Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Не змогли знайти
твоє місто

Обери своє місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Обрати місто

Це твоє місто?

Якщо ні, зміни місто. Це допоможе нам правильно відображати наявність товарів у твоєму місті.

Київ
Змінити
Так

Твоє місто

  або

  Обери зі списку

  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Львів
  • Дніпро
  • Полтава
  Обрати
  RE:Ukraine. Допомога з житлом українцям, що втратили домівки.
  RE:Ukraine. Допомога з житлом українцям, що втратили домівки.

  RE:Ukraine. Допомога з житлом українцям, що втратили домівки.

  UPD:Час підсумків!

  Здійснювати мрії, як виявилося, не так і складно.

  Зібрали 6 358 392 грн для Re:Ukraine Housing

  Разом ми зібрали ще 6 358 392 грн для Re:Ukraine Housing за різдвяний період. Пілотний проект житла для українців, що вимушено залишили свої домівки, тепер ще ближче до втілення.

  Дякуємо усім, хто долучився!

  Як почалася підтримка Re:Ukraine Housing.

  Ми поділяємо велику ідею наших друзів balbek bureаu – допомогти українцям зберегти гідність за будь-яких умов. Та захоплюємося технологією (системою, як називають її у бюро), що здатна змінити світ на краще.

  Айкос RE Ukraine Housing

  Тому зробили перший крок та передали 5.8 млн грн для будівництва першого пілотного поселення RE:Ukraine Housing.


  RE:Ukraine Housing – це проект гідного житла для внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок російської війни проти України. RE:Ukraine Housing ставить своїм завданням не просто забезпечити тимчасовим житлом людей, які вимушені були залишити свої домівки, а й допомогти їм зберегти гідний спосіб життя. Перший пілот – житлові секції на 15 родин – буде побудований у Ворзелі Бучанського району.


  Більше про проєкт RE:Ukraine Housing.

  На цьому ми не зупинились та продовжили підтримувати проект тимчасового житла для україніців, що втратили домівки.

  Айкос RE Ukraine Housing 20%

  З 14 грудня до 5 січня ми перераховували 20% від кожного проданого пристрою на проект житла для внутрішньо переміщених осіб RE:Ukraine Housing.

  А наші вітрини і сайт розповідали історію RE:Ukraine Housing, щоб більше людей та компаній дізнались про проект і приєдналися до підтримки.

  Сума, еквівалентна 20% від ціни проданих електронних пристроїв у період з 14.12.2022 до 05.01.2023 на сайті iqos.ua і магазинах IQOS Space була перерахована благодійній організації «Балбек бюро» для реалізації проекту RE:Ukraine Housing. Детальні умови співпраці дивись за посиланням.

  До підтримки RE:Ukraine Housing також долучилися MasterCard, Ajax та IKEA.

  Про RE:Ukraine Housing

  Ідеологи проекту, balbek bureаu, вважають гідність за будь-яких умов великою ідеєю RE:Ukraine Housing.  «Ми переконані, що можна відібрати дім, але не гідність»

  RE:Ukraine Housing

  Команда проекту вивчала досвід інших країн щодо тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб. Проаналізувавши 25 вже реалізованих закордоном і в Україні проектів, випрацювали власне бачення.

  Айкос RE Ukraine

  За задумом balbek bureаu cистема (так архітектори називають проект житлових модулів) має відповідати трьом принципам:

  1. Функція, що об’єднує модульність, масштабування і гнучкість.
  2. Емпатія та здатність покращити рівень життя завдяки гідності, соціалізації і комфорту.
  3. Технологія, що враховує швидкість, бюджет і ресурс.

  Система розрахована на реалізацію в стислі терміни: перші мешканці зможуть заселитися в містечко вже за 3-5 місяців. «Конструктор» легко адаптувати до різних типів місцевості, форм ділянок, бюджету й щільності поселення.

  Модулі групуються в самодостатні житлові секції. А житлові секції групуються в повноцінні квартали з майданчиками та зеленими зонами. За потреби квартал можна масштабувати до розмірів містечка, де комфортно розміститься близько 8 000 людей.

  Айкос RE Ukraine люди

  Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

  Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.