IQOS VEEV в Україні. Міні-вейп від IQOS. Нарешті!

Нарешті! Перший міні-вейп IQOS вже в Україні. Кожна новинка – це як новий сезон у серіалі. Цей сезон буде не про системи нагрівання IQOS та lil SOLID, а про першу електронну сигарету від IQOS в Україні – IQOS VEEV.

Що таке міні-вейп IQOS VEEV?

Айкос вів

IQOS VEEV – це перша електронна сигарета (можна також назвати її міні-вейпом або подсистемою) від IQOS в Україні. На відміну від інших гаджетів IQOS та lil SOLID, IQOS VEEV нагріває не тютюн, а рідину. При нагріванні утворюється ароматна пара, що містить на 95% менше шкідливих речовин у порівнянні з сигаретним димом*.

Важлива інформація: це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS VEEV не виключає усі ризики.
*Джерело: Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) в порівнянні з димом «еталонної» сигарети. Ознайомтеся з важливою інформацією.

"Фішки" IQOS VEEV

IQOS VEEV не схожий ні на системи нагрівання тютюну IQOS, ні на інші подсистеми або одноразові електронні сигарети.

Айкос вів

 • За IQOS VEEV стоїть серйозна науково-дослідна база. Нам знадобилося понад 6 років розробок та досліджень, щоб створити менш шкідливу альтернативу куріння у форматі міні-вейпу.
 • Унікальна технологія IQOS MESH із Німеччини. Нагрівальний елемент (випарник) сконструйований у вигляді сіточки. Ця сіточка повністю поринає в рідину в поді. Контакт із рідиною не переривається, поки рідина в поді повністю не закінчиться. Завдяки цьому у кожної затяжки рівномірно насичений смак. Коли рівень рідини опускається, датчики контролю вимикають пристрій. Це забезпечує захист від сухих та горілих затяжок (як буває у вейпах).
 • Сенсорний режим – це незвичайна особливість IQOS VEEV. При кожній затяжці пристрій трохи вібрує. Можна настроювати різні режими вібрації або просто вимкнути цю функцію.
 • Мобільний додаток IQOS App дозволяє підключити VEEV через Bluetooth та налаштувати «під себе». За допомогою програми можна змінити режими вібрації та кількість пари, підібрати підсвітку, оновити прошивку і навіть знайти втрачений пристрій.
 • Дизайн IQOS VEEV витриманий у дусі основної лінійки пристроїв. Або навіть крутіше. Корпус виконаний із цільного алюмінію. Матове металізоване покриття посилює враження.

Ціна IQOS VEEV

IQOS VEEV коштує 799 грн.

Гаджет можна також сплатити частинами із щомісячними платежами від 66 грн.

Де придбати IQOS VEEV

Новий IQOS VEEV вже можна купити у 5 містах по Україні: Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та Львові. Замовити можна онлайн з безкоштовною доставкою або в будь-якому фірмовому магазині IQOS Space в цих 5 містах.

Точний список усіх магазинів з адресами, де вже можна купити Айкос Вів, дивись на інтерактивній карті по фільтру IQOS VEEV.

Кольори IQOS VEEV

Айкос вів

В Україні можна вибрати один із кольорів IQOS VEEV: аквамариновий, графітовий, золотий, синій та мідний. Графітовий, золотий та синій девайси схожі за кольором на такі ж IQOS DUO. А ось бірюзовий та мідний — це зовсім нові відтінки на палітрі фірмових кольорів IQOS.

IQOS VEEV: що в комплекті

Айкос вів

Стандартна комплектація IQOS VEEV включає такі елементи:

 • сам девайс IQOS VEEV
 • кабель для заряджання (Type C-Type C)
 • адаптер (Type C)

Важливо: поди не входять у комплектацію девайсу. Їх потрібно замовити окремо.

Поди VEEV

Айкос вів

Для використання IQOS VEEV знадобляться спеціальні одноразові поди VEEV. Вони продаються по 2 пода в упаковці. Ціна упаковки подів VEEV (з 2 подів) – 199 грн.

Поди не вимагають та не призначені для дозаправки. Коли картридж закінчується, просто замінюєш його на новий. Зрозуміти, що под закінчився – просто. По-перше, Вів перестане "тягтися" і почне блимати. По-друге, крізь прозоре віконце у поді буде видно, що рідина закінчилася.

Усі використані поди підлягають переробці. Можеш просто принести їх у будь-який фірмовий магазин IQOS Space для ресайклінгу. Більше про про переробку та утилізацію використаних подів VEEV.

Об'єм поду VEEV 1,5 мл. Цього в середньому вистачає на 400 затяжок. Відповідно, упаковки з 2 подів – приблизно 800 затяжок. Концентрація нікотину у подах 3,5%.

Усі поди VEEV виробляються в ЄС.

Смаки для IQOS VEEV

Айкос вів

Можна підібрати майбутній улюблений смак серед 5 ароматів подів: 2 фруктово-ягідні, 2 м'ятні та тютюнові. І ще один незвичайний фруктовий аромат з'явиться найближчим часом.

 • VEEV Classic Blond (вів класік блонд) – м'який тютюновий смак з легкими квітковими нотками.
 • VEEV Classic Mint (вив класік мінт) – аромат солодкої прохолодної м'яти.
 • VEEV Green Mix (вів грін мікс) – аромат освіжаючого ментолу з трав'яними нотками.
 • VEEV Sunglow Mix (вів санглоу мікс) – соковитий аромат стиглих фруктів з пікантними нотками.
 • VEEV Red Mix (вів ред мікс) – солодкий та соковитий ягідний аромат.
 • VEEV Mauve Mix (вів моув мікс) – яскравий тропічний аромат із пікантними нотками. З'явиться в Україні найближчим часом.

Смак IQOS VEEV зовсім не схожий на аромати стиків HEETS, і тим більше на сигарети. Якщо IQOS нагріває натуральний тютюн, IQOS VEEV випаровує рідину. Це пояснює різницю у смаку.

IQOS VEEV: сервіс та гарантія

На IQOS VEEV діє гарантія 12 місяців. Це означає, що якщо пристрій вийде з ладу протягом року, ми безкоштовно замінимо його на новий за гарантією. Звернутися за сервісним обслуговуванням можна у фірмовий магазин IQOS Space у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та Львові. Або отримати гарантійну заміну з безкоштовною доставкою, звернувшись до гарячої лінії 4767 або чат-бот IQOS.

Тут більше інформації про те, як працює гарантія IQOS VEEV.

Технічні характеристики IQOS VEEV

 • Вага: 33 г
 • Ширина: 15.9 мм
 • Висота: 98.9 мм
 • Час повної зарядки: 30 хв.
 • Діапазон оптимальних температур роботи: 0-40⁰C
 • Порт для заряджання Type-C
 • Підтримує Bluetooth
 • Місткість батареї 230 МаЧ
Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.