Новий додаток IQOS APP з підключенням до IQOS через Bluetooth

Крута новина! У IQOS з’явився свій додаток одразу у 3 версіях: мобільний (на Android), веб-версія (для смартфонів iOS) та десктопний, тобто на комп’ютер (Windows та Mac OS). Завітай на офіційну сторінку IQOS App або гортай далі, адже перед тобою найкорисніша інструкція з використання додатку.

IQOS App – це додаток (чи застосунок, хто як більше любить) для користувачів Айкос. Підключи свій IQOS до додатку через Bluetooth або за допомогою кабеля, щоб отримати доступ до класних та зручних сервісів: від оновлення прошивки IQOS та онлайн діагностики до статистики використання та пошуку загубленого пристрою.

Що корисного та цікавого вміє додаток IQOS App?

 • Безкоштовне оновлення прошивки IQOS до найсвіжішої версії
 • Статистика використання IQOS у вигляді діаграм
 • Онлайн діагностика та автоматичне усунення несправностей IQOS
 • Пошук загубленого пристрою
 • Налаштування режимів роботи «під себе» (наприклад, управління вібросигналами або підсвіткою пристрою)
 • Реєстрація IQOS у своєму профілі
 • Пошук найближчих точок продажу Айкос та стіків або IQOS Friendly закладів
 • Інструкції з використання

Навіщо потрібні аж 3 версії додатку IQOS App, чим вони відрязняються та яку обрати?

Так, здається, що найпростіше — це просто розробити мобільні додатки на Android та iOS. На жаль, згідно своїх політик та правил Apple не підтримує додаток IQOS. Щоб якось компенсувати це, нам довелося розробити цілу екосистему додатків IQOS, щоб усе ж таки покрити будь-яку ОС та будь-який гаджет: лептоп, комп’ютер, планшет або смартфон.

 • додаток-віджет для лептопів та комп’ютерів Mac OS / Windows
 • мобільний додаток IQOS для Android-смартфонів та планшетів
 • веб-додаток для браузеру BlueFy на iPhone

Ці версії додатків трохи відрізняються за функціоналом. Наприклад, за допомогою додатку на комп найзручніше оновити прошивку і тримача, і зарядного пристрою IQOS. Проте функція пошуку загубленого пристрою у цій версії додатку недоступна. А веб-версія не проводить діагностику несправностей пристрою у фоновому режимі. Доведеться запускати вручну.

Наша рекомендація — встановити додаток IQOS для комп’ютера. Це найзручніший та найшвидший спосіб оновити прошивку IQOS до найсвіжішої версії та провести онлайн-діагностику несправностей пристрою. Він легкий, не займає багато пам’яті та завжди доступний на робочому столі. Додаток доступний для Windows та Mac OS. Додаток з’єднується з твоїм IQOS через USB-кабель (той самий, що й для зарядки) та адаптер для з’єднання (для Mac OS).

Хочете почитати більше технічної інформації про сумісність додатків IQOS з різними пристроями та браузерами?

Далі дивіться покрові інструкції, як встановити та почати використовувати кожну з версій додатків IQOS:

Все про додаток для ноутбука чи комп’ютера: Windows та Mac OS

Ця версія додатку IQOS App — найзручніший спосіб оновити прошивку зарядного пристрою та тримача IQOS та скористатися іншими функціями (статистикою використань, запуском авточистки, діагностикою).

У десктопному додатку немає опції «Знайти мій девайс», оскільки ти підключаєш IQOS кабелем, а не підтримуєш зв’язок через Bluetooth.

Діагностика несправностей Айкос в цій версії проводиться у фоновому режимі. Тобто, щоразу як ти підключаєш пристрій до IQOS App, він проводить перевірку та виправляє незначні баги в роботі.

Як завантажити та почати користуватись?

1. Спочатку завантаж додаток IQOS і встанови його на лептоп чи комп'ютер так, як зазвичай встановлюєш будь-яку іншу програму. Все ок, він безпечний.

2. Додаток встановлено! Якщо в тебе лептоп на Windows, іконка з додатком знаходитиметься в нижньому меню, а якщо Macbook — в меню Launchpad та у правому верхньому куточку (там, де значок мови, wi-fi та інші іконки).

3. Відкрий додаток. Обери мову та підтверди свій вік — місяць та рік народження. Гаджет IQOS та усі пов’язані з ним сервіси призначені лише для повнолітніх. Побачиш повідомлення про Рекомендації щодо переходу на бездимні продукти — тисни «Далі».

4. Авторизуйся за допомогою номеру телефону та паролю. Це ті ж логін та пароль, з якими ти зареєстрований на iqos.ua. Якщо ти не реєструвався на сайті, проте в тебе є IQOS чи lil SOLID, скоріше за все аккаунт для тебе вже створений. Просто скористайся кнопкою «Забув пароль?».

Якщо в тебе поки що немає акаунту на iqos.ua, можливо, саме час? Тобі знадобиться максимум пара хвилин, щоб зареєструватися.

Прийми умови користування, якщо з усім згоден.Далі радимо надати дозвіл для синхронізації даних додатку та твого IQOS. Це дозволить тобі бачити статистику використань, налаштовувати IQOS під себе, виловлювати та виправляти дрібні баги роботи програмного забезпечення IQOS у фоновому режимі.

Якщо ти проти надавати доступ до даних твого IQOS, ти все одно зможеш користуватися додатком, проте найприкольніші функції будуть обмежені.

6. Останній крок — підключити свій IQOS через USB-кабель (та адаптер для з’єднання для Mac OS) і почати користуватися додатком.

7. До речі, щоб перевірити чи всі функції додатку увімкнені, зайди в меню «Більше» -> «Налаштування» -> «Центр налаштувань». Там ти зможеш ще раз ознайомитись з усіма фічами та відкоригувати свої дозволи.

Все про мобільний додаток для смартфонів на Android

Просто встановлюєш мобільний додаток IQOS App з Play Store і отримуєш управління Айкосом 24/7.

Ця версія додатку має усі можливості IQOS App — і оновлення прошивки, і статистика використань, і можливість знайти свій пристрій, якщо він загубився десь неподалік. Діагностика несправностей пристрою відбувається у фоновому режимі, коли IQOS підключений. Єдине, для оновлення прошивки тримача доведеться підключити Айкос кабелем (прошивка зарядного пристрою оновлюється і через Блутус). Тож, якщо в тебе смартфон чи планшет на Android, встановлюй застосунок і отримаєш ідеального Айкос-помічника.

Як завантажити та почати користуватись IQOS App на Android?

1. Завантаж мобільний додаток IQOS App із Google Play за посиланням або знайди додаток в магазині за назвою IQOS.

2. Обери мову, підтверди свій вік (місяць та рік народження). На екрані з Рекомендаціями щодо переходу на бездимні продукти тисни «Далі».

3. Авторизуйся за допомогою свого номеру телефону та паролю — це ті ж логін та пароль, які ти використовував при реєстрації на iqos.ua. Якщо ти не реєструвався на сайті, проте в тебе є IQOS чи lil SOLID, скоріше за все аккаунт для тебе вже створений. Просто скористайся кнопкою «Отримати пароль».

Якщо ти поки що не зареєстрований на iqos.ua, можливо, саме час? Тобі знадобиться максимум пара хвилин, щоб створити аккаунт.

4. Далі, умови користування — прийми, якщо з усім згоден. Наступний крок — надати дозвіл для синхронізації даних додатку та твого IQOS. Ми радимо це зробити, щоб ти міг слідкувати за статистикою використань, налаштовувати IQOS під себе, виловлювати та виправляти дрібні помилки роботи програмного забезпечення IQOS у фоновому режимі.

Якщо натиснеш «Відмовляюсь» надавати доступ до даних твого IQOS, ти все одно зможеш користуватися додатком, проте найкласніші функції будуть обмежені.

5. Все, тепер можна підключити IQOS через Bluetooth. Можна підключити і через USB кабель, тільки знадобиться перехідник.

Для підключення через блютуз перевір, чи увімкнений він на смартфоні. Потім — зайди в меню «Пристрої» в додатку та натисни «Підключити» Айкос. Далі потрібно надати дозвіл до геолокації твого смартфону, але не переймайся — ми не збираємо дані про твоє місцезнаходження. Це потрібно лише для функції «Знайти мій пристрій».

Після цього все просто — слідкуй за інструкціями на екрані.

Як увімкнути блутуз на самому Айкос?

 • якщо в тебе IQOS 2.4 Plus — затисни кнопку Bluetooth і утримуй її 4 секунди;
 • якщо IQOS 3, IQOS DUO або IQOS Multi — затисни кнопку на зарядному пристрої на 4 секунди, поки індикатор заряду повністю не згасне, а потім ще раз на 4 секунди, поки він знову не загорить. Так ти вимкнеш та увімкнеш пристрій, а разом з ним — і блютус.

Якщо раптом ти спершу відмовився від синхронізації особистих даних та твого Айкосу, виправити це можна в Центрі налаштувань додатку. Просто зайди в меню «Більше» -> «Налаштування» -> «Центр налаштувань».

Все про веб-версію IQOS App для браузеру з Bluetooth

Як ми вже казали вище, на жаль, встановити мобільний додаток IQOS на iPhone не вдасться. Замість цього можно скористатися веб-версією додатку. Для цього тобі знадобляться 3 речі: версія iOS 13.4 або новіша, безкоштовний браузер BlueFly з App Store та власне веб-версія IQOS App (не вимагає інсталяції).

Ця версія має корисні фічі: автоматичну діагностику несправностей можна запустити самостійно в будь-який момент. Можна навіть перевірити рівень заряду IQOS у процесі зарядки.

Веб-версія додатку IQOS має дещо обмежений функціонал: статистика використань тут недоступна, а оновлення прошивки тримача можливе лише з підключенням по USB (оновлення для зарядного пристрою доступне по блютуз).

На iPhone веб-версію додатку можна використовувати лише через спеціальний браузер, що має Bluetooth. Safari не має цієї функції, а Chrome для iPhone має обмежений функціонал. Найзручніше буде скористатися веб-браузером BlueFly.

Як знайти веб-версію Айкос Еп та почати користуватись на Айфоні?

1. Завантаж веб-браузер Bluefy або просто знайди його в App Store за назвою.

2. Відкрий браузер Bluefy на айфоні і скопіюй URL-адресу веб-версії у адресний рядок, ось цю: https://www.iqos.com.ua/uk/webapp

Далі, підтверди свій вік — обери місяць та рік народження. Айкос та усі наші сервіси — лише для повнолітніх.

3. Наступне — натисни «Продовжити в браузері» і тебе автоматично поверне до веб-версії і сторінки авторизації. Після цього авторизуйся за допомогою свого номеру телефону та паролю. Це ті ж логін та пароль, які ти використовував при реєстрації на iqos.ua.

Якщо в тебе є IQOS чи lil SOLID, але ти не реєструвався на сайті, скоріше за все аккаунт для тебе вже створений. Рекомендуємо скористатися кнопкою «Отримати пароль».

А якщо акаунту все ж немає, зараз саме час з на iqos.ua. Тобі знадобиться буквально пара хвилин, щоб створити аккаунт.

4. Прийми умови користування, якщо з усім згоден. Далі, ми радимо надати дозвіл для синхронізації даних додатку та твого IQOS. Це дозволить налаштовувати IQOS під себе, виловлювати та виправляти некритичні помилки роботи програмного забезпечення IQOS.

Ти можеш відмовитись надавати доступ до даних твого IQOS. Так ти все одно зможеш користуватися додатком, але найкорисніші фічі будуть обмежені.

5. Тепер ти можеш підключити свій девайс і користуватися веб-додатком Айкос на айфоні.

На екрані під зображенням айкосу побачиш кнопку «Підключити пристрій». Спочатку перевір, чи увімкнений блютуз на смартфоні, а далі натисни на цю кнопку та слідуй за інструкціями на екрані.

Як увімкнути блютус на Айкос:

 • якщо в тебе IQOS 2.4 Plus — затисни кнопку Bluetooth і утримуй її 4 секунди;
 • якщо IQOS 3, IQOS DUO або IQOS 3 Multi — затисни кнопку на зарядному пристрої на 4 секунди, поки індикатор заряду повністю не згасне, а потім ще раз на 4 секунди, поки він знову не загорить. Так ти вимкнеш та увімкнеш пристрій, а разом з ним — і блютус.

З якими пристроями, операційними системами та браузерами сумісний додаток IQOS App?

Далі трохи технічною інформації про сумісність додатків з різними пристроями та браузерами.

До IQOS App можна підключити IQOS 2.4 Plus, IQOS 3, IQOS Multi та IQOS 3 DUO. Старіші покоління IQOS не підтримуються додатком. lil SOLID та lil SOLID 2.0 також не сумісні з додатком IQOS App.

Підключити IQOS до додатку можна через блютуз або USB-кабель, в залежності від версії додатку.Додаток IQOS на комп має дві версії: для Windows (Windows 7 та новіші) та Mac OS (10.13 та новіші). Підключитися можна лише з допомогою USB-кабелю. Май на увазі, що для підключення до Mac OS також знадобиться USB-адаптер.

Мобільний додаток IQOS App створений для телефонів та планшетів на операційній системі Андроїд. Підключитися можна як по блютуз, так із через кабель.

Веб-версія додатку IQOS App розроблена в першу чергу під браузер Bluefy на iPhone та iPad з підключення Айкосу через Bluetooth. Технічно, також можна скористатися веб-версією через Chrome на Android-смартфоні. Але деякі функції при цьому будуть обмежені, у цьому випадку радимо мобільний додаток для Android. Також, веб-версією можна скористатися на комп’ютерах з Windows та Mac OS з підключенням IQOS через Bluetooth або кабель.

Якщо ти користуєшся робочим ноутбуком з Windows Enterprise, ти зможеш скористатися веб-версією, але підключитися по блютус не вийде, знадобиться USB-кабель. Щоб законектитись по блютуз, скористайся особистим комп’ютером або версією додатку для смартфону.

Що буде з мобільним додатком IQOS Connect?

IQOS Connect — це попереднє покоління мобільного додатку IQOS для Android. З появою нового IQOS App ми не підтримуватимемо стару версію та видалимо її з Play Store. У новому додатку ми зберегли усе, що вмів IQOS Connect, та додали нові фічі. Наприклад, статистику використання та оновлення прошивки Айкос. Тож, якщо у тебе встановлений додаток IQOS Connect, просто скачай замість нього новий IQOS App.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.