Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  Актуальні ціни на усі пристрої IQOS, lil SOLID та IQOS VEEV
  Актуальні ціни на усі пристрої IQOS, lil SOLID та IQOS VEEV

  Актуальні ціни на усі пристрої IQOS, lil SOLID та IQOS VEEV

  Зібрали інформацію про актуальні ціни на всі пристрої Айкос та ліл, щоб допомогти порівняти різні моделі девайсів.

  Скільки зараз коштують пристрої від IQOS різних моделей?

  UPD. Нові ціни на системи нагрівання тютюну IQOS. Можеш замовити IQOS ORIGINALS DUO, ONE та лімітовану версію IQOS ORIGINALS DUO Космічний тепер за ціною 999 грн.

  Ціна на айкос

  Пристрій Ціна
  IQOS ORIGINALS ONE 999 грн.
  IQOS ORIGINALS DUO 999 грн.
  lil SOLID Es 599 грн.
  lil SOLID 2.0 399 грн.
  IQOS VEEV 199 грн.

  Чим відрізняються між собою пристрої від IQOS: IIQOS ORIGINALS ONE, IQOS ORIGINALS DUO, lil SOLID Es, lil SOLID 2.0 і IQOS VEEV

  Портфель девайсів IQOS представлений різними технологіями і брендами електронних альтернатив сигаретам. Пристрої відрізняються за принципом роботи, конструкцією, технічними характеристиками, дизайном, ціною. Детальніша інформація — нижче.


  IQOS ORIGINALS DUO

  Ціна на айкос ORIGINALS DUO

  IQOS ORIGINALS DUO — система нагрівання тютюну у портфелі IQOS. Пристрій має класичну конструкцію IQOS і складається з двох компонентів: зарядного пристрою і тримача.

  Тримач розрахований на 2 стіки поспіль без підзарядки, зі швидкою зарядкою до 3-го стіка. Повного заряду Айкос Оріджиналс Дуо вистачає на 20 використань. У IQOS є велика кількість різноманітних аксесуарів для IQOS ORIGINALS DUO: від змінних ковпачків та панельок до контейнерів для використаних стіків.

  IQOS ORIGINALS DUO представлений у червоному, бірюзовому, срібному та графітовому кольорах.

  Ціна IQOS ORIGINALS DUO — 999 грн.


  Більше про систему нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS DUO.

  IQOS ORIGINALS ONE

  Ціна на айкос ORIGINALS ONE

  IQOS ORIGINALS ONE — система нагрівання тютюну формату "все в одному”, що поєднує в собі потужну батарею та компактний розмір. Він має такий же принцип роботи, як інші системи нагрівання тютюну IQOS: нагріває тютюн до температури не 350 °C без горіння, диму та попелу.

  Це монолітний девайс, без притаманного IQOS поділу на тримач і зарядний пристрій. Повного заряду пристрою вистачає на 20 використань без підзарядки.

  IQOS ORIGINALS ONE доступний у чотирьох кольорах: червоний, бірюзовий, графітовий та срібний.

  Ціна IQOS ORIGINALS ONE — 999 грн.

  Більше про IQOS ORIGINALS ONE: монодевайс від IQOS.


  IQOS VEEV: міні-вейп від IQOS

  Ціна на айкос VEEV

  IQOS VEEV принципово відрізняється від систем нагрівання тютюну Айкос: це електронна сигарета, яка нагріває не тютюн, а нікотиновмісну рідину (для тих, хто надає перевагу безнікотиновим вейпінговим рідинам, є картриджі без нікотину). Девайс працює за принципом под-систем — випаровує рідину з одноразових картриджів (подів).

  Відчуття від використання IQOS VEEV відрізняються від досвіду користування системами нагрівання тютюну, і тим більше — від куріння сигарет.

  IQOS VEEV має технологію нагрівання MESH — контакт з рідиною в поді у процесі використання не переривається, завдяки чому при кожній затяжці смак виходить рівномірним та насиченим. IQOS VEEV використовується з одноразовими подами, які не потрібно заправляти: коли под закінчився, його просто замінюють на інший. Асортимент картриджів для Айкос Вів складає 21 смак, серед яких фруктові, ягідні, м’ятні і тютюнові, з різним вмістом нікотину від 0% до 3,5%.

  Доступний у п’яти кольорах: аквамариновий, графітовий, золотий, синій та мідний.

  Ціна IQOS VEEV — 199 грн.

  Більше про міні-вейп IQOS VEEV.

  lil SOLID Es

  Ціна на lil SOLID Es

  lil SOLID Es — наступне покоління системи нагрівання тютюну lil SOLID. 

  Батарея lil SOLID Es дозволяє використовувати 25 стіків без підзарядки. Один сеанс триває 5 хвилин або 14 затяжок, в залежності від того, що настане раніше. Ліл Солід Ес нагріває тютюн за допомогою індукційної нагрівальної голки. Управління девайсом здійснюється однією кнопкою, в яку вбудований світловий індикатор.

  lil SOLID Es найлегший серед пристроїв lil. Має змінні кольорові ковпачки, що кріпляться до девайсу на магнітах.

  Представлений в п’яти кольорах: синій, чорний, білий, рожеве золото та м’ятний.

  Ціна lil SOLID Es — 599 грн.

  Більше про lil SOLID Es: наступне покоління системи нагрівання тютюну lil SOLID.

  lil SOLID 2.0

  Ціна на lil SOLID

  lil SOLID 2.0 — це система нагрівання тютюну у компактному форматі “все в одному”, представлена в Україні брендом IQOS (PMI).

  Має потужну батарею, розраховану на 25 використань на одному заряді. Кнопка управління захована під індикатор на корпусі. На бічних частинах пристрою – зйомні глянцеві панелі, що кріпляться на магнітах. Всередині – індукційний нагрівальний елемент у вигляді голки.

  Представлений в чорному та синьому кольорах.

  Ціна lil SOLID 2.0 — 399 грн.

  Більше про монолітну систему нагрівання тютюну lil SOLID 2.0.

  Старі моделі девайсів від IQOS, зняті з виробництва: IQOS 2.4 Plus, IQOS 3, IQOS DUO, IQOS MULTI, lil HYBRID, lil SOLID 1.0

  Моделі IQOS 2.4 Plus, IQOS 3, IQOS DUO, IQOS MULTI, lil HYBRID та lil SOLID 1.0 більше не випускаються і не продаються в Україні. Але наші сервіси діють для користувачів цих пристроїв. Ти можеш звернутися в Службу підтримки, провести діагностику або замінити девайс за гарантією, якщо він досі на гарантійному обслуговуванні.

  Для тих, хто цікавився чи продається в Україні IQOS ILUMA. IQOS ILUMA – це лінійка з 3 моделей пристроїв (ILUMA, ILUMA PRIME, ILUMA ONE), які працюють за принципом індукційного нагрівання та не мають нагрівального елемента у вигляді леза. Оскільки кожен стік для Айкос Ілюма має власне вбудоване одноразове лезо.

  IQOS ILUMA та стіки TEREA до нього поки ще не продаються в Україні. Але обов’язково з’являться, щойно буде така виробнича можливість.

  Більше про системи нагрівання тютюну IQOS ILUMA та IQOS ILUMA PRIME.

  Актуальні ціни на усі пристрої IQOS, lil SOLID та IQOS VEEV

  Назва пристрою Ціна Кольори
  IQOS ORIGINALS ONE 999 грн. Бірюзовий, червоний, срібний, графітовий
  IQOS ORIGINALS DUO 999 грн. Бірюзовий, червоний, срібний, графітовий
  Тримач IQOS ORIGINALS DUO 699 грн. Бірюзовий, червоний, срібний, графітовий
  Тримач IQOS DUO 699 грн. Білий, Темний, Золотий, Синій
  Зарядний пристрій IQOS ORIGINALS DUO 699 грн. Бірюзовий, червоний, срібний, графітовий
  Зарядний пристрій IQOS DUO 699 грн. Білий, Темний, Золотий, Синій
  IQOS VEEV 199 грн. Аквамарин, золотий, синій, графітовий, мідний
  lil SOLID Es 599 грн. Синій, чорний, білий, рожеве золото, м’ятний
  lil SOLID 2.0 399 грн. Чорний, синій

  Як і де купити пристрої IQOS?

  Пристрої IQOS ORIGINALS ONE, IQOS ORIGINALS DUO, IQOS VEEV, lil SOLID Es, lil SOLID 2.0 можна купити по всій Україні в магазинах IQOS Space, замовити онлайн на iqos.ua з безкоштовною експрес-доставкою або доставкою Новою Поштою. Щоб знайти найближчий магазин, скористайся інтерактивною мапою – просто потрібно обрати необхідний фільтр: IQOS, IQOS VEEV або lil SOLID.

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.