Як чистити lil SOLID 2.0? Покрокова інструкція з відео

Підготували просту і зрозумілу інструкцію з чистки lil SOLID 2.0 для тих, хто вже обзавівся новинкою. Так, новому Лілу, як і всім іншим гаджетам для нагрівання тютюну, потрібна регулярна чистка. Почистити lil SOLID дуже просто. Весь процес займе всього пару хвилин. Озброюємося щіточкою та спеціальними паличками для чищення, відкриваємо інструкцію та приступаємо.

Чистка потрібна не тільки для того, щоб гаджет виглядав охайно. Головна причина, по якій потрібно регулярно чистити пристрій – смак. Після використання стіків всередині нагрівальної камери девайса можуть залишатися дрібні частинки тютюну. При повторному нагріванні ці частинки можуть псувати запах і смак аерозолю. Щоб цього уникнути, читайте покрокову інструкцію з чищення нового Ліл Солід 2.0. А якщо віддаєте перевагу відео-формату, дивіться відео-інструкцію, як чистити lil SOLID 2.0.

Чистка lil SOLID 2.0

Для чищення lil SOLID вам знадобиться набір спеціальних аксесуарів: щіточка та палички для чистки. Фірмова щіточка є в комплекті з кожним гаджетом. А палички можна замовити окремо. До речі, щіточку для чистки lil SOLID 2.0 теж можна замовити окремо, якщо раптом загубите.

Як чистити ліл Солід 2.0?

Тепер перейдемо до покрокової інструкції з чистки.

  1. Не чистіть гаджет відразу після використання. Дайте йому охолонути, переконайтеся, що він вимкнений, а потім приступайте до чистки
  2. Зніміть з Ліл Солід ковпачок (у новій версії lil SOLID, на відміну від попередньої моделі, немає двох різних знімних елементів – ковпачка та кришечки камери нагрівання. Кришечка відразу вбудована в ковпачок і знімається разом з ним)
  3. Відкрийте пристрій для чистки з боку лопатки та ретельно очистіть нагрівальну голку
  4. Відкрийте пристрій для чищення з боку щіточки та вставте її в нагрівальну камеру. Обертальними рухами акуратно очистіть камеру від залишків тютюну
  5. Переверніть гаджет і легенько постукайте по столу – щоб переконатися, що в ньому не залишилося дрібних частинок тютюну
  6. Для ще більш ретельного чищення скористайтеся паличками – ними можна протерти нагрівальну камеру, лезо та ковпачок.

Готово, lil SOLID знову можна користуватися. Тепер ніщо не завадить вам насолоджуватися чистим смаком тютюну.

Щіточка для нового покоління Ліл відрізняється від тієї, яка йшла в комплекті до попередньої версії гаджета – вона двостороння. Так що, можна сказати, її по-своєму вдосконалили. З одного боку знаходиться м'яка лопатка для чистки. Вона потрібна для того, щоб добре очистити нагрівальний елемент у вигляді голки. З іншого боку – щіточка для самої нагрівальної камери. З її допомогою можна видалити всі дрібні залишки тютюну.
До речі, новий пристрій для чистки повністю сумісний з попереднім поколінням Ліла.

Як чистити ліл Солід 2.0?

Автоматична чистка Лил Солид 2.0

Також Ліл Солід можна очистити автоматично за допомогою нагрівання. Для цього в пристрої передбачений режим чистки прогріванням. Це не скасовує механічну чистку щіточкою, а доповнює її.

Як запустити режим автоматичної чистки?

  • Переконайтеся, що lil SOLID вимкнений
  • 5 разів швидко натисніть кнопку
  • Світлодіодний індикатор буде блимати помаранчевим протягом 90 секунд – це означає, що автоматична чистка почалася
  • Коли чистка закінчиться, індикатор згасне, а пристрій завібрує двічі
Як чистити ліл Солід 2.0?

Після автоматичного очищення Лил Солид відразу можна використовувати.

Що ще потрібно знати про чистку lil SOLID 2.0?

Якщо ви побачили, що на глянсовій блискучій поверхні девайса з'явилися відбитки пальців, їх теж можна легко видалити. Для цього протріть Ліл Солід 2.0 серветкою або тканиною так, як протираєте окуляри. Цього достатньо для того, щоб ваш гаджет знову засяяв.

Вирішити проблему можна навіть якщо на панельці Ліла з'явилися подряпини. Завдяки тому, що панелі в Ліл Солід знімні, подряпаний елемент можна легко замінити на новий.

Ми рекомендуємо чистити lil SOLID після кожних 20 стіків (пачки) для коректної роботи гаджета. А також для того, щоб від використання ви отримували максимум задоволення. Але якщо відчуєте, що аерозоль почав гірчити або з'явиться неприємний запах, пристрій можна почистити і раніше.

Не використовуйте для чистки Ліл Солід предмети, які для цього не призначені. Скріпки, ножі, ключі та навіть щіточка для чистки IQOS не підходять для чистки lil SOLID. Всі ці предмети можуть пошкодити пристрій. У разі поломки, викликаної неправильним використанням або чищенням, замінити гаджет по гарантії на новий не вийде, оскільки такі поломки не покриваються гарантією.

Також важливо пам'ятати, що в Ліл Солід не повинна потрапити вода – вона може пошкодити електроніку. Тому мити гаджет, очищати вологими серветками зсередини категорично не рекомендується. Мити щіточку у воді теж не радимо. Якщо вона погано просохне, волога потрапить в Ліл і пошкодить електроніку.

Якщо ви будете дотримуватися цих простих правил, ваше використання lil SOLID буде максимально комфортним і приємним.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.