікату може отримати в Мережах торговельних закладів використовуючи Сертифікат.
  3. Мережа торгівельних закладів - мережа брендових магазинів IQOS Продавця на території України.
  4. Право вимоги за сертифікатом - право Утримувача Сертифікату вимагати надання товарів в межах Номіналу Сертифікату, що реалізуються в Мережі торгівельних закладів або на Сайті (за наявності технічної можливості) або за номером служби підтримки 4767 чи 0 800 507 807.
  5. Утримувач Сертифікату - особа, яка володіє Cертифікатом і має право вимоги за ним.
  6. Строк дії Сертифікату  - строк, протягом якого Утримувач Сертифікату має право на отримання товарів в межах Номіналу Сертифікату в Мережі торгівельних закладів або на Сайті або за номером служби підтримки 4767 чи 0 800 507 807.
  7. Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю "Технолайн Трейд", що знаходиться за адресою: 04053, м. Київ, вулиця Січових стрільців, будинок 11-а, ідентифікаційний код юридичної особи: 41962630 Для довідок: тел.: 0 800 507 807 / 4767, е-mail: support@iqos.com.ua.
  8. Продукція або товар  – системи для електричного нагрівання тютюну та аксесуари для них представлені у Мережі торгівельних закладів або Сайті.
  9. Служба підтримки – за номерами телефонів 4767 чи 0 800 507 807.
  10. Сайт – означає веб-сайт www.iqos.com.ua
 2. Правила використання Сертифікатів
  1. Хто може використати? Використати Сертифікат може повнолітній споживач тютюнових виробів або нікотиновмісної продукції при наявності документу підтверджуючу особу.
  2. Де використати? За допомогою Сертифікату Утримувач може отримати Продукцію на суму, зазначену у повідомленні (номінал Сертифікату) в Мережі торгівельних закладів або на Сайті (за наявності технічної можливості) або за номером служби підтримки 4767 чи 0 800 507 807.
  3. Використовується один раз. Сертифікат можна використовувати тільки один раз.
  4. Не платіжний засіб. Сертифікат не є платіжним засобом або платіжним документом, не підлягає обміну на Сертифікати інших номіналів. Грошовий еквівалент Сертифікатів не виплачується.
  5. Можлива доплата.Якщо вартість Продукції вища за номінал Сертифікату, Утримувач сертифікату має сплатити різницю між вартістю обраного Товару для покупки і номіналом Сертифікату. У окремих випадках, наприклад, за відсутності відповідного товару або його подорожчання на момент пред’явлення Утримувачем Сертифікату, Продавець може на власний розсуд надати Утримувачу товар, вартість якого перевищує номінал Сертифікату, без доплати. Якщо вартість Продукції є меншою за номінал Сертифікату використання Сертифікату для такого товару неможливе.
  6. Не використовується з іншими промо-кодами. При оформленні покупки товару за допомогою Сертифікату, інші промо-коди, що надають додаткові знижки не можуть бути використані (не додаються).
  7. Строк дії сертифікату. Сертифікат дійсний протягом терміну, вказаному у повідомленні.
  8. Знай ці Умови.  Отримуючи Сертифікат Утримувач сертифікату підтверджує, що ознайомлений із даними Умовами та погоджується з їх умовами.
 3. Правила повернення
  1. Продукція, придбана за номінал Сертифікату не підлягає поверненню та кошти за її придбання не повертаються.
 4. Інші умови
  1. Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни в дані Умови. Про зміну Умов Продавець повідомляють Утримувача сертифікату шляхом розміщення відповідної інформації (повідомлення) на Сайті у розділ «Умови використання Сертифікатів».
  2. Повідомлення про зміну Умов вважається направленим Утримувачу сертифікату, якщо воно було розміщено на Сайті у розділ «Умови використання Сертифікатів».
  3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Умов і/або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Продавцем. Продавець не несе відповідальності у разі настання обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, відключення електроенергії або доступу до Інтернет, збоїв в роботі обладнання, блокади, суттєвих змін у законодавстві, інших непідвладних контролю з боку Продавця обставини.
Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.