ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

СКЛАД HEETS: З ЧОГО ЗРОБЛЕНІ СТІКИ ДЛЯ IQOS. З ВІДЕО

Підготували найповніший матеріал про стіки Heets для IQOS. У статті відповідаємо на 10 найбільш поширених і важливих питань про стіки. Який тютюн всередині хітс? Скільки нікотину в стіках? Що ще є в складі Heets? Чи є пластик в фільтрі і чи може він розплавитися? Відповіді на ці питання і багато інших читайте і дивіться (вбудоване відео далі по тексту) нижче.

Що таке Heets і чим вони відрізняються від сигарет
З чого складаються стіки для IQOS
Який тютюн використовується в Heets
Навіщо в тютюн додають гліцерин
Чому в стіках тютюну менше, ніж в сигаретах
Навіщо в стіках фільтр
З чого зроблений фільтр в Heets
Що всередині стіків з ароматизацією
Скільки нікотину в стіках Heets
Склад Heets

Що таке Heets і чим вони відрізняються від сигарет

Heets (хітс) – це стіки з натуральним тютюном, розроблені спеціально для використання з IQOS (Айкос). Завдяки запатентованій технології HeatControl™ IQOS не підпалює тютюн, а нагріває до 300-350⁰С. В результаті, при використанні IQOS виділяється на 95% менше шкідливих хімічних речовин в порівнянні з сигаретами. В Україні користувачам доступні 7 смаків стіків: які бувають смаки IQOS.

Головна відмінність стіків від сигарет полягає в тому, що їх не потрібно підпалювати за допомогою сірників або запальнички. В Айкос відсутній процес горіння. При згорянні тютюну в сигаретах виділяється більше 6000 різних хімічних речовин і сполук. Як мінімум 1% з них (чадний газ, канцерогенні смоли та інші) є шкідливими і небезпечними для здоров'я.

heets

Усередині IQOS знаходиться спеціальне керамічне лезо, яке нагріває тютюн в стіках до чітко регульованої температури – не вище 350⁰С. Завдяки цьому загальна кількість шкідливих речовин, знижується на 95% в порівнянні зі звичайною сигаретою*. Замість диму виділяється аерозоль з тютюновим ароматом. Так, цей смак відрізняється від сигаретного, оскільки до нього не домішується присмак диму, попелу і гару паперу.

*Це не означає, що ризик для здоров'я знижується на 95%. Використання IQOS не виключає усіх ризиків для здоров'я.

З чого складаються стіки для IQOS

Якщо ми розламаємо стік, то побачимо всередині дві частини: тютюн і фільтр. Тютюнова частина – це добірний, подрібнений тютюн, оброблений за особливою технологією спеціально для нагрівання з IQOS.

Фільтр складається з біополімерного фільтра для охолодження і двох ацетатних кілець-фіксаторів (такий самий матеріал використовується в сигаретних фільтрах).

стіки айкос склад

Папір, в який обгорнутий тютюн, має металізоване напилення на внутрішній поверхні. Це захисне покриття не дозволить підпалити стік, як сигарету, а заодно сприяє рівномірному прогріванню тютюну.

Відео "Що всередині стіків HEETS для IQOS".


Про компоненти всередині стіків для IQOS розповідаємо нижче.

Який тютюн використовується в HEETS

У стіках HEETS використовується тютюн тих самих сортів, що і в сигаретах, сигарах або сигарилах. Відрізняється процес відбору і технологія обробки. «Начинка» стіка – це суміш трьох основних сортів тютюну: Вірджинія (Virginia), Бьорлей (Burley) і Орієнтал (Oriental).

Вірджинія – один з найпоширеніших сортів тютюну. На нього припадає близько 70% всього виробленого тютюну в світі. Має трохи солодкуватий смак завдяки високому вмісту цукру. Вирощується в теплому кліматі в США, Бразилії, Індії, Танзанії, Китаї та Аргентині.

Бьорлей – відрізняється міцністю, насиченістю аромату і високим вмістом нікотину. У смаку відчувається гіркота, як у хорошого чорного шоколаду. Бёрлей вирощують в США, Бразилії, Аргентині, Італії та Малаві.

Орієнтал – пряний і пікантний сорт тютюну. При порівняно невисокій міцності і меншій, в порівнянні з Вірджинією, солодкості, має насичені і яскраво виражені смак і аромат. Кращі сорти тютюну вирощують в Туреччині і Греції – з м'яким кисло-солодким смаком і трав'янистим ароматом.

тютюн айкос

Після сушки для стіків відбирають тютюнове листя тільки найвищої якості (цим стандартам відповідає лише 13% всього врожаю тютюну). Для стіків використовується тільки листова м'якоть, без стебель і прожилок. Якщо при обробці сигаретний тютюн просто дрібно нарізають, то тютюн для стіків перемелюють до консистенції порошку. Перемелений тютюн зволожують гліцерином і сушать під пресом. Цей щільно спресований тютюн потрапляє всередину стіку.

Навіщо в тютюн додають гліцерин

Так як тютюн в стіках нагрівається, а не горить, при використанні IQOS виділяється не дим, а аерозоль, що утворюється в результаті випаровування з тютюну води і гліцерину.

Гліцерин – це нетоксична харчова добавка, що широко використовується в фармацевтичній, косметичній та харчовій промисловості. Гліцерин входить в список харчових добавок, дозволених в Євросоюзі.

Чому в стіках тютюну менше, ніж в сигаретах

Різниця між сигаретою і стіком помітна відразу – стік набагато коротший. Довжина стандартної сигарети king size – 8,4 см, стіка Heets – 4,5 см.

Чому так? Коли ви підпалюєте сигарету, кисень в повітрі підтримує горіння тютюну. У процесі горіння 2/3 сигарети просто перетворюються в теплову енергію, дим і попіл. І тільки приблизно 1/3 тютюну конвертується у смак.

Оскільки тютюн в стіках при використанні IQOS не згорає, 2/3 його не витрачаються даремно. Завдяки технології нагрівання, IQOS дозволяє більш ефективно вилучати смак з тютюну. Тому і тютюну потрібно менше.

Навіщо в стіках фільтр

У сигаретах фільтр потрібен, щоб очистити дим від великих частинок продуктів горіння (попелу, сажі, горілого папера) і абсорбувати частину смол, але в IQOS фільтрувати в класичному розумінні нічого. Тютюн в ньому не горить, а нагрівається, відповідно, продуктів горіння немає. Головне завдання фільтра в IQOS – охолоджувати аерозоль до комфортної температури для вдихання і усувати з нього надлишок вологи.

З чого зроблений фільтр в Heets

Фільтр в Heets складається з трьох елементів: біополімерний фільтр (схожий на плівку) з полілактиду і 2 ацетатних колечка з повітряною камерою для фіксації.

фільтр айкос

Полілактид – це біополімер, який отримують з полімолочної кислоти. А її, в свою чергу, виробляють з кукурудзяного крохмалю і цукрової тростини. Полілактид біорозкладний, оскільки має природне походження. Цей матеріал широко використовується в медицині і харчовій галузі. Полілактидний фільтр не містить пластик і не має нічого спільного з ним.

Якщо розібрати стік після використання IQOS, можна помітити, що біополімерна плівка ущільнюється і темніє. Це нормально. Фільтр не плавиться, так полілактид реагує на контакт з гарячою вологою, яку поглинає з аерозолю.

фільтр айкос

Що в складі стіків з ароматизацією?

Смакові добавки і ментол не додаються в тютюн. Замість цього в ароматизованих стіках (Turquoise, Purple і Green Zing) є ще один елемент – ароматизована нитка. Вона виготовлена з волокон ацетату целюлози, просочених ментолом. Коли аерозоль проходить крізь фільтр, аромат вивільняється і насичує його.

Скільки нікотину в стіках Heets

Всі стики Heets містять однаковий рівень нікотину – 0,5 мг. Кількість нікотину, що потрапляє в організм, варіюється в залежності від глибини затяжок. Отже, в середньому, використання IQOS не скорочує споживання нікотину в порівнянні з сигаретами, хоча і дозволяє знизити кількість шкідливих речовин, (в першу чергу, продуктів горіння) на 95%. Тому перехід на айкос і стіки Heets не є способом кинути палити.

Склад Heets

Один блок Heets = 10 пачок.
Одна пачка Heets = 20 стіків.
В одній пачці стіків Heets міститься 6,1 г тютюну.
Вміст нікотину – 0,5 мг.

У складі однієї пачки стіків Heets (на прикладі Heets Turquoise) компоненти та інгредієнти займають таку частку:
Тютюн – 23,7%
Гліцерин – 5,5%
Вода – 4,2%
Целюлоза – 1,2%
Гуарова камідь – 0,7%
Пропілен гліколь – 0,2%
Фільтр – 44,5%
Обгортковий папір – 2,3%
Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше