IQOS у Вінниці: де купити, сервісна підтримка та IQOS Friendly заклади

Зібрали на одній сторінці усе, що може знадобитися користувачам IQOS у Вінниці. Де купити стіки до Айкос? Як знайти магазин IQOS? Куди звертатися по гарантійне обслуговування? Чи з’явилися нарешті IQOS Friendly заклади у Вінниці?

Де купити IQOS та lil SOLID у Вінниці

Це можна зробити в нашому фірмовому магазині IQOS SPACE, онлайн на iqos.ua з безкоштовною доставкою, через чат-бот IQOS у Вайбер, в мережі магазинів Алло та кількох мережах супермаркетів та заправок. Знайти усі магазини можна на нашій інтерактивній мапі: за допомогою фільтрів можна дізнатись про найближчу точку продажу девайсів, або знайти заправки, де продають стіки. Тепер про все детально:

1. Фірмовий магазин IQOS Space

Магазин працює щодня з 10:00 до 21:00. За адресою ТЦ Скайпарк, вул. Миколи Оводова, 51 (1 поверх, поруч з ескалатором, вхід з боку Європейської площі.)

В офіційному магазині IQOS доступні всі моделі IQOS та lil Solid, а також повний асортимент аксесуарів і, звичайно, усі смаки HEETS та FIIT. Саме в IQOS Space першими з’являються усі новинки: від нових стіків до останніх моделей гаджетів.

Також, в магазині є можливість поспілкуватись з нашими експертами. Вони дадуть відповідь на запитання про системи нагрівання тютюну, допоможуть оновити прошивку, а також поділяться лайфхаками щодо використання девайсів.

А якщо IQOS або lil Solid зламався, не заряджається або його індикатори блимають червоним – вам теж сюди, в IQOS Space. Саме тут ви можете скористатися гарантією та замінити несправний пристрій на новий. Також в IQOS Space можна безкоштовно оновити прошивку та зробити професійну чистку пристрою.

Айкос спейс у Вінниці

2. Замовити онлайн на iqos.ua з безкоштовною доставкою

Замовити будь-яку модель IQOS та lil SOLID, аксесуари та стіки онлайн можна у розділі КУПИТИ. Замовлення можна забрати в IQOS Space або скористатися доставкою. Замовлення від 248 гривень ми доставляємо безкоштовно в експрес режимі — протягом трьох годин!

3. Скористатися чат-ботом IQOS y Viber

Підпишіться на чат-бот IQOS у Вайбер та легко купуйте стіки, пристрої та аксесуари прямо у месенджері. Чат-бот допоможе з діагностикою пристрою та підказати найближчий магазин зі стіками та девайсами, або найближчий IQOS Friendly заклад. При замовленні від 248 грн – безкоштовна доставка впродовж трьох годин.

4. Мережа магазинів електроніки “АЛЛО”

В магазинах наших партнерів АЛЛО розташовані зони IQOS, ви їх легко упізнаєте. Це ніби міні-версія брендових магазинів IQOS. Тут можна придбати девайси та стіки, а також скористатися сервісною підтримкою.

5. Мережі супермаркетів та заправки

Придбати IQOS або lil можна у супермаркетах мережі Сільпо, на заправці WOG та в мережі магазинів тютюну “Табакерка”. А стіки HEETS та FIIT, окрім цих мереж, можна знайти також в супермаркетах мережі Подільський Край, на заправках ОККO та SHELL, в Фортуні та Пресі. Повний перелік місць, де продаються HEETS та FIIT у Вінниці, дивіться на інтерактивній мапі. Мапа постійно поповнюється новими точками продажу!

IQOS Friendly заклади Вінниці

IQOS Friendly — це особливий статус для закладів, де користуватись IQOS можна з усіма зручностями. В таких закладах зазвичай є контейнери для використаних стіків, тут можна підзарядити свій девайс та поповнити запас стіків, а іноді — навіть позичити запасний пристрій чи отримати несподіваний бонус у вигляді оплаченого десерту та інших приємних сюрпризів. У Вінниці вже 13 таких закладів: бари, кафе, ресторани та навіть салони краси! Знайти їх можна за допомогою нашої інтерактивної мапи.

Ремонт IQOS у Вінниці

Виникли роблеми з IQOS чи lil Solid? Або просто шукаєте відповідь на запитання «Як користуватися IQOS», «Як чистити», «Що робити, якщо IQOS не працює»?

Ось кілька корисних посилань, які допоможуть:

Інфографіка: Перше знайомство з IQOS. Як працює, як користуватися
5 порад щодо самостійного “ремонту” IQOS
Онлайн-діагностика IQOS та lil SOLID

Не знайшли відповіді на своє питання? Завітайте до IQOS Space, або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, і наші експерти вам допоможуть:

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.