Як використовувати lil SOLID 2.0? Інструкція з відео

Нове покоління lil SOLID – lil SOLID 2.0 вже в Україні. А це означає, що може знадобитися детальна інструкція з використання нового гаджета. Ліл настільки простий в експлуатації, наскільки можна собі уявити. Він має компактний формат “все в одному” і потужну батарею, що дозволяє використовувати 25 стіків на одному заряді. А керувати гаджетом можна за допомогою однієї-єдиної кнопки.

До речі, якщо ви гуглили “як курити ліл СОЛІД”, нагадаємо. lil SOLID не курять. Це пристрій для нагрівання тютюну, який працює без процесу горіння, диму і попелу. Замість цього ліл нагріває тютюн, випаровуючи з нього аерозоль. Тому правильніше казати “використовувати ліл” або нагрівати, парити. Хтось використовує англійську версію – юзати.

Якщо ви пропустили цю новину, тут максимум про нову модель lil SOLID 2.0: фішки, технічні характеристики, ціна.

Відразу короткий шлях для тих, хто надає перевагу відео формату, а не текстовому – подивіться коротку відео інструкцію стосовно використання lil SOLID 2.0.

Крок 1: виводимо lil SOLID 2.0 зі сплячого режиму

Відкриваємо довгоочікувану коробку. За замовчуванням новенький, нерозпакований lil SOLID 2.0 неактивний, знаходиться в сплячому режимі. Так що, в першу чергу потрібно вивести ліл зі сплячого режиму. Це дуже просто і займе кілька секунд.

Як активувати новий ліл СОЛІД 2.0?

Дістаньте з коробки зарядний пристрій і кабель (вони йдуть у комплекті з гаджетом). Вставте шнур в роз’єм (в новому девайсі роз’єм type C, так що кабель від попередньої версії lil SOLID не підійде). Наступний крок – підключіть гаджет до електричної розетки, щоб активувати його, всього на кілька секунд. Залишати до повної зарядки необов’язково.

Тепер перевірте рівень заряду. Якщо lil SOLID заряджений (про це сповістить колір індикатора на кнопці гаджета) – від’єднуйте і починайте використовувати. Якщо розряджений (також дізнаєтесь за кольором світлового індикатора) – почекайте, доки пристрій зарядиться, а після цього сміливо використовуйте. Повна зарядка триватиме 2 години.

Крок 2: перевіряємо рівень заряду lil SOLID 2.0

Дізнатися,скільки заряду батареї залишилося у вашому lil SOLID 2.0 також просто. Про рівень заряду сповіщає світловий індикатор, який розташований на єдиній кнопці.

  • Якщо індикатор світиться синім – батарея заряджена на 60-100%.
  • Холодним блакитним – залишилося 30-60% заряду.
  • Помаранчевим – необхідна підзарядка. Залишилося менше 30% заряду.
  • А ось якщо індикатор світиться червоним, батарея повністю розряджена, час заряджати.
Що означають індикатори ліл СОЛІД 2.0?

Крок 3: як увімкнути lil SOLID 2.0

  • Відсуньте круглу кришечку на верхній частині пристрою, яка захищає нагрівальну камеру
  • Вставте стік тютюновою стороною донизу
  • Затисніть на 2 секунди кнопку на гаджеті, щоб увімкнути його
  • Про включення сповістить вібрація
  • Пристрій нагріє стік і буде готовий для використання через 25 секунд
  • Коли стік нагріється, індикатор почне світитися, а ліл повідомить про готовність повторною вібрацією

Крок 4: процес використання ліл СОЛІД 2.0

Під час використання девайс нагріє тютюн до 300-350℃ за допомогою індукційної нагрівальної голки. Зі стіка буде випаровуватися ароматний тютюновий аерозоль. Один сеанс ліл СОЛІД 2.0 триває 5 хвилин (у попередньої моделі lil SOLID було 4 хвилини) або 14 затяжок – залежить від того, що настане раніше.

Аерозоль від нагрівання стіків тягнеться значно легше, ніж від затяжки сигаретою. Тому не потрібно застосовувати непомірні зусилля. Також радимо робити невеличкі паузи між затяжками. Так тютюн встигатиме повноцінно прогрітися, а смак залишиться насиченим.

Крок 5: сеанс використання ліл СОЛІД 2.0 майже закінчився

Пристрій завібрує і замерехтить, щоб попередити – до закінчення сеансу залишилося 30 секунд або 3 затяжки, в залежності від того, що відбудеться швидше. Після закінчення сеансу перед витяганням стіка обов'язково прокрутіть його хоча б 3 рази в одному напрямку. Так стік вийде охайно, не розсипавши тютюн. Ковпачок припіднімати не потрібно. Все, дістаємо стік і закриваємо кришечку. Готово. Гаджет можна відразу використовувати повторно. Тільки зверніть увагу.Якщо ви використали без перерви 3 стіка підряд, один за одним, після третього гаджет автоматично запустить режим охолодження. Але через 3 з половиною хвилини девайс знову буде готовий до використання.

Як витягувати стік із ліл солід 2.0?

Батареї пристрою без проблем вистачить на 25 стіків (а це навіть більше, ніж пачка!) без підзарядки.

До речі, в комплекті з lil SOLID йде паперова інструкція з детальним ілюстрованим керівництвом з використання.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.