Чи можна за допомогою IQOS кинути палити?

Багато хто цікавиться питанням, чи допомагає Айкос кинути курити. Маємо чітку, вичерпну та однозначну відповідь на нього.
Отже, одразу до найголовнішого. Ні, IQOS — це не спосіб кинути палити.

IQOS, lil SOLID та інші системи нагрівання тютюну продумані таким чином, щоб стати повноцінною заміною сигаретам. Їхня мета — допомогти курцям, що націлені продовжувати палити чи вживати інші продукти з нікотином, перейти на кращу та менш шкідливу альтернативу сигаретам. Тим, хто хоче відмовитися від паління загалом, ми радимо кидати якнайшвидше, а не намагатися використати альтернативи для курців як проміжні та тимчасові рішення.

IQOS — це спосіб знизити ризики для здоров’я та позбавитися від диму, попелу та смол. Сигаретний дим містить понад 6000 різних хімічних сполук, включаючи небезпечні продукти горіння: канцерогенні смоли, чадний газ, формальдегід, аміак, викликають рак і захворювання дихальних шляхів, пов’язані з курінням.

IQOS лише нагріває тютюн до 350֯ С та випаровує з нього аерозоль, що містить на 95% менше шкідливих речовин у порівнянні з сигаретами*.

* «На 95% менше» означає зниження рівня шкідливих речовин (крім нікотину) в порівнянні з димом сигарети (3R4F).
Важливо: Використання IQOS не виключає всі ризики для здоров'я і не є повністю нешкідливим. Аерозоль IQOS містить нікотин, що викликає залежність.


Горіння при цьому відсутнє, тож аерозоль IQOS не містить смол та шкідливих продуктів горіння. Пасивне паління при використанні Айкос також відсутнє. Тут знайдеш ще більше інформації, чим Айкос відрізняється від традиційних сигарет. Дослідження підтверджують, що аерозоль IQOS не впливає на якість повітря в приміщенні.*

* Джерело: Дослідження PMI, проведене відповідно до стандартів ISO, що моделює реальні сценарії, і засноване на порогових межах, встановлених існуючими керівними принципами якості повітря.

Чому IQOS не допоможе кинути палити?

По-перше, IQOS, як і будь-яка інша система нагрівання тютюну, вейп, електронна сигарета, под-система, тощо, не створені як гаджети, що допомагають кинути палити. Адже і аерозоль Айкос, і пара вейпів містять нікотин, який викликає залежність.

Айкос нагріває стіки з натуральним тютюном та випаровує з нього ароматний аерозоль. Тютюнове листя від природи містить нікотин, як і листя та плоди інших рослин з родини пасльонових (томати, картопля, баклажани, тощо). Стіки містять приблизно таку ж кількість нікотину, що і сигарети середньої міцності.

Тому, перейшовши на IQOS, ви не перестанете вживати нікотин. Також, варто пам’ятати, що нікотин, хоч і викликає звикання, не є джерелом захворювань, пов’язаних з палінням. Найбільшу шкоду здоров’ю завдає зовсім не нікотин, а продукти горіння (в першу чергу — смоли). А якраз цього перехід на Айкос дозволяє позбутися.

Чи можна за допомогою IQOS кинути палити?

По-друге, з точки зору користувацького досвіду, IQOS відтворює звичний для курців ритуал настільки близько, наскільки можливо. Пристрій нагріває натуральний тютюн. Стіки за формою нагадують сигарети (хоч насправді й мають іншу конструкцію) та м’яко пахнуть тютюном. Одного стіка вистачає приблизно на 6 хвилин або 14 затяжок, так само як і, в середньому, з сигаретою. Тримач Айкос — зручний та мініатюрний, його легко та комфортно тримати у пальцях. Усі ці дрібниці, що створюють ритуал, розраховані на те, щоб полегшити курцям перехід із сигарет на IQOS та зробити цей пристрій повноцінною заміною сигаретам.

Тому, так, IQOS — це не інструмент для того, щоб кинути палити. Він призначений для тих, хто хоче продовжити вживати тютюн, але шукає спосіб трансформувати свою звичку та зменшити шкоду здоров’ю.

Що дає перехід на IQOS, якщо він не допомагає кинути палити

1. Менше шкідливих речовин.

У складі аерозолю, на відміну від сигаретного диму, немає шкідливих продуктів горіння, наприклад, канцерогенні смол. А сумарно вміст шкідливих речовин в аерозолі знижується на 95% у порівнянні з сигаретним димом.
Курця легко впізнати за темними зубами — на них відкладаються смоли, емаль набуває жовто-коричневого кольору та поступово руйнується. Аерозоль від Айкос не містить смол та інших продуктів горіння, тож не залишає на зубах темний наліт*.

*Джерело: неклінічні лабораторні дослідження, проведені в Швейцарії з зубами людини і найбільш поширеними зубними композитами. На відміну від реальних умов зуби не піддавалися впливу інших речовин, таких як кава, чай або вино, які могли б вплинути на результат.

2. Немає диму та неприємного запаху на волоссі, одязі та меблях.

Меблі, волосся й одяг легко вбирають в’їдливий сигаретний дим. З Айкос немає диму і сигаретного запаху. Аерозоль має свій запах, що зовсім не схожий на сигаретний. Він легкий, швидко розсіюється і залишає менше стійкого запаху на шкірі, одязі й волоссі.

3. Немає пасивного куріння.

Дим, що виділяється при курінні сигарети, небезпечний для оточуючих. Аерозоль від Айкос не впливає на якість повітря у приміщенні* та не призводить до пасивного куріння, тож здоров'я тих, хто не палить залишається в безпеці.

* Джерело: Дослідження PMI, проведене відповідно до стандартів ISO, що моделює реальні сценарії, і засноване на порогових межах, встановлених існуючими керівними принципами якості повітря.

4. Айкос можна використовувати приміщенні.

Оскільки в Айкос відсутнє горіння, а аерозоль не впливає на якість повітря в приміщенні та швидко розсіюється, гаджет можна використовувати там, де зручно — хоч в авто, хоч вдома, чи в офісі, якщо колеги не заперечують. Більш того, пристрій можна використовувати у багатьох закладах — IQOS Friendly став новим стандартном с сфері ресторанного і готельного бізнесу і надалі продовжує набирати обертів.
Знайти IQOS Friendly заклад на вечір можна інтерактивній карті. Просто оберіть фільтр IQOS Friendly.

5. Зберігає звичний ритуал.

Перехід на IQOS знижує кількість шкідливих речовин, що вдихаються. А сам процес використання стає “чистішим” та гігієнічнішим за паління сигарет. Проте звичний ритуал — залишається. Та сама перша ранкова чашечка кави з IQOS чи душевна розмова з найкращим другом до ночі та один IQOS на двох. Всередині стіків — натуральний якісний тютюн, а вміст нікотину в ньому — такий самий, як і в сигаретах. За даними досліджень* курці, які повністю перейшли на IQOS, відчувають таке ж саме "насичення" від тютюну, що й ті, хто продовжують курити сигарети.

* Джерело: на підставі сукупності даних, доступних для IQOS в порівнянні з продовженням куріння. Дивіться розділ Важливо.
Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.