Як використовувати IQOS VEEV, щоб було більше пари?

Ми вже розповідали, що IQOS VEEV — це міні-вейп, який працює з рідиною в подах, а не з тютюном, як інші пристрої IQOS. Нова технологія змінює все: смаки, процес використання, відчуття, кількість пари. На останньому і зупинимося. IQOS VEEV генерує більше аерозолю ( і за кількістю, і за щільністю) ніж системи нагрівання тютюну, але менше ніж класичні вейпи відкритого типу. Тобто попускати кільця з пари, напевно, не вийде. Але пристрій буде зручно використовувати в приміщенні, не заважаючи оточуючим.

IQOS VEEV дає мало пари або погано тягнеться

Якщо тобі здається, що IQOS VEEV погано тягнеться або дає мало аерозолю, варто перевірити кілька речей: чи правильно ти робиш затяжки, які налаштування виставлені в додатку, чи коректно працює пристрій. А ще скористатися лайфхаками від користувачів IQOS VEEV.

Лайфхак 1: як правильно робити затяжки з IQOS VEEV?

Перше, що потрібно — навчитися робити затяжки правильно. Специфічні знання чи особливі зусилля не потрібні. Просто треба пам'ятати, що у IQOS VEEV так звана туга затяжка, що імітує сигаретну. Це означає, що при затяжці ти спочатку набираєш пару до рота, лише потім вдихаєш. Натомість, вейпи відкритого типу зазвичай сконструйовані під так звану кальянну затяжку, коли пара вдихається швидкою затяжкою і потрапляє відразу в легені.

Це означає, що затяжка в IQOS VEEV має бути досить сильною (але без зусилля) і плавною, ніби сповільненою. Так у девайсу буде час подати рідину на нагрівальний елемент і прогріти її до оптимальної температури. На виході отримаєш максимальну кількість пари з максимальною насиченістю смаку. Можна просто спробувати робити затяжки у різному темпі, щоб зрозуміти, який — той самий.

Лайфхак 2: вібросигнал нагадує, чи правильно ти робиш затяжку

Одна з основних фішок міні-вейпу IQOS VEEV — сенсорний режим віброзатяжок. Сила вібрацій адаптується під силу затяжок. Так що, крім того, що девайс прикольно вібрує під час вдиху, він ще й підкаже, чи правильно ти робиш затяжку. Якщо відчуваєш, що девайс не вібрує або вібрує зовсім трохи, коротко і ледве вловимо — ймовірно, ти затягуєшся недостатньо. Спробуй сильніше потягнути. Вібрація повинна відчуватися чітко, і ніби трохи наростати відповідно до того, як ти затягуєшся. Це працює і у зворотний бік — якщо ти дотягуєш до верхньої точки вібрації, і міні-вейп пульсує надто сильно, отже, затягуватися потрібно не так інтенсивно.

айкос вів більше пари

Лайфхак 3: після запуску дай міні-вейпу 5-10 секунд на розігрів

IQOS VEEV можна починати використовувати відразу після включення, коли побачиш, що індикатори засвітилися. Але є такий лайфхак: якщо дати йому кілька секунд на попередній розігрів, то аерозолю з першою ж затяжкою буде трохи більше.

Лайфхак 4: перевір налаштування кількості пари в IQOS App

IQOS App дозволяє вибирати між двома опціями: "більше" пари і "менше". За замовчуванням у нових Вівах стоїть режим "більше". Але якщо ти вже тестував програму і грався із налаштуваннями, краще зайти ще раз і перевірити, яка кількість пари виставлена в налаштуваннях. Для максимальної кількості пари вибирай опцію "більше".

До речі, якщо обрати меншу інтенсивність пари, то поду вистачить на довше і затяжок з нього буде трохи більше. А аерозоль при цьому буде менш густим і менше помітним для оточуючих.

Розповідаємо, як перевірити чи змінити налаштування кількості пари у різних версіях програми IQOS App.

Як змінити кількість пари IQOS VEEV у додатку IQOS App на Android?

Для початку перевір, чи встановлено у тебе програму IQOS. Якщо так, то гортай далі, щоб дізнатися, як змінити кількість пари. Для всіх, хто ще не встановив програму на Android, підготували докладну інструкцію, де завантажити і як користуватися програмою для Android.

Підключити девайс до програми можна по блютус або за допомогою кабелю, що йде в комплекті для зарядки.

айкос вів більше пари

Щоб підключитися по блютусу, дотримуйся простих інструкцій на екрані смартфона.

  1. Переконайся, що блютус на смартфоні увімкнений і вставлений одноразовий под IQOS VEEV.
  2. Затисни кнопку IQOS VEEV на 1 секунду, щоб девайс відключився, а потім знову затисни на 1 секунду, щоб він увімкнувся. Так ти активуєш блютус на Айкос Вів.
айкос вів більше пари

Все, твій IQOS VEEV успішно підключений до смартфону. Можна затестити всі фішки програми або перейти до налаштування режиму пари.

Щоб відрегулювати кількість пари IQOS VEEV у додатку на Андроїд:

айкос вів більше пари

  1. Зайди в меню "Пристрої", а потім натисни "Докладніше" під зображенням Вів. Побачиш різні меню, такі як “Світлові індикатори”, “Про мій пристрій”, “Сенсорний режим” та “Кількість пари” — тебе цікавить останнє.
  2. Далі можеш вибрати одне з 2 налаштувань: "Більше" або "Менше". Протестити можна відразу ж — кількість пари зміниться з першої затяжки.

Як змінити кількість пари IQOS VEEV у програмі IQOS App для комп'ютера?

Щоб підключити IQOS VEEV до ноутбука, тобі знадобиться кабель. По блютусу, на жаль, не вийде. Для MacOS можна використовувати той самий, що й для зарядки. Для комп'ютерів Windows потрібен перехідник для USB.

Ось тут є покрокова інструкція, де завантажити та як користуватися програмою IQOS App на комп'ютері. Далі вмикаєш аплікейшн, авторизуєшся з власним логіном та паролем і підключаєш Вів через кабель. Готово!

айкос вів більше пари

Тепер змінюємо інтенсивність пари для IQOS VEEV.

айкос вів більше пари

  1. Заходь у “Налаштування пристрою” та натисни на “Кількість пари”.
  2. Вибирай опцію "більше" або "менше" і насолоджуйся змінами.

Як змінити режим віброзатяжок IQOS VEEV у програмі IQOS App на iPhone?

На жаль, Apple не підтримує програму IQOS. Але у нас є альтернатива — ти можеш скористатися веб-версією IQOS App у безкоштовному браузері BlueFy (радимо саме цей браузер, тому що він підтримує з'єднання Bluetooth). У цьому випадку можна підключити IQOS VEEV за блютусом. Дивись покрокову інструкцію, як почати користуватися веб-версією IQOS App для iPhone.

айкос вів більше пари

Підключити Айкос Вів до програми просто.

айкос вів більше пари

  1. Для початку увімкни на смартфоні блютус і встав під міні-вейп.
  2. Затисни кнопку IQOS VEEV на 1 секунду, щоб девайс вимкнувся, а потім знову на 1 секунду, щоб увімкнувся. Блютус у твоєму пристрої активується і Айфон зможе його ідентифікувати.

А для того, щоб змінити кількість пари, виконай такі кроки:

айкос вів більше пари

  1. На головному екрані під зображенням гаджета є меню "Кількість пари". Натисни на нього.
  2. А тепер вибирай, що хочеш: "більше" або "менше". Можна одразу й протестувати.
Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.