МОЖНА БРОНЮВАТИ! НОВИЙ IQOS 3 DUO АКВАМАРИН COMING SOON

Пам'ятаєте, ми обіцяли новий колір IQOS кожні півроку? Час настав.

У листопаді минулого року у нас з'явився IQOS 3 DUO Copper теплого мідного кольору. Але на літо хочеться чогось свіжого і прохолодного. Тому головним кольором сезону весна-літо 2020 оголошуємо аквамариновий!

Колір морської хвилі, блакитний, синьо-зелений, м'ятний, колір Тіффані, - легкі, ніжні, свіжі і заспокійливі кольори. Pantone Color Institute назвав таку кольорову гаму суперактуальною, приємною для ока, тою, що розслабляє, і навіть медитативною. Не будемо сперечатися з професіоналами.

новий колір айкос

Новий IQOS 3 DUO буде саме такого кольору – аквамаринового.

Лімітована версія IQOS 3 DUO Аквамарин з'явиться в продажу протягом тижня. Але ті, хто з першого погляду зрозумів, що без цього кольору не обійтись, вже можуть забронювати його і отримати першими.

айкос аквамарин

Як зробити передзамовлення на новий IQOS 3 DUO Аквамарин?

Easy. Заходимо в передзамовлення IQOS 3 DUO Аквамарин. Далі потрібно залогінитися на сайті. Все, можна натискати кнопку «Хочу!» під аквамариновим айкосом.

Залишати передоплату не потрібно.

Тепер ти першим дізнаєшся, як тільки новий колір IQOS з'явиться в продажу. І першим зможеш отримати лімітовану версію.

Ціна IQOS 3 DUO Аквамарин – 1999 грн.

Оскільки це лімітована серія, кількість пристроїв обмежена. Тому якщо тобі точно потрібен новий айкос незвичайного кольору, має сенс забронювати заздалегідь.

Новинка також бере участь в програмі «Онови свій IQOS». Так що свій старенький IQOS тепер можна не просто оновити до останньої моделі за 1599 грн, а ще й вибрати найновіший і найтрендовіший колір.

На що схожий колір нового IQOS 3 DUO?

Морська хвиля. Приглушений відтінок кольору Тіффані. Океан, що відображає небо. М'ятно-бірюзові тістечка-макарони. Спокійний і прохолодний синьо-зелений з легким перламутровим покриттям.

Взагалі, описувати колір словами – марна справа. Краще погортайте фото аквамаринового айкоса і подивіться самі. Ще більше надихаючих фото нового IQOS 3 DUO Аквамарин в Instagram @iqos_ua. Саме час підписатися.

новий айкос аквамарин айкос дуо аквамарин айкос 3 аквамарин
Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.