Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  З чого зроблені поди для IQOS VEEV: склад, об'єм, кількість нікотину
  З чого зроблені поди для IQOS VEEV: склад, об'єм, кількість нікотину

  З чого зроблені поди для IQOS VEEV: склад, об'єм, кількість нікотину

  При використанні Айкос Вів рідина в поді нагрівається до утворення пари. Аерозоль IQOS VEEV містить значно менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретним димом.*
  Важливо: IQOS не виключає усіх ризиків. * «Менша кількість шкідливих хімічних речовин» означає ряд шкідливих хімічних речовин, що не виявлені у аерозолі IQOS VEEV, але є у димі еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

  IQOS VEEV має смарт-технологію запобігання перегріву рідини, що стабільно забезпечує значне зниження рівнів шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*
  *Зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

  Розповідаємо детально, з чого складаються картриджі Вів, що входить до складу рідини, від чого залежать смаки подів.

  Склад рідини подів VEEV

  Об'єм рідини в одному поді VEEV — 1.5 мілілітрів. Відповідно, в упаковці з 2 подів — 3 мілілітри. Один под розрахований в середньому на 400 затяжок (1,5-3 дні залежно від того, наскільки активно ти користуєшся пристроєм). А упаковка з 2 подів — це близько 800 затяжок.

  Склад рідини в подах VEEV вказаний прямо на упаковці:

  • пропіленгліколь;
  • гліцерин;
  • нікотин (0,9%-3,5%, в залежності від виду подів);
  • вода;
  • ароматизатори;
  • бензойна кислота;
  • молочна кислота.

  Склад рідини в подах VEEV без нікотину:

  • пропіленгліколь;
  • гліцерин;
  • вода;
  • ароматизатори.

  Пропіленгліколь — це прозора, трохи в'язка органічна рідина без запаху, з бактерицидним і вологоутримуючим ефектом. Використовується в харчовій та тютюновій промисловостях як безпечний консервант.

  Гліцерин — це прозора, в'язка речовина без запаху, що використовується як стабілізатор у медицині та харчовій промисловості. Він часто входить до складу сиропів та спреїв від кашлю. Використовується у виробництві цукерок, зефіру, пастили, мармеладу та багатьох інших продуктів. У подах гліцерин необхідний, щоб забезпечити швидке випаровування рідини та потрібну концентрацію пари. Завдяки гліцерину вона стає більш густою та насиченою.

  Нікотин — це речовина-алкалоїд, що міститься в листі, стеблах і плодах рослин сімейства пасльонових (тютюн, баклажани, картопля, помідори, перець). Для створення вейпінгової рідини VEEV використовується нікотин фармацевтичного рівня чистоти (найвищий рівень чистоти речовин, стандарт для медпрепаратів). В асортименті подів Вів є поди з різним вмістом нікотину від 0% до 3,5%. Оскільки у складі рідини є нікотин, ІQOS VEEV призначений тільки для повнолітніх курців або користувачів інших продуктів, що містять нікотин.

  Харчові ароматизатори — це підсилювачі ароматів, які гарантують насиченість запаху та смаку. Для рідин у подах VEEV використовуються ті ж ароматизатори, що і в харчовій промисловості. За рахунок правильно підібраних пропорцій ароматів, у аерозолю VEEV м'які та легкі смак і запах, ненав'язливі, непересолоджені. Більше про смаки подів VEEV.

  Молочна та бензойна кислота — це органічні кислоти, які при змішуванні з вільним нікотином утворюють так званий сольовий нікотин. Бензойна кислота використовується у складі консервантів для продуктів харчування та косметики, а також від природи міститься у багатьох фруктах та ягодах. Наприклад, в чорниці, вишні, сливі, журавлині, брусниці. Молочна кислота утворюється при молочнокислому бродінні цукрів, що виробляється навіть людським організмом. Сольовий нікотин забезпечує швидкий ефект насичення, подібний до того, який дають системи нагрівання тютюну або сигарети. У складі подів 0% нікотину молочної і бензойної кислот немає.

  Як влаштований под VEEV  Под VEEV — одноразовий картридж із рідиною для паріння. Призначений для використання з IQOS VEEV. Под VEEV складається з кількох елементів:

  1. Загубник, мундштук. Це верхня частина пода з кольоровим обідком та шпариною, через яку вдихається аерозоль.
  2. Резервуар з рідиною. Рівень рідини всередині можна відстежувати через прозоре віконце.
  3. Трубка подачі пари. Цей елемент не видно зовні, він прихований усередині камери з рідиною. Рідина в поді знаходиться в безперервному контакті з нагрівальним елементом. Пара, що утворюється при нагріванні, подається через тонку трубочку всередині прямо до верхньої частини пода.
  4. Нагрівальний елемент IQOS Mesh у формі сіточки. Якщо в системах нагрівання тютюну нагрівальний елемент — це частина електроніки самого девайсу, то в IQOS VEEV нагрівальна сіточка вбудована в кожен картридж. Завдяки конструкції Mesh VEEV знаходиться в нерозривному контакті з рідиною. Це забезпечує рівномірний і насичений смак з кожною затяжкою, а також захищає від сухих затяжок. Коли рівень рідини в поді знижується, IQOS Mesh автоматично зупиняє роботу VEEV до заміни пода на новий.
  5. Бавовняний диск (фітіль). Тонка тканинна накладка з гігроскопічної бавовни, щільно прилягає до нагрівального елемента та забезпечує рівномірне випаровування.
  6. Контакти та кріплення. Нижня частина пода — це контакти та засувки, для кріплення до IQOS VEEV. Просто встав под контактами вниз до легкого механічного клацання. Якщо под вставлений правильно, IQOS VEEV завібрує один раз.
  7. Захисний клапан. У нового, ще не використаного пода подача рідини на нагрівальний елемент перекрита гумовим захисним клапаном жовтого кольору. Перш ніж вставляти картридж у девайс, необхідно потягнути за хвостик та акуратно витягнути захисний клапан.

  Всі поди для IQOS VEEV одноразові. Це означає, що після того, як у поді закінчилася рідина, використаний картридж необхідно викинути (а краще віддати на переробку), замінивши його на новий. Поди не призначені для того, щоб їх розбирати, перезаправляти та заливати рідину самостійно.

  VEEV: країна виробництва

  Всі поди VEEV повністю (від рецептури до рідини та фасування) виробляються в ЄС, відповідно до стандартів безпеки та якості Євросоюзу. Технологія нагрівання рідини Mesh створена у Німеччині. Склад рідини для подів розроблений у Нідерландах, а серійне виробництво відбувається у Польщі.

  Що робити з використаними подами

  Використані поди для IQOS VEEV можна та треба переробляти. Ми безкоштовно приймаємо їх на переробку в будь-якому фірмовому магазині IQOS Space, а також у деяких партнерських магазинах (на карті за фільтром Бокс для переробки). І не тільки поди. Ми також робимо ресайклінг старих гаджетів IQOS, що вийшли з ладу, і навіть под-систем і одноразових електронних сигарет інших брендів.

  Просто не викидай порожні поди, а захопи їх із собою, коли наступного разу зберешся до IQOS Space. Або попередь службу підтримки IQOS, що хочеш здати поди, коли будеш замовляти нові з доставкою. Коли кур’єр привезе замовлення, він забере використані поди і видасть тобі спеціальний конверт. Збирай у нього поди і віддавай їх кур’єру при наступному замовленні. Більше про програму ресайклінгу IQOS: R – recycling! Як здати на переробку використані поди VEEV та одноразки?  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.