Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Чому у стіків одного і того ж бренду різна вартість?
Чому у стіків одного і того ж бренду різна вартість?

Чому у стіків одного і того ж бренду різна вартість?

UPD: тепер можна перевірити, чи ти не купив стіки за завищеною ціною.

Як перевірити актуальні ціни на стіки HEETSі Fiit

Якщо тобі здається, що твої стіки коштували дорожче, ніж зазвичай, перевір чи дотримується роздрібний торговець вимог законодавства.

З 1 січня запроваджено обов’язкове декларування цін на стіки (так само як у сигарет). Тому, ціна на одні й ті самі стіки може відрізнятися на кілька гривень в більший чи менший бік – в залежності від дати виробництва та задекларованої на момент виробництва ціни.

Відповідно до законодавства, ЗАБОРОНЕНО ПРОДАВАТИ СТІКИ ДОРОЖЧЕ максимальної роздрібної ціни, вказаної у декларації.

Як це зробити?

Перейти за цим посиланням у чат-бот IQOS Viber або IQOS у Telegram: Перевірка ціни. Або натисни кнопку «Перевірити ціну», якщо ти вже в ньому.

Viber bot

Обери, які стіки ти купив.

Viber bot HEETS

Вкажи дату виробництва, надруковану на пачці

Viber bot date

Оп, за кілька секунд бот підкаже яка максимальна роздрібна рекомендована ціна, задекларована виробником. Якщо виявиш, що твої стіки коштували дорожче ніж мали, можеш там же у боті повідомити нам про це. Поділися локацією, якщо ти зараз у точці продажу, або просто впиши адресу і назву магазину. Ми зафіксуємо кожне звернення.

Також, стіки для IQOS і lil SOLID завжди можна придбати за актуальною ціною та з безкоштовною доставкою на iqos.ua.

Чому у стіків одного й того ж бренду може бути різна ціна

Можливо, ви вже помітили, що різні смаки стіків HEETS наразі можуть відрізнятися за вартістю навіть на iqos.ua і у фірмових магазинах IQOS Space. Наші користувачі назвали багато оригінальних гіпотез, що пояснюють різницю у цінах. Можливо, найменш розповсюджені, дефіцитні стіки коштують дорожче? Або стіки відрізняються за якістю/країною виробництва/складом, і тому продаються за різними цінами? Можливо, нещодавнє оновлення конструкції стіків вплинуло на вартість? Ні, ні і ще раз ні.

Щоб попередити всі ці запитання, зараз швиденько пояснимо, чому насправді різні смаки стіків HEETS мають різну вартість.

З 1 січня 2022 набув чинності закон № 466 зі змінами у Податковому кодексі, що запровадив обов"язкове декларування цін на стіки у такому форматі, як для сигарет. Кажучи простими словами – напевне, ви помічали, що ціни на окремі марки сигарет іноді змінюються з місяця в місяць то у більший, то у менший бік? Це залежить від того, за якою ціною декларується кожна вироблена партія сигарет. З набуттям чинності нового закону, ціни на стіки повинні обов"язково декларуватися, як і на сигарети. Тому тепер ціна на кожний окремий вид стіків може трохи відрізнятися у залежності від дати виробництва конкретної партії і задекларованої на момент виробництва ціни.

Різниця у вартості на різноманітні найменування стіків обумовлена виключно змінами у законодавстві. Технологія виробництва, склад стіків, стандарти якості для тютюну і фільтрів залишилися незмінними. Всі стіки HEETS та Fiit, які продаються в Україні, виробляються на тій самій фабриці в Італії (Болонья), що й раніше.

Слідкувати за актуальними цінами на HEETS та Fiit можна прямо на сайті.

Чому взагалі зростають ціни на стіки HEETS та Fiit?

Подорожчання стіків для IQOS і lil SOLID викликане стрімким зростанням акцизного податку. З початку 2021 року ставка акцизного податку зросла у 4 рази. На сьогоднішній день загальна сума податків у ціні окремих пачок стіків становить близько 70%. Тому вартість стіків зростає разом із підвищенням податків.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.