Як заряджати lil SOLID 2.0? Інструкція з відео.

Продовжуємо збирати корисні поради та інструкції по використанню lil SOLID 2.0. Сьогодні розповімо та покажемо, як правильно заряджати ліл СОЛІД 2.0. А попутно відповімо на важливі питання про зарядку нового пристрою: "як перевірити заряд ліл", "що робити, якщо ліл солід не заряджається", "чим заряджати ліл солід 2", "як часто заряджати", "скільки часу займає повна зарядка", "чи обов'язково кожен раз повністю заряджати ліл"?

Тут є інші корисні інструкції: як користуватися новим Ліл Солід і як чистити lil SOLID 2.0.

Якщо віддаєте перевагу відео-формату, дивіться відео-інструкцію по зарядці lil SOLID 2.0.


Як зарядити lil SOLID 2.0

Щоб зарядити lil SOLID, вам необхідні три речі: сам гаджет, мережевий адаптер і USB-кабель.

Як заряджати ліл СОЛІД 2.0

 1. Підключіть кабель до пристрою (у нового Ліл Солід роз'єм Type C)
 2. Підключіть мережевий адаптер до розетки
 3. Світловий індикатор почне блимати – це сигнал про те, що все добре та гаджет заряджається
 4. Світловий індикатор згас – гаджет повністю зарядився

Для того, щоб використовувати Ліл Солід, вам не потрібно чекати повної зарядки гаджета. Але перед першим використанням відразу після покупки радимо зарядити гаджет повністю, якщо він не заряджений.

У новому поколінні Ліл Солід батарея гаджета стала набагато потужніше та дозволяє використовувати цілих 25 стіків на одному заряді, а тривалість кожного сеансу збільшилася з 4 хвилин до 5. Але на часі зарядки це не позначилося. Все ті ж 2 години, щоб зарядити пристрій повністю з нуля.

Оновлений lil SOLID 2.0 оснащений сучасним стандартом роз'єму для зарядки – Type-C. Незважаючи на універсальність і поширеність Type-C, радимо користуватися саме оригінальними адаптером і USB-кабелем, які йдуть в комплекті з пристроєм. Так lil SOLID 2.0 точно буде працювати справно та заряджатися швидко. Якщо оригінальні пристрої для зарядки втрачені, не проблема. На сайті можна окремо замовити USB-кабель та адаптер для зарядки.

Як визначити рівень заряду ліл СОЛІД 2.0

Перевірити рівень заряду батареї Ліл Солід можна за допомогою довгастого світлового індикатора. Він всього один, ви його ні з чим не сплутаєте. Просто натисніть на індикатор. Його колір зміниться відповідно до того, скільки заряду залишилося.

 • Якщо індикатор світиться синім – батарея заряджена на 60-100%
 • Холодним блакитним – рівень заряду батареї від 30 до 60%
 • Помаранчеве світло – девайс варто підзарядити, залишилося від 1 до 30%
 • Якщо індикатор змінив колір на червоний – потрібна зарядка, залишилося менше 1%

Як зрозуміти чи заряджається lil SOLID 2.0?

Зрозуміти, що процес зарядки почався, можна, глянувши на світловий індикатор. Коли індикатор lil SOLID 2.0 світиться червоним або не світиться зовсім – гаджет не підключений до мережі або не заряджається з якихось інших причин. А ось коли світловий індикатор блимає білим – Ліл заряджається.

Що робити, якщо Lil SOLID 2.0 не заряджається?

Ліл Солід підключений на зарядку, але гаджет не заряджається (світловий індикатор не блимає). Що це означає та чому Ліл може не заряджатися? І, головне, що робити в цій ситуації.

 • Ви використовуєте неоригінальні кабель або адаптер. Спробуйте підключити девайс на зарядку за допомогою "рідних" кабелю та блоку живлення.
 • Можливо, lil розрядився під нуль. Тоді йому знадобиться більше часу для того, щоб почати процес зарядки. Просто залиште його на зарядці на пару годин. Швидше за все, через деякий час індикатор знову почне блимати.
 • Ви заряджаєте ліл СОЛІД від розетки? Якщо ні, спробуйте підключити його до розетки. Якщо девайс повністю розрядився, потужності ноутбука або павербенка може не вистачати.
 • Можливо, роз'єм для зарядки забруднився. Перевірте, чи не потрапило туди нічого. Спробуйте акуратно очистити або продути роз'єм для зарядки Ліл СОЛІД.
 • Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло, можливо, з ладу вийшла батарея або електроніка пристрою. Зверніться, будь ласка, в нашу службу підтримки за номером 4767, фірмовий магазин IQOS Space або партнерський магазин мережі АЛЛО. Постараємося вирішити проблему або замінити пристрій на новий по гарантії. Також можна самостійно провести діагностику в Viber-боті.
Як заряджати ліл СОЛІД 2.0

lil SOLID заряджається тільки від розетки?

Ліл можна заряджати не тільки від мережі. Якщо у вас є мережевий кабель, ви можете зарядити пристрій за допомогою PowerBank або ноутбука. Тільки врахуйте, що зарядка від лептопа може зайняти трохи більше часу, ніж від розетки.

Чи можна заряджати новий lil SOLID 2.0 зарядкою від попередньої моделі?

На жаль, заряджати lil SOLID 2.0 за допомогою USB-кабелю від попереднього покоління не вийде, оскільки у цих пристроїв різні роз'єми. У новій версії гаджета USB-кабель Type C, в той час як у старого Ліл Солід роз'єм micro-USB. При цьому мережевий адаптер підійде як до нової, так і до старої версій Ліл.

Чи можна заряджати lil SOLID будь-якою зарядкою Type-C?

Технічно Ліл Солід можна зарядити будь-яким відповідним зарядним пристроєм формату Type-С (такий використовується у більшості смартфонів або у IQOS DUO). Але ми рекомендуємо користуватися оригінальним зарядним пристроєм, який йде в комплектації до Ліл. Так ми можемо гарантувати справну та безпечну роботу пристрою та швидку зарядку.

Як заряджати ліл СОЛІД 2.0

Чи обов'язково заряджати Ліл до максимуму?

Заряджати гаджет до повної зарядки необов'язково. Ним можна користуватися і раніше. Але тільки в разі повної зарядки ми можемо гарантувати, що заряду батареї точно вистачить на 25 стіків. В іншому випадку сеансів може виявитися менше.

Як заряджати ліл СОЛІД 2.0

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.