Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Як чистити lil SOLID 2.0? Покрокова інструкція з відео
  Як чистити lil SOLID 2.0? Покрокова інструкція з відео

  Як чистити lil SOLID 2.0? Покрокова інструкція з відео

  Підготували просту і зрозумілу інструкцію з чистки lil SOLID 2.0. Лілу, як і більшості гаджетів для нагрівання тютюну, потрібна регулярна чистка. Почистити lil SOLID дуже просто — весь процес займе всього пару хвилин. Тож озброюємося щіточкою та спеціальними паличками для чистки, відкриваємо інструкцію та приступаємо.

  Чистка потрібна не тільки для того, щоб гаджет виглядав охайно. Головна причина, чому потрібно регулярно чистити пристрій — смак. Після використання стіків всередині нагрівальної камери девайса можуть залишатися дрібні частинки тютюну. При повторному нагріванні ці частинки можуть псувати запах і смак аерозолю. Щоб цього уникнути, гортай покрокову інструкцію з чищення Ліл Солід 2.0. А якщо надаєш перевагу відеоформату, дивись відеоінструкцію, як чистити lil SOLID 2.0.  Чистка lil SOLID 2.0

  Для чистки lil SOLID тобі знадобиться набір аксесуарів: щіточка та палички для чистки. Фірмова щіточка йде в комплекті з кожним гаджетом. А палички можна замовити окремо. До речі, щіточку для чистки lil SOLID 2.0 теж можна замовити окремо, якщо раптом загубиш.

  Як чистити ліл Солід 2.0?

  Тепер перейдемо до покрокової інструкції з чистки:

  1. Не чисти гаджет відразу після використання. Дай йому охолонути, переконайся, що він вимкнений, а потім приступай до чистки.
  2. Зніми з Ліл Солід ковпачок.
  3. Відкрий пристрій для чистки з боку лопатки та ретельно очисти нагрівальну голку.
  4. Відкрий пристрій для чищення з боку щіточки та встав її в нагрівальну камеру. Обертальними рухами акуратно очисти камеру від залишків тютюну.
  5. Переверни гаджет і легенько постукай по столу — щоб переконатися, що в ньому не залишилося дрібних частинок тютюну.
  6. Для ще більш ретельної чистки скористайся паличками — ними можна протерти нагрівальну камеру, лезо та ковпачок.

  Готово, lil SOLID знову можна використовувати. 

  Щіточка для Ліл Солід 2.0 двостороння. З одного боку знаходиться м'яка лопатка для чистки. Вона потрібна для того, щоб добре очистити нагрівальний елемент у вигляді голки. З іншого боку — щіточка для самої нагрівальної камери. З її допомогою можна видалити всі дрібні залишки тютюну.

  До речі, цей пристрій для чистки повністю сумісний з попереднім поколінням Ліла.

  Як чистити ліл Солід 2.0?

  Автоматична чистка Ліл Солід 2.0

  Також Ліл Солід можна очистити автоматично за допомогою нагрівання. Для цього в пристрої передбачений режим чистки прогріванням. Зауваж, що це не заміняє механічну чистку щіточкою, а доповнює її.

  Як запустити режим автоматичної чистки?

  • Переконайся, що lil SOLID вимкнений.
  • 5 разів швидко натисни на кнопку.
  • Світлодіодний індикатор буде блимати помаранчевим протягом 90 секунд — це означає, що автоматична чистка почалася.
  • Коли чистка закінчиться, індикатор згасне, а пристрій завібрує двічі.
  Як чистити ліл Солід 2.0?

  Після автоматичної чистки Ліл Солід відразу можна використовувати.

  Що ще потрібно знати про чистку lil SOLID 2.0?

  Якщо ти побачив, що на глянсовій блискучій поверхні девайса з'явилися відбитки пальців, їх теж можна легко видалити. Для цього протри Ліл Солід 2.0 серветкою або тканиною так, як протираєш окуляри. Цього достатньо для того, щоб твій гаджет знову засяяв.

  Вирішити проблему можна навіть якщо на панельці Ліла з'явилися подряпини. Завдяки тому, що панелі в Ліл Солід змінні, подряпаний елемент можна легко замінити на новий. Купити змінну панельку для lil SOLID 2.0

  Ми рекомендуємо чистити lil SOLID після кожних 20 стіків (пачки) для коректної роботи гаджета. Але якщо відчуєш, що аерозоль почав гірчити або з'явився неприємний запах, пристрій можна почистити і раніше.

  Не використовуй для чистки Ліл Солід предмети, які для цього не призначені. Скріпки, ножі, ключі та навіть щіточка для чистки IQOS не підходять для чистки lil SOLID. Всі ці предмети можуть пошкодити пристрій. У разі поломки, викликаної неправильним використанням або чищенням, замінити гаджет по гарантії на новий не вийде, оскільки такі поломки не покриваються гарантією.

  Також важливо пам'ятати, що в Ліл Солід не повинна потрапити вода — вона може пошкодити електроніку. Тому мити гаджет, очищати вологими серветками зсередини категорично не рекомендується. Мити щіточку у воді теж не радимо. Якщо вона погано просохне, волога потрапить в Ліл і пошкодить електроніку.

  Якщо будеш дотримуватися цих простих правил, твоє використання lil SOLID буде максимально комфортним і приємним.

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.