Про що розкажуть індикатори IQOS

Знайти спільну мову з IQOS простіше, ніж здається. Він спілкується з користувачами за допомогою вібросигналів і світлових індикаторів. Індикатори розкажуть все про роботу Айкос, якщо вміти їх розуміти. Навчитися цій мові сигналів IQOS можна за пару хвилин – просто прочитати цю сторінку й уважно розглянути картинки.

Які індикатори є у IQOS

Тримач Айкоса вібрує всього у трьох випадках:

  • коли вмикаєш, і тютюн починає нагріватися.
  • коли стік нагрівся, та пристроєм можна користуватися
  • коли до кінця сеансу залишилося кілька затягувань.

У всіх інших випадках девайс подає сигнали за допомогою світлових індикаторів. І у IQOS DUO, і у IQOS 2.4+ дві частини: зарядний пристрій і тримач. У кожної – свої індикатори.

Індикатори заряду Айкос

  1. Індикатор на кнопці тримача. У тримача Айкос Дуо їх два, так як модель розрахована на два сеанси поспіль без підзарядки. У Айкоса 2.4+, відповідно, один.
  2. Довгий індикатор заряду на зарядному пристрої. У IQOS DUO – це LED-смужка поруч з кнопкою. У IQOS 2.4 Plus – лінія з 4 крапок збоку.
  3. Маленький індикатор заряду тримача на зарядному пристрої. У IQOS DUO – 2 круглі лампочки. А у IQOS 2.4 Plus – одна трохи витягнута лампочка над лінією з 4 індикаторів-крапок.
Що означають індикатори IQOS DUO
Що означають індикатори IQOS 2.4+

ІНДИКАТОРИ IQOS DUO

Коли Айкос Дуо блимає білим?

Білий колір індикаторів на будь-якому елементі говорить про те, що зараз в процесі базові операції пристрою: зарядка або перезавантаження. Такі сигнали означають, що девайс працює справно.

Чому Айкос Дуо блимає білим?

Крім цього лампочки на тримачі заблимають білим після натискання на кнопку. Так тримач сигналізує, що почав нагрівати стік. Коли через 20 секунд лампочка перестане блимати – IQOS готовий до використання.

Коли Айкос Дуо блимає червоним?

Якщо індикатор на кожній із частин пристрою горить червоним – це сигнал про проблему: збій в програмному забезпеченні, поломка леза або електроніки, проблема з контактами.

Чому Айкос Дуо блимає червоним?

Якщо червоним горить будь-яка з лампочок на зарядному пристрої – спробуйте перезавантажити Айкос. Не допомогло? Потрібно звернутися до служби підтримки для додаткової діагностики. Якщо це гарантійна поломка, то ми просто замінимо зарядний блок на новий.

Чому Айкос Дуо блимає червоним?

Крім цього червоні сигнали на тримачі можуть говорити про те, що пристрій знаходиться за межами оптимальної температури експлуатації (0°C – 50°C). Тут все просто – якщо занадто спекотно, то девайсу потрібно охолонути. А якщо занадто холодно – дайте пристрою "відігрітися" при кімнатній температурі.

Якщо ваш Айкос блимає червоним, читайте найдетальнішу інструкцію про те, як усунути проблему: IQOS БЛИМАЄ ЧЕРВОНИМ: ЩО РОБИТИ?

ІНДИКАТОРИ IQOS 2.4+

Коли Айкос 2.4+ блимає білим?

Будь-який білий сигнал індикаторів означає, що девайс працює справно. Так він позначає звичайні операції: зарядку, перезавантаження або старт використання.

Чому Айкос 2.4+ блимає білим?

Індикатор на тримачі IQOS 2.4+ загориться білим, коли ви дістанете тримач із зарядного блоку. Це означає, що тримач заряджений на один сеанс. Лампочка заблимає і після натискання на кнопку. Так вона розповідає, що тримач почав нагріватися. Через 20 секунд IQOS буде готовий до використання.

Коли Айкос 2.4+ блимає червоним?

Червоний колір індикаторів – це сигнал про проблему: збій в програмному забезпеченні, поломка леза або електроніки, проблема з контактами.

І відразу хороші новини! Більшість проблем, про які попереджають червоні лампочки, можна вирішити за допомогою перезавантаження. Якщо воно не допомогло – потрібно звернутися до служби підтримки для додаткової діагностики. Наші експерти оглянуть девайс і, якщо це гарантійна поломка та її не можна виправити "на місці", відразу замінять на новий зарядний блок.

Червоні сигнали можуть загорятись і на тримачі. Найпоширеніші причини: пошкодження нагрівального леза або невідповідна температура експлуатації (поза діапазаном 10°C–40°C). При другому випадку все вирішується досить просто – девайсу потрібно охолонути або "зігрітися", в залежності від температури.

Поломку нагрівального леза так просто не виправити. Більш того – це не гарантійний випадок, так як зазвичай лезо ламається в результаті неправильної експлуатації. Саме тому при чищенні та використанні потрібно бути максимально обережним.

Як перевірити заряд Айкос?

Тут теж все розкажуть світлові індикатори. Для того, щоб перевірити рівень заряду пристрою, необхідно натиснути на кнопку на блоці. Якщо на ньому будуть світитися всі 4 лампочки – пристрій заряджений на 100%. Якщо 3 – приблизно на 75%, 2 – на половину та менше, а якщо горить всього одна лампочка – залишилося до п'яти сеансів.

З тримачем все працює так само. Натискаємо на кнопку. Світяться обидві лампочки? У вас в запасі два використання. Якщо індикатор не світиться, значить, тримач розряджений.

Як перезавантажити Айкос?

Для того, щоб перезавантажити IQOS DUO, потрібно затиснути кнопку на зарядному блоці на 10 секунд. Всі індикатори згаснуть, потім засвітяться ще два рази та знову згаснуть. Після цього девайс готовий до використання.

Як перезавантажити Айкос

На зарядному блоці IQOS 2.4+ є дві кнопки: ввімкнення та Bluetooth. Щоб перезавантажити пристрій, потрібно затиснути їх одночасно на пару секунд до блимання всіх індикаторів. Коли вони згаснуть — перезавантаження закінчилося, пристрій можна використовувати.

Як провести діагностику або отримати заміну несправного пристрою?

За допомогою та заміною можна звернутися в будь-який офіційний магазин IQOS, зателефонувати на гарячу лінію за номером 4767 або оформити заявку на заміну в Viber. А ще можна написати нам в Instagram або Facebook.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.