Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Чому стіки дорожчають? Чому у стіків одного і того ж бренду різна ціна?
  Чому стіки дорожчають? Чому у стіків одного і того ж бренду різна ціна?

  Чому стіки дорожчають? Чому у стіків одного і того ж бренду різна ціна?

  З 1 січня 2022 року запроваджено обов’язкове декларування цін на стіки (так само як у сигарет). У зв’язку з цим ціна на одні й ті самі стіки іноді може відрізнятися на кілька гривень – в залежності від дати виробництва та задекларованої на момент виробництва ціни. До речі, відповідно до законодавства, заборонено продавати стіки дорожче максимальної роздрібної ціни, вказаної у декларації.

  Стіки HEETS

  Чому у стіків одного і того ж бренду може бути різна ціна?

  Ціни на стіки HEETS та Fiit різних смаків можуть відрізнятися за вартістю навіть на офіційному сайті iqos.ua та у фірмових магазинах IQOS Space. Це не пов’язано з популярністю смаків, якістю, країною виробництва, складом чи конструкцією. 

  З 1 січня 2022 року набув чинності Закон № 466 зі змінами у Податковому кодексі України, що запровадив обов'язкове декларування цін на стіки у такому ж форматі, як для сигарет. Кажучи простими словами – напевне, ти помічав, що ціни на окремі марки сигарет іноді змінюються з місяця в місяць то у більший, то у менший бік? Це залежить від того, за якою ціною декларується кожна вироблена партія сигарет. Ціни на стіки також повинні обов’язково декларуватися, як і на сигарети. Тому тепер ціна на кожний окремий вид стіків може трохи відрізнятися у залежності від дати виробництва конкретної партії і задекларованої на момент виробництва ціни.

  Різниця у вартості на різні найменування стіків обумовлена виключно змінами у законодавстві. Технологія виробництва, склад стіків, стандарти якості для тютюну і фільтрів залишилися незмінними. Всі стіки HEETS та Fiit, які продаються в Україні, виробляються на тій самій фабриці в Італії (Болонья), що й раніше.

  Слідкувати за актуальними цінами на HEETS та Fiit можна прямо на сайті.

  Акцизний збір та чому зростають ціни на стіки HEETS та Fiit?

  Подорожчання стіків для IQOS і lil SOLID викликане зростанням акцизного податку. Акциз – це непрямий податок, що накладається в момент виробництва на товари масового споживання. Наприклад, акцизний податок закладений у вартість тютюнових виробів і тютюну, рідини для електронних сигарет, алкоголю, бензину та інших. Розмір акцизного податку визначений Податковим кодексом України і є обов’язковим для всіх імпортерів.

  З початку 2021 року ставка акцизного податку зросла у 4 рази. Загальна сума податків у ціні окремих пачок стіків становить близько 70%. Тому вартість стіків зростає разом із підвищенням податків.

  На кожній пачці стіків є паперова акцизна марка, що підтверджує сплату акцизного податку в повному обсязі та легальність ввозу або виробництва стіків. Тобі можуть зустрітися акцизки старого або нового зразку, в залежності від дати виробництва партії.

  Де купити стіки HEETS, Fiit?

  Стіки Хітс та Фіт можна замовити на офіційному сайті iqos.ua. При покупці онлайн ти можеш отримати замовлення одним зі способів:

  • з безкоштовною експрес-доставкою у той же день (мінімальне замовлення – 599 грн);
  • забрати самостійно в брендовому магазині IQOS Space;
  • з безкоштовною доставкою Новою Поштою по Україні (мінімальне замовлення – 599 грн).

  Ти також можеш купити стіки:

  • у фірмових магазинах IQOS Space;
  • у магазинах електроніки АЛЛО, Розетка та Жжук;
  • в мережах супермаркетів АТБ, Фора, Сільпо, Новус, тощо;
  • на заправках ОККО, WOG, Сокар, Amic, SHELL;
  • у магазини та вейп шопах Табакерка, Фортуна, Сотка, Tobacco Market;
  • в тютюнових кіосках.

  Актуальну інформацію про місця, де є стіки, дивись на інтерактивній карті. Обирай своє місто і потрібний фільтр.

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.