Інструкція: як перезавантажити IQOS різних моделей та IQOS VEEV?

Якщо наші девайси починають підвисати — ми їх перезавантажуємо.

Так часто буває з комп'ютерами та телефонами. Айкос не виключення. Йому теж іноді необхідне перезавантаження. Воно може допомогти, якщо трапився сбій електроніки або програмного забезпечення. Ділимося короткою інструкцією, як перезавантажити IQOS різних моделей: DUO, 2.4 Plus, VEEV, Multi.

Перезавантажувати пристрій можна в будь-якій ситуації. Це не завжди може спрацювати, але гірше від цього точно не стане.

Якщо у вас виникла механічна поломка, наприклад, айкос розбився або впав у воду, то перезавантаження не допоможе.

У яких випадках перезавантаження IQOS може допомогти?

  • Не заряджається тримач або зарядний блок.
  • Індикатори тримача або зарядного блоку світяться червоним.
  • Тримач не вібрує.
  • Індикатори на пристрої не світяться.

Як перезавантажити IQOS: інструкція для IQOS 2.4 Plus, IQOS DUO, IQOS Multi і IQOS VEEV

Перезавантаження IQOS DUO

На зарядному блоці тільки одна кнопка — нею девайс вмикаєтьтся та вимикається. Щоб перезавантажити пристрій, цю кнопку необхідно затиснути і тримати близько 10 секунд. Всі індикатори згаснуть. Потім вони засвітяться ще два рази і знову згаснуть. Після цього девайс готовий до використання.

як перезавантажити айкос дуо

Перезавантаження IQOS 2.4 Plus

На зарядному блоці цієї моделі є дві кнопки. Кнопка включення і кнопка Bluetooth. Для перезавантаження їх потрібно затиснути одночасно. Тримати в такому стані потрібно приблизно 2 секунди. Після цього всі індикатори на блоці почнуть мигати. Так і має бути. Коли індикатори згаснуть — перезавантаження закінчилася, пристрій можна використовувати.

як перезавантажити айкос 24

Перезавантаження IQOS VEEV

У цього девайсу всього одна кнопка, розташована на бічній частині корпусу поряд з LED-індикатором. Для того, щоб перезавантажити девайс, затисніть її на 10 секунд. Індикатори мають загорітись і погаснути. Коли ви відпустите кнопку, індикатори загоряться знову, та почнуть блимати. Коли перестануть, IQOS VEEV можна буде використовувати знову.

Перезавантаження IQOS 3 Multi

У цієї моделі монолітна структура "все в одному". На ньому всього одна кнопка. Її ми затискаємо на 10 секунд і чекаємо. Коли індикатор внизу погасне — можна користуватися.

як перезавантажити айкос мульті

Дивіться докладне відео з інструкцією з перезавантаження девайсів різних моделей:


Що робити, якщо перезавантаження не допомогло?

Якщо ваш пристрій не працює після перезавантаження — спробуйте якісно почистити його і поставити на зарядку. Для зарядки радимо використовувати оригінальний шнур, який йде в комплектації, а для чищення спеціальну щіточку і брендові ватні палички з легким спиртовим просоченням. Тримач не варто чистити сторонніми предметами, інакше ризикуєте зламати лезо.

Також рекомендуємо оновити прошивку IQOS. Оновлення до програмного забезпечення різних моделей IQOS виходять кожні півроку. Найновіша версія прошивки покращить роботу батареї та усуне дрібні баги програмного забезпечення. Оновити прошивку IQOS можна безкоштовно, завітавши до будь-якого брендового магазину IQOS Space (3 хвилини — і ми перевіримо та оновимо прошивку у вашому пристрої), або самостійно, не виходячи з дому, через додаток IQOS App.

Більше інформації про те, як відбувається оноволення прошивки у IQOS Space та які взагалі проблеми з IQOS це може допомоглти вирішити: Оновлення прошивки IQOS до останньої версії: навіщо, як і де?

Покрокова інструкція зі скрінами, як самостійно оновити прошивку через додаток IQOS App: Як самостійно оновити прошивку IQOS через додаток IQOS App?

Перезавантаження — це дієвий варіант привести IQOS до тями. Але при механічних пошкодженнях перезавантаження, на жаль, не допоможе.

Якщо немає видимих механічних пошкоджень, то радимо звернутися за сервісною підтримкою по гарантії.

Гарантія діє 1 рік з моменту покупки або з моменту останньої заміни. Гарантійні випадки — це зазвичай брак виробництва, несправність в комплектації або програмного забезпечення.

Негарантійні — виникають в результаті неправильного або неакуратного використання. Наприклад, якщо айкос впав у воду, айкос впав і тріснув, зламалося лезо.

Ми розуміємо, наскільки це неприємно, особливо, якщо девайс купили недавно. Тому ми готові один раз протягом першого року замінити пристрій з негарантійної поломкою.

Куди звернутися для діагностики або заміни несправного девайса?

  • У IQOS Space. На місці наші фахівці зможуть провести діагностику девайса і, якщо потрібно, обміняти пристрій на новий.
  • Viber бот. Дотримуйтесь підказок та інструкцій IQOS бота в розділі "Діагностика і гарантія". У разі поломки, ви зможете залишити контакти і дані для кур'єрської заміни прямо в боті.
  • Колл-центр 4767. Оператори зможуть оформити заміну девайса Новою поштою або кур'єрською доставкою.

Якщо пристрій зламався і гарантія закінчилася, все одно зверніться в підтримку або в IQOS Space. Для вас може бути доступна спеціальна пропозиція. Спробуємо допомогти!

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.