Можна перефарбувати lil SOLID 2.0! Усі кольори панельок для Ліл

Багато користувачів lil SOLID 2.0 відразу помітили, що глянцеві панелі кріпляться до корпусу пристрою на магнітах і їх можна зняти і замінити на інші. Ось так найспостережливіші здогадалися, що нова лінійка аксесуарів для ліл СОЛІД із кольоровими панелями, що змінюються, — це просто справа часу.

Ми отримали багато чудових відгуків про друге покоління lil SOLID: супер-потужна батарея, подовжений сеанс використання, стильний та лаконічний техно-дизайн, цікаве рішення з тач-кнопкою під світловим індикатором. Єдине, чого користувачам не вистачало — це більшого вибору кольорів девайсів та аксесуарів. Маємо чудові новини – тепер можна перефарбувати свій ліл аж у 7 різних кольорів! Маємо широкий вибір відтінків на будь-який смак, тож ти точно знайдеш свій метч.

Відтінки природи для панелей Ліл Солід 2.0. Який обереш?

Кожна нова панелька змінює lil SOLID 2.0 майже до невпізнання. Що не дивно, адже на бічні панелі припадає більше половини площі поверхні девайсу. Отже, коли перевдягаєш гаджет у нові панелі, виходить потужний ефект — зовнішній вигляд змінюється кардинально.

Нещодавно колекція аксесуарів для lil SOLID 2.0 поповнилась 3-ма новими кольорами: червоний, жовтий та фіолетовий. Тепер у лінійці аж 8 кольорів змінних панельок – різні кольори під різний настрій. У всіх панелей глянцева блискуча поверхня на кшталт оригінальних пристроїв lil SOLID 2.0.

Нові кольори панельок класно комбінуються із двома базовими кольорами пристрою — матовими чорним та синім. Тепер створити новий образ Ліл стало майже так само легко, як клацнути пальцями.

Клац — твій Ліл тепер Червоного кольору

Бокова панелька ліл солід червоного кольору

Троянди у садку, стиглі ягоди калини, заходи сонця пізно влітку. Червоні панельки до Ліл – це про яскравість та енергію. Гарно пасують як чорному, так і синьому девайсу.

Клац — тепер твій Ліл Фіолетовий

Бокова панелька ліл солід фіолетового кольору

Барвисті відтінки бузку та лаванди, які поєднує ця змінна панелька для Ліл – ну просто в серденько. Красиво виглядає з чорним пристроєм та чудово поєднується з синім. Не важливо якого кольору твій Ліл – фіолетові панелі точно привернуть увагу до твого девайсу.

Клац — твій Ліл трансформувався у Фуксію

Бокова панелька ліл солід кольору Фуксія

Рожевий відтінок, але з родзинкою! Квітка фуксії, така екзотична і яскрава, створює настрій і приносить блиск у буденність. Ця ультрарожева панелька для ліл СОЛІД 2.0 — те, що треба, якщо хочеться чогось пояскравіше.

Клац — твій Ліл стає неоново Жовтим

Бокова панелька ліл солід неоново Жовтим кольору

Від кольору ківі до літнього соняшника. Жовта панелька для Ліл переливається різними відтінками зеленого та світло-жовтого. Особливо класно виглядатиме з чорним пристроєм.

Клац — твій Ліл тепер кольору Електрик

Бокова панелька ліл солід  електрик

Глибокий синій, темно-бірюзовий, аквамариновий чи електричний. Називай як тобі більше подобається. Панелі кольору електрик красиво контрастують із чорним корпусом, а синьому — додають легке мерехтіння з боків. З електриком можна все.

Клац — твій Ліл став Нефритовим

Бокова панелька ліл солід нефрит

Колір винограду Мускат, зеленої оливки, смарагдовий, трав’яний. Глянцеві нефритові панелі круто виглядають і з чорним, і синім ліл СОЛІД 2.0. Виходить свіже та приємне оку поєднання. Недаремно з моди ніколи не виходять відтінки, натхненні природою.

Клац — твій Ліл перетворився на Сепію

Бокова панелька ліл солід сепія

Рожеве золото, сангіновий, мідний або vintage. Цей колір асоціюється з ретро-знімками в сепії, відтінками бронзи та какао. Теплий колір, в якому м'яко змішались золото, охра та молочний шоколад. Ідеально поєднується з чорним тлом, яскраво та незвичайно виглядає на синьому.

Як замінити бічні панелі в lil SOLID 2.0

Як зняти стару панель у ліл СОЛІД? Потрібно зняти ковпачок. Під ковпачком на внутрішній поверхні панелей ви побачите два невеликі сріблясті виступи. Тут кріплення панелей входять у пази. Легко натисніть на ці сріблясті виступи, "виштовхніть" панельку назовні, підчепіть її та зніміть. Не намагайтеся просто відколупати панель із зовнішнього боку. По-перше, цього все одно буде недостатньо, щоб подолати силу опору магнітних кріплень. По-друге, ризикуєте подряпати панелі та пошкодити сам девайс.

У комплекті продаються 2 панелі. Зверніть увагу, кожна панелька підходить лише до певної сторони девайсу. Якщо панелі не закріплюються, не встановлюються щільно, просто замініть їх місцями.

Навіщо взагалі міняти панелі в ліл 2.0? Можна не міняти, це не обов'язково. У базовій комплектації аксесуар одразу продається з панелями того ж кольору, що і корпус пристрою (чорний або синій). Але якщо "рідна" поверхня подряпалася або потерлася, можна просто поставити нову глянцеву панель — і ліл буде виглядати як новенький. А можна просто “перефарбувати” гаджет під настрій. Що б не сталося, мати змогу обирати — це класно!

Ціна панелей lil SOLID 2.0

Панелі для ліл СОЛІД 2.0 продаються комплектом із 2 штук.

Ціна комплекту із 2 змінних панельок для lil SOLID 2.0 — 119 грн.

В першу чергу нові аксесуари з'являться на iqos.ua (можна замовити з доставкою) і у фірмових магазинах IQOS Space.

До речі, якщо ви шукаєте приємний подаруночок з невеликим бюджетом для друга, який вже має свій lil SOLID 2.0, змінні панельки — це гарна ідея. Адже новорічні свята — не за горами!

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.