Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 12, 2023

Гравійованний IQOS «Жити. Творити. Боротися» для підтримки благодійної ініціативи МОТ


UPD: Всі девайси продано. Дякуємо тим, хто долучився!
До 13 серпня ще встигаєш відвідати тимчасовий арт-простір у Луцьку. Він знаходиться на Театральному майдані та працює щодня: з 12:00 до 19:00 по буднях та з 11:00 до 20:00 у вихідні.


IQOS 885 567 грн

Дякуємо, що зробили це разом!

Тимчасово – не означає «не на часі». Завжди є речі, заради яких варто жити, творити, відновлювати. Та, звісно, підтримувати своїх.

Всі кошти від продажу колекції із 1000 девайсів IQOS ORIGINALS ONE з гравіюваннями пішли на підтримку благодійної ініціативи МОТ з відновлення пошкоджених культурних інституцій або об’єктів в Україні. Кожен пристрій з серії має гравіювання з зображенням, натхненним конструкцією МОТ, унікальним номером та девізом «Жити. Творити. Боротися».

Що таке МОТ?

МОТ (розшифровується як Module of Temporality, тобто – «Модуль тимчасовості») – це тимчасовий культурний простір, побудований із морських товарних контейнерів. За час існування арт-проєкт мандрував Україною і приймав відвідувачів у Києві, Дніпрі та Луцьку.

«Тимчасовість усього навкруги дає нам поштовх до руху. Адже будь-яка тимчасовість має своє закінчення, а за ним – новий вектор для дій», – розповідають автори проекту.

charity initiative mot

МОТ має на меті одразу кілька місій. На культурному та емоційному рівнях – нагадати, що все, і хороше, але й погане, тимчасове. Тобто, все має своє закінчення, а за ним новий вектор дій. Арт-проєкт розповідає історію про те, що навіть під час війни життя країни не зупиняється: ми переосмислюємо минуле, боремося за теперішнє і думаємо про майбутнє, зокрема й про культурне майбутнє.

На матеріальному – зібрати кошти до фонду MOT для відновлення пошкоджених під час війни культурних об’єктів. Він поповнюється з продажу квитків, мерчу, робіт митців, які будуть продані на аукціоні. 100% зібраних коштів будуть передані на відбудову культурних об’єктів, які оберуть команда проєкту і залучені спеціалісти зі сфери культури. 

charity initiative mot 2

Експозицію створили відомий куратор мистецтва, головний редактор найпопулярнішого французького видання про мистецтво Beaux Arts Magazine Фабріс Бусто та його команда La Societe Molle. У просторі МОТ вони зібрали роботи 28 художників з України, Франції, США, Швейцарії, Південної Кореї, Португалії, Іспанії, Індії, Албанії. Більшість робіт була створена спеціально для виставки, інші – виставлялися раніше. У «Модулі тимчасовості» представлені картини, скульптури, інсталяції та аудіовізуальні роботи.

Також у просторі МОТ можна відвідати кінопокази, перформанси, лекції та дискусії. Розклад подій дивись на moduleoftemporality.com.

Конструкція простору МОТ

Ідею МОТ придумали don’t Take Fake, за архітектуру та інтер’єр відповідало архітектурне бюро balbek bureau, а за візуальну мову – студія crevv. 

Простір має унікальну конструкцію та складається із 27 модулів загальною площею 417 квадратних метрів, які формують хол, зали та тераси. Особливого символізму «Модулю тимчасовості» надають деталі. Наприклад, в елементах конструкції та інтер’єру MOT використали сталь з маріупольського заводу «Азовсталь» і металургійного комбінату імені Ілліча. Або інша важлива деталь – висота стелі. Висота деяких зал всього 2,3 метра, ніби відсилка до підвалів і сховищ, що стали частиною нашої сьогоднішньої тимчасовості.

Construction of the space МОТ

Концепція тимчасових модульних просторів із контейнерів популярна у різних країнах світу. Один із найвідоміших прикладів – розташований у Сеулі ТЦ Common Ground. Він побудований із 200 величезних контейнерів, які можна трансформувати та перетворювати на нові простори. У Копенгагені з контейнерів на плавучій платформі побудували житло для студентів, а у Катарі 974 товарних контейнерів були використані у конструкції одного з стадіонів, Stadium 974, що приймав матчі Чемпіонату світу по футболу 2022 року.

Construction of the space МОТ 2

Модульні споруди з контейнерів – це квінтесенція тимчасовості й мінливості усього, що нас оточує, тож така конструкція ідеально підійшла для реалізаціі концепту МОТ. Зокрема МОТ – це мобільна конструкція, яку надалі дозволить експозиції мандрувати світом. 

Коли відвідати та скільки коштує вхід?

Простір МОТ знаходиться у Луцьку, на Театральному майдані. Виставка триває з 13 липня до 13 серпня та відкрита для відвідувачів з 12:00 до 19:00 по буднях та з 11:00 до 20:00 у вихідні.

Кожен придбаний квиток на виставку – це також внесок, що піде на відновлення пам’яток та культурних об’єктів в Україні. Відвідувачі можуть на власний розсуд обрати його вартість. Рекомендована сума – 200 грн, але можна заплатити більше або менше.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».


Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.