З чого зроблені поди для IQOS VEEV: склад, об'єм, кількість нікотину

При використанні Айкос Вів рідина в поді нагрівається до утворення пари. Оскільки процес горіння будь-чого при цьому відсутній, у складі аерозолю VEEV немає смол та інших продуктів горіння. Пар (аерозоль) IQOS VEEV містить на 95% менше шкідливих речовин у порівнянні з сигаретним димом*. Розповідаємо детально, із чого складаються картриджі Вів, що входить до складу рідини, від чого залежать смаки подів.

*Джерело: Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) в порівнянні з димом «еталонної» сигарети. Ознайомтеся з важливою інформацією на iqos.ua.

Склад рідини подів VEEVОб'єм рідини в одному поді VEEV — 1.5 мілілітрів. Відповідно, в упаковці з 2 подів — 3 мілілітри. Один под розрахований в середньому на 400 затяжок (1,5-3 дні залежно від того, наскільки активно ви користуєтеся пристроєм). А упаковка з 2 подів – це близько 800 затяжок.

Склад рідини в подах VEEV вказаний прямо на упаковці:

 • пропіленгліколь;
 • гліцерин;
 • нікотин (3,5%);
 • вода;
 • ароматизатори;
 • бензойна кислота;
 • молочна кислота.


Пропіленгліколь — це прозора, трохи в'язка органічна рідина без запаху, з бактерицидним і вологоутримуючим ефектом. Використовується в харчовій та тютюновій промисловості як безпечний консервант.

Гліцерин — це прозора, в'язка речовина без запаху, що використовується як стабілізатор у медицині та харчовій промисловості. Він часто входить до складу сиропів та спреїв від кашлю. Використовується у виробництві цукерок, зефіру, пастили, мармеладу та багатьох інших продуктів. У подах гліцерин необхідний, щоб забезпечити швидке випаровування рідини та потрібну концентрацію пари. Завдяки гліцерину вона стає більш густою та насиченою.

Нікотин — це речовина-алкалоїд, що міститься в листі, стеблах і плодах рослин сімейства пасльонових (тютюн, баклажани, картопля, помідори, перець). Для створення вейпінгової рідини VEEV використовується нікотин фармацевтичного рівня чистоти (найвищий рівень чистоти речовин, стандарт для медпрепаратів). У подах Вів вміст нікотину становить 3,5%, тобто 39 мг/мл. Оскільки у складі рідини є нікотин, ІQOS VEEV призначений тільки для повнолітніх курців або користувачів інших продуктів, що містять нікотин.

Харчові ароматизатори — це підсилювачі ароматів, які гарантують насиченість запаху та смаку. Для рідин у подах VEEV використовуються ті ж ароматизатори, що і в харчовій промисловості. За рахунок правильно підібраних пропорцій ароматів, у аерозолю VEEV м'які та легкі смак і запах, ненав'язливі, не нудотні, не пересолоджені. Більше про смаки подів VEEV.

Молочна та бензойна кислота — це органічні кислоти, які при змішуванні з вільним нікотином утворюють так званий сольовий нікотин. Бензойна кислота використовується у складі консервантів для продуктів харчування та косметики, а також від природи міститься у багатьох фруктах та ягодах. Наприклад, в чорниці, вишні, сливі, журавлині, брусниці. Молочна кислота утворюється при молочнокислому бродінні цукрів, що виробляється навіть людським організмом. Сольовий нікотин забезпечує швидкий ефект насичення, подібний до того, який дають системи нагрівання тютюну або сигарети.

Як влаштований под VEEV

Под VEEV — одноразовий картридж із рідиною для паріння. Призначений для використання з IQOS VEEV. Под VEEV складається з кількох елементів:

 1. Загубник, мундштук. Це верхня частина пода з кольоровим обідком та шпариною, через яку вдихається аерозоль.
 2. Резервуар з рідиною. Рівень рідини всередині можна відстежувати через прозоре віконце.
 3. Трубка подачі пари. Цей елемент не видно зовні, він прихований усередині камери з рідиною. Рідина в поді знаходиться в безперервному контакті з нагрівальним елементом. Пара, що утворюється при нагріванні, подається через тонку трубочку всередині прямо до верхньої частини пода.
 4. Нагрівальний елемент IQOS Mesh у формі сіточки. Якщо в системах нагрівання тютюну нагрівальний елемент — це частина електроніки самого девайсу, то в IQOS VEEV нагрівальна сіточка вбудована в кожен картридж. Завдяки унікальній конструкції Mesh знаходиться в нерозривному контакті з рідиною. Це гарантує рівномірний і насичений смак з кожною затяжкою, а також захищає від сухих затяжок. Коли рівень рідини в поді знижується, IQOS Mesh автоматично зупиняє роботу VEEV до заміни поду на новий.
 5. Бавовняний диск (фітіль). Тонка тканинна накладка з гігроскопічної бавовни щільно прилягає до нагрівального елемента та забезпечує рівномірне випаровування.
 6. Контакти та кріплення. Нижня частина поду — це контакти та засувки, для кріплення до IQOS VEEV. Просто вставте под контактами вниз до легкого механічного клацання. Якщо под вставлений правильно, IQOS VEEV завібрує один раз.
 7. Захисний клапан. У нового, ще не використаного пода подача рідини на нагрівальний елемент перекрита гумовим захисним клапаном жовтого кольору. Перш ніж вставляти картридж у девайс, необхідно потягнути за хвостик та акуратно витягнути захисний клапан.

Всі поди для IQOS VEEV одноразові. Це означає, що після того, як у поді закінчилася рідина, використаний картридж необхідно викинути (а краще віддати на переробку), замінивши його на новий. Поди не призначені для того, щоб розбирати їх та заливати рідину самостійно. Та й навіщо? Под-системи для того й вигадали, щоб не потрібно було возитися з перезаправками.

Що робити з використаними подами

Так, використані поди для IQOS VEEV можна переробляти! Так, ми безкоштовно приймаємо їх на переробку в будь-якому фірмовому магазині IQOS Space. І не тільки поди. Ми також робимо ресайклінг старих гаджетів IQOS, що вийшли з ладу, і навіть под-систем і одноразових електронних сигарет інших брендів.

Просто не викидайте порожні поди, а захопіть їх із собою, коли наступного разу зберетеся до IQOS Space. Більше про програму ресайклінгу IQOS: R – recycling! Як здати на переробку використані поди VEEV та одноразки?VEEV: країна виробництва

Всі поди VEEV повністю (від рецептури до рідини та фасування) виробляються в ЄС, відповідно до стандартів безпеки та якості Євросоюзу. Склад рідини для подів розроблений у Нідерландах, а серійне виробництво відбувається у Польщі.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.