Відновлюємо експрес-доставку онлайн-замовлень у містах!

22 фірмових магазинів IQOS Space вже відновили роботу, а онлайн замовлення вже доставляються до всіх відкритих відділень Нової Пошти. Тепер ми поступово відновлюємо онлайн замовлення із експрес-доставкою.

Де працює експрес-доставка наразі у 17 містах: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Житомир, Біла Церква, Чернівці, Полтава, Кропивницький, Івано-Франківськ, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Черкаси, Кривий Ріг, Кременчук, Чернігів.

доставка айкос

Що доставляємо: пристрої IQOS DUO, IQOS VEEV, lil SOLID 2.0, lil HYBRID, стіки HEETS, FIIT, Miix, поди VEEV та поди для lil HYBRID, аксесуари для чистки + заміни несправних девайсів на нові за гарантією.

Що не доставляємо: аксесуари (все, крім паличок та щіточок для чистки).

Скільки коштує експрес-доставка: вона безкоштовна. Але зверни увагу, що мінімальна сума замовлення – 597 грн.

Як швидко доставляємо: при замовленні до 14:00 доставляємо того ж дня. Як і раніше, ми прагнемо вкластися у 3 години, але обіцяти зараз не можемо. Вибач, якщо це займе більше часу. Наші співробітники, які збирають твоє замовлення, та кур'єри зупиняють роботу на час повітряної тривоги.

Як сплатити замовлення: є дві опції на вибір. Ти можеш оплатити карткою на сайті за допомогою платіжної системи Liqpay. Вона відразу підтягує оплату через Apple Pay та Google Pay. Інший варіант – сплатити готівкою кур'єру (якщо сума твого замовлення не більша, ніж 3500 грн).

Як замовити онлайн: оформити замовлення можна на сайті iqos.ua або в наших ботах Viber та Telegram.

Які документи потрібні для отримання доставки: не забудь підготувати документи (паспорт або посвідчення водія), щоб отримати замовлення. Можна також в електронному вигляді у додатку Дія.

Обмеження на замовлення стиків та подів: як на доставку, так і у фірмових магазинах зараз діє ліміт на максимальний обсяг замовлення – до 20 пачок стіків та до 10 упаковок подів для IQOS VEEV на день.

Як замінити несправний IQOS, IQOS VEEV або lil SOLID на новий за гарантією

доставка айкос

Крім девайсів, стиків та подів ми можемо доставити кур'єром заміну несправного пристрою за гарантією. Якщо з твоїм девайсом щось пішло не так, звернись до служби підтримки IQOS за номерами 4767 або 0 800 507 807. Допоможемо провести діагностику несправностей у телефонному режимі та при необхідності оформимо гарантійну заміну з безкоштовною доставкою кур'єром, Новою Поштою або самовивіз з фірмового магазину. Несправний пристрій потрібно віддати кур'єру.

Можна провести автоматизовану діагностику несправного девайсу в онлайн-режимі через чат-боти Viber IQOS Ukraine або Telegram IQOS Ukraine. І, якщо не вдасться виправити баг, там же розмістити замовлення на девайс на заміну за гарантією. З безкоштовною доставкою!

У моєму місті не працює експрес-доставка, як ще можна отримати замовлення?

Якщо у твоєму місті ще не запустилася експрес-доставка, то ти можеш оформити замовлення з доставкою Новою поштою. Ми надсилаємо девайси, стіки та поди до всіх населених пунктів, де вже відновили роботу відділення Нової Пошти — дивись актуальну інформацію про найближчі працюючі відділення та їх графік роботи на офіційному сайті НП. Мінімальна сума замовлення з доставкою Нової пошти також 597 грн. Доставка безкоштовна.

Якщо з твоїм замовленням щось пішло не так, або у тебе залишилися питання, можна звернутися до служби підтримки: Instagram, Facebook, Viber, Telegram або за номером 0 800 507 807.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.