Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Екстра гарантія: +1 рік гарантії для девайсів від IQOS
  Екстра гарантія: +1 рік гарантії для девайсів від IQOS

  Екстра гарантія: +1 рік гарантії для девайсів від IQOS

  Купуючи будь-який з пристроїв IQOS, ти автоматично отримуєш гарантію на 1 рік. Це означає, що, якщо протягом року девайс вийде з ладу, ми без зайвих питань безкоштовно замінимо його на новий за гарантією.

  Більше про те, як працює гарантія на IQOS.

  Але ми також пропонуємо нашим користувачам подовжену гарантію. Ця послуга для користувачів IQOS і lil називається Екстра гарантія.

  Екстра гарантія – це 1 рік додаткової гарантії, що діятиме після закінчення звичайної. Екстра гарантія покриває усі гарантійні поломки (ті, що сталися з вини виробника), а для IQOS ORIGINALS DUO, IQOS DUO та IQOS ORIGINALS ONE – навіть негарантійні (ті, що сталися через неправильне чи необережне користування).

  Як замовити екстра гарантію?

  Ти можеш купити екстра гарантію на iqos.ua, у брендовому магазині IQOS Space або навіть, зателефонувавши на гарячу лінію за номером 4767.

  Вартість екстра гарантії залежить від моделі та віку твого пристрою: від 99 грн до 399 грн. Екстра гарантію можна замовити одразу під час покупки нового пристрою або придбати окремо для свого старого девайсу.

  Якщо ти бачиш, що Екстра гарантія тобі недоступна, це означає, що у тебе немає девайсів, що відповідали б умовам екстра гарантії. Щоб ти зміг замовити екстра гарантію, твій девайс має відповідати умовам нижче:

  • Пристрій зареєстрований у профілі
  • На пристрій ще діє звичайна гарантія (залишилось хоча б 3 місяці)
  • Пристрій ще не має екстра гарантії
  • Пристрій ніколи не фіксувався як несправний

  Замовити екстра гарантію для своїх девайсів:

  Екстра гарантія на 12 місяців на IQOS ORIGINALS DUO

  Екстра гарантія на 12 місяців на IQOS DUO

  Екстра гарантія на 12 місяців на IQOS ORIGINALS ONE

  Екстра гарантія на 12 місяців на lil SOLID

  На які девайси можна замовити екстра гарантію

  Ти можеш придбати екстра гарантію для девайсів IQOS ORIGINALS DUO, IQOS DUO, IQOS ORIGINALS ONE, lil SOLID 2.0 та навіть для декількох одночасно. 

  Можна додати екстра гарантію до нового девайсу одразу під час покупки. Ми нагадаємо про це, коли замовлятимеш. Або купити її окремо для свого девайсу (на який звичайна гарантія діятиме ще хоча б 3 місяці). У цьому випадку одразу після оплати ти отримаєш посилання. За ним зможеш обрати, до якого з твоїх пристроїв буде застосовано екстра гарантію.

  UPD: На жаль, екстра гарантію для lil HYBRID та IQOS VEEV більше не можна замовити. Але якщо ти встиг придбати гарантію раніше, то все лишається в силі. Можеш продовжувати користуватися всіма перевагами екстра гарантії для Айкос Вів та Ліл Хайбрід згідно з умовами договору.

  Як скористатися екстра гарантією

  Майже так само, як і звичайною.

  Коли знадобиться, ти зможеш звернутися до будь-якого брендового магазину IQOS Space, служби підтримки IQOS, або провести діагностику онлайн та замовити заміну за гарантією з безкоштовною доставкою. Несправний пристрій потрібно буде повернути.

  Декілька відмінностей від звичайної гарантії, на які потрібно зважати:

  1. Щоб скористатися Екстра гарантією, тобі знадобляться твій ІПН (або його скан) та номер договору Екстра гарантії (отримаєш його смс-кою, а якщо загубиш, то продублюємо ще раз по запиту).
  2. Екстра гарантія працює лише в Україні, в той час як звичайна гарантія на IQOS діє по всьому світу.

  Після покупки екстра гарантія з'явиться у тебе в профілі, у розділі Мої пристрої.

  Екстра гарантія в профілі

  Хочеш дізнатися про екстра гарантію більше? Переглянь наш міні FAQ. Тут зібрали відповіді на запитання щодо екстра гарантії, які у тебе можуть виникнути.

  Також ти можеш переглянути офіційні правила Екстра гарантії.

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.