Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати

  lil SOLID зламався?

  Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

  • Перевірка несправностей

  • Прості поради, як виправити

  • Перевірка гарантії

  • Новий девайс по гарантії з доставкою

  Пройти діагностику

  Що не так з твоїм lil SOLID?

  lil SOLID не заряджається

  Якщо ти поставив lil SOLID на зарядку, але він не заряджається, переконайся, що використовуєш офіційний комплект для зарядки: кабель та адаптер живлення. Інші типи зарядних пристроїв (для смартфонів, авто або павербанки) можуть не підходити або заряджати повільніше. Повна зарядка займає близько 2 годин. Блимання індикатора свідчить про процес зарядки. Коли пристрій повністю зарядиться, індикатор згасне.

  Комплект зарядки оригінальний, але lil SOLID все ще не заряджається? Спробуй його перезавантажити. Для цього затисни кнопку збоку пристрою на 8 секунд. Індикатор заблимає по 2 рази синім, світло-блакитним та помаранчевим, сигналізуючи про старт перезавантаження. Коли lil перезавантажиться, пристрій завібрує, а індикатор загориться світло-блакитним на 1 секунду.

  Це також не спрацювало? Звернися, будь ласка, до служби підтримки.

  lil SOLID не вмикається

  Пристрій новий і ще активований. Новий lil SOLID, тільки з коробки, швидше за все, не буде вмикатися і реагувати на натискання кнопки. Але це не помилка – просто він перебуває у сплячому режимі. Для того щоб його "розбудити", просто підключи його до розетки. Якщо пристрій заряджено, його індикатори засвітяться. І все, можна використовувати!

  Якщо індикатори не заблимали, залиш пристрій до повної зарядки приблизно на 2 години. Щоб перевірити рівень заряду, натисни кнопку збоку пристрою. Колір індикатора все розкаже:

  Синій — пристрій заряджено на 60-100%.

  Світло-блакитний — заряджено на 30-60%.

  Помаранчевий – заряджений на 0-30%, пристрій скоро розрядиться.

  червоний – батарея розряджена, необхідно зарядити пристрій.

  Ми рекомендуємо використовувати лише офіційний комплект для зарядки: кабель та адаптер живлення.

  lil SOLID нагрівається

  lil SOLID нагрівається у руці під час використання. Це нормальна ситуація. Корпус ліл солід може грітися по ходу використання, особливо після кількох сеансів поспіль. Тому, якщо ти використав 4 стіки поспіль, майже без перерв, lil SOLID сам запустить автоохолодження на 3,5 хвилини. Якщо ти намагаєшся включити lil, а індикатор блимає помаранчевим один раз, значить, девайс зараз перебуває в режимі охолодження. Просто почекай, поки температура пристрою стабілізується.

  Якщо в процесі використання ліл нагрівається настільки сильно, що його некомфортно тримати в руці – припини сеанс і дай девайсу охолонути. Якщо це повторюватиметься, звернись до служби підтримки.

  Також, lil нагрівається під час автоматичної чистки за допомогою нагрівання. Так, у lil SOLID є режим автоматичної чистки, під час якого він протягом декількох хвилин прогрівається за високої температури. Для запуску авточистки потрібно швидко натиснути кнопку 5 разів протягом 2 секунд. Під час автоматичної чистки корпус пристрою може нагрітися більше, ніж звичайно. Це ОК, просто почекай, доки lil охолоне, і тоді його знову можна використовувати.

  Ліл Солід нагрівається під час зарядки? Якщо під час зарядки пристрій нагрівається приблизно в тих же межах, що смартфони, швидше за все, все ОК. Якщо девайс в процесі зарядки нагрівається занадто сильно, спробуй заряджати його за допомогою оригінальних кабелю та адаптера. Якщо це не допомагає, звернись, будь ласка, до служби підтримки..

  lil SOLID блимає червоним

  Індикатор блимає червоним кольором протягом 3 секунд.

  Швидше за все, акумулятор розряджений – постав lil SOLID на зарядку приблизно на 2 години.

  Індикатор 7 разів блимає червоним.

  Це означає збій програмного забезпечення. Можна спробувати виправити це перезавантаженням:

  Затисни кнопку збоку lil SOLID на 8 секунд. Не відпускай кнопку, навіть коли пристрій завібрує.

  Індикатор заблимає по 2 рази синім, світло-блакитним та помаранчевим, сигналізуючи про старт перезавантаження.

  Коли lil перезавантажиться, пристрій завібрує, а індикатор заблимає світло-блакитним на 1 секунду.

  lil SOLID блимає помаранчевим

  Індикатор блимає помаранчевим один раз.

  Ти натиснув кнопку на пристрої і індикатор загорівся помаранчевим кольором? Так lil нагадує, що в нього залишилося менше 30% заряду. Вже можна підзарядити.

  Індикатор блимає помаранчевим один раз протягом 3 секунд.

  Все ОК, нічого не зламалося. lil SOLID просто перейшов у режим автоматичного охолодження після 4 сеансів поспіль. Почекай, поки девайс охолоне. Автоохолодження займе три з половиною хвилини.

  Індикатор блимає помаранчевим протягом 90 секунд.

  Це означає, що lil SOLID зараз у процесі автоматичного очищення за допомогою нагрівання. Він запускається швидким натисканням на кнопку 5 разів протягом 2 секунд. Просто зачекай, поки індикатор перестане блимати і чистка закінчиться.

  Індикатор постійно блимає помаранчевим.

  Пристрій перегрівся. Можливо, ти почистив його увімкненим або запустив автоматичну чистку, не видаливши залишки тютюну. Почекай, поки пристрій охолоне, та почисти його ще раз.

  lil SOLID блимає зеленим

  Якщо індикатор світиться зеленим кольором – швидше за все всередину пристрою потрапила рідина. Зніми ковпачок і кришечку нагрівальної камери, потім почисти пристрій за допомогою паличок для чистки.

  Сеанс lil SOLID триває менше 4 хвилин

  Один сеанс lil SOLID розрахований на 4 хвилини або 12 затяжок (дивлячись, що настане раніше). Якщо тобі здається, що сеанс став коротшим, це можна легко перевірити. Увімкни пристрій, не вставляючи в нього стік. І подивись, як довго LED-індикатор буде світитися блакитним. Якщо він світиться 4 хвилини – девайс працює коректно.

  Якщо сеанс триває менше, спробуй перезавантажити пристрій. Для цього:

  Затисни кнопку збоку lil SOLID на 8 секунд. Не відпускай кнопку, навіть коли пристрій завібрує.

  Індикатор заблимає двічі синім, світло-блакитним та помаранчевим, сигналізуючи про старт перезавантаження.

  Коли lil перезавантажиться, пристрій завібрує, а індикатор заблимає світло-блакитним на 1 секунду.

  Сеанс все ще надто короткий? Звернися, будь ласка, до служби підтримки.

  У lil SOLID зламалася нагрівальна голка

  Пошкодження нагрівального елемента в lil SOLID, на жаль, не підлягає ремонту та не покривається гарантією.

  Найчастіше нагрівальний елемент пошкоджується через неправильне або необережне використання пристрою. Є кілька порад, щоб цього уникнути.

  завжди акуратно вставляй стік в девайс і не натискай на нього занадто сильно

  не використовуй сторонні предмети для чистки – для цього є спеціально призначені палички і щіточка

  при чищенні не натискай на нагрівальну голку

  коли виймаєш використаний стік, не забувай прокручувати його тричі в один бік і лише після цього діставай стік із пристрою.

  У lil SOLID зламалася або загубилася кришка нагрівальної камери

  Буває, але це не страшно. Кришка нагрівальної камери lil SOLID – це просто дрібна деталь-витратник. Можна купити кришечку на заміну на офіційному сайті або в IQOS Space. Краще не використовувати девайс без цієї кришечки.

  lil SOLID погано тягнеться або мало аерозолю

  Погано тягнеться стік? Аерозолю при використанні lil SOLID менше, ніж зазвичай? Цю проблему майже завжди можна виправити за допомогою щіточки та паличок для чистки.

  Переконайся, що девайс вимкнено і він достатньо охолонув після останнього використання.

  Спочатку зніми ковпачок з Ліл і від'єднай кришку нагрівальної камери – просто потягни її вгору.

  Потряси lil SOLID або навіть легенько постукай об стіл, щоб залишки тютюну (якщо раптом вони залишилися всередині) висипалися.

  Встав спеціальну щіточку в пристрій і обертальними рухами почисти всередині. Якщо там є залишки тютюну, до яких не дістала щіточка, прибери їх за допомогою штифта (лопаточки) для чистки.

  Готово! lil SOLID чистий та готовий до використання.

  І не забувай дати пристрою прогрітися (20 секунд) перед використанням, а також робити паузу між затяжками, щоб голка встигала рівномірно нагрівати тютюн для утворення аерозолю.

  У lil SOLID не вставляється стік

  Стік важко вставляється в пристрій або зовсім не вставляється? Ймовірно, в нагрівальній камері залишилися частинки тютюну після попереднього використання. Тут допоможе ретельна чистка за допомогою спеціальної щіточки та паличок.

  Завжди вимикай пристрій перед чисткою. Дай йому охолонути після останнього використання хоча б 30 секунд.

  Для чистки зніми ковпачок з пристрою. Потім акуратно потягни вгору змінну частину камери нагріву. Встав щіточку і почисти камеру нагрівання обертальними рухами. У тих місцях, куди не дістає щіточка, використовуй штифт (лопатку) для чистки.

  Можна також скористатися спеціальними паличками для чистки, просоченими водою та ізопропіловим спиртом. Замовити палички для чистки можна на офіційному сайті або купити їх у фірмових магазинах.

  Не забувай і про вбудований режим чистки за допомогою нагрівання за високої температури. Щоб його запустити, швидко натисни кнопку 5 разів протягом 2 секунд. Індикатор блиматиме протягом 90 секунд, а процес чистки розпочнеться автоматично. Коли процес чистки закінчиться, індикатор автоматично вимкнеться, а пристрій двічі провібрує.

  Рекомендуємо чистити lil SOLID після кожної пачки стіків. Можна й частіше.

  lil SOLID погано пахне

  Якщо lil SOLID погано пахне або аерозоль гірчить під час використання – це можна виправити чисткою. Просто ретельно почисти девайс, використовуючи спеціальну щіточку та палички для чищення.

  Завжди вимикай пристрій перед чисткою. Дай йому охолонути після останнього використання хоча б 30 секунд.

  Для чистки зніми ковпачок з пристрою. Потім акуратно потягни змінну частину камери нагріву. Встав щіточку і почисти камеру нагрівання обертальними рухами. У тих місцях, куди не дістає щіточка, використовуй штифт (лопатку) для чистки.

  Можна також скористатися спеціальними паличками для чистки, просоченими водою та ізопропіловим спиртом. Замовити палички для чистки можна на офіційному сайті або купити їх у фірмових магазинах.

  Рекомендуємо чистити lil SOLID після кожної пачки стіків або частіше.

  Тобі також може бути цікаво

  Бер 30, 2021

  Що робити, якщо твій lil SOLID зламався: як діє гарантія

  Читати більше

  Лют 16, 2021

  Як перезавантажити lil SOLID? Чому ліл солід блимає червоним?

  Читати більше

  Гру 4, 2020

  5 супер-ефективних лайфхаків при використанні lil SOLID

  Читати більше

  Вер 16, 2020

  Як користуватись lil SOLID? Покрокова інструкція з відео

  Читати більше

  Жов 1, 2020

  Як чистити lil SOLID? Покрокова інструкція з відео

  Читати більше
  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.