Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Суми: де купити IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?
  Суми: де купити IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

  Суми: де купити IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV?

  Найзручніший спосіб придбати пристрої IQOS та lil, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV в Сумах — замовити їх онлайн з безкоштовною доставкою або завітати до фірмового магазину IQOS Space. Останній також працює як сервісний центр IQOS в Сумах. Окрім сайту та брендового магазину девайси, стіки та поди продаються у наших партнерських магазинах. Детальніше розповідаємо нижче.

  Фірмовий магазин IQOS Space в Сумах

  У фірмовому магазині можна придбати все, що може знадобитися для користувачів IQOS. IQOS Space в Сумах знаходиться в ТРЦ «Мануфактура» (1 поверх, вхід з вул. Харківської, біля магазину Brocard) за адресою вул. Харківська 2/2.

  Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00.

  Що можна зробити в магазині Айкос?

  1. Підібрати електронну альтернативу курінню та все для неї. У брендовому магазині IQOS Space можеш придбати систему нагрівання тютюну (IQOS, lil SOLID) або електронну сигарету (под-систему) IQOS VEEV, стіки HEETS та Fiit, поди для IQOS VEEV, і аксесуари до них: від контейнерів для використаних стіків до ковпачків, паличок для чистки тощо.

  2. Роздивитись девайси і отримати відповіді на запитання від наших експертів. За якою технологією працює IQOS? Що в нього всередині? Як пристрій нагріває тютюн? З чого складається стік або под? Як чистити IQOS? Що робити, якщо Айкос дивно поводиться або не працює? Все розкажемо та покажемо.

  3. Отримати сервісну підтримку. Якщо з твоїм IQOS, IQOS VEEV чи lil щось не так (погано заряджається, стіки не «тягнуться», індикатор блимає червоним), можеш звернутися до наших експертів у IQOS Space. Вони безкоштовно проведуть діагностику та зроблять професійну чистку. Якщо усунути несправність не вийде, замінять гаджет на новий за гарантією.

  4. Скористатися сервісами IQOS.

  • Отримати екстра-гарантію для пристрою. Коли закінчується звичайна гарантія, активується ще 1 рік додаткової.
  • Придбати IQOS 360. Це набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за цінами для підписників, екстра гарантія, запрошення на наші івенти, передзамовлення на девайси, яких ще немає в Україні.

  5. Здати девайс, стіки, одноразки на переробку. Піклуєшся про довкілля? Ми також. Тому в кожному IQOS Space є спеціальні ресайклінг бокси, куди можна здати старі гаджети, аксесуари, використані стіки, поди, одноразки будь-яких брендів.  IQOS, стіки і поди з безкоштовною доставкою по Сумах

  На офіційному сайті iqos.ua знайдеш усі моделі пристроїв Айкос, Айкос Вів та ліл, стіки Хітс, Фіт, поди Вів, аксесуари, а також деякі наші сервіси. Отримати замовлення можна з безкоштовною експрес-доставкою чи доставкою Новою Поштою (для замовлень від 599 грн), або самостійно забрати в магазині IQOS Space.

  З експрес-доставкою намагаємось вкластися у 3 години, але через повітряні тривоги наші кур’єри можуть затриматися. Заздалегідь перепрошуємо за це.

  Як і в брендовому магазині, на сайті можна скористатися сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців та інші.

  Крім сайту та фірмового магазину, IQOS та усе для нього продається у партнерських магазинах: мережі супермаркетів Сільпо, магазинах електроніки АЛЛО, на заправках WOG, OKKO, Shell, у вейп шопах Табакерка, ATTIKA та інших.

  Де купити стіки HEETS, Fiit та поди VEEV в Сумах?

  У Сумах стіки HEETS або Fiit, а також поди VEEV можна купити більш як у 300 магазинах:

  • мережі супермаркетів Сільпо, Фора, АТБ;
  • вейп шопи та магазини для курців Табакерка;
  • тютюнові кіоски;
  • заправки OKKO та WOG.

  Інтерактивна мапа допоможе знайти найближче місце, де є стіки та поди. Обирай своє місто і фільтр в залежності від того, що ти шукаєш.

  Підтримка IQOS в Сумах

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.