В Японії презентували нове покоління пристроїв: IQOS ILUMA та IQOS ILUMA PRIME

Давно чекали новин, коли вже з’явиться нова модель покоління IQOS 4? Ось вони.

17 серпня в Японії вперше показали світу нове покоління пристроїв для нагрівання тютюну IQOS. Нова лінійка отримала назву IQOS ILUMA.

Можете уявити IQOS, який не потрібно чистити? В якому ніколи не зламається лезо? Який не вбирає з часом запах тютюну? Та який можна вмикати та вимикати, клікнувши по ньому пальцем, як в еірподзах?

IQOS ILUMA — це перший в історії IQOS без нагрівального леза. IQOS ILUMA працює з новими стіками, всередині яких є свій власний вбудований нагрівальний елемент.

Що ще крутого в IQOS ILUMA крім революційного методу нагрівання? Усе! Повністю новий дизайн, більше аерозолю, не потрібна чистка, індукція, автозапуск, супер-смак, м'яка кришечка на зарядному пристрої, нові аксесуари у вигляді кілець на тримач.

Тепер про все по порядку.

Що таке IQOS ILUMA?

IQOS ILUMA (Айкос Ілюма) — це нове покоління пристроїв для нагрівання тютюну від IQOS. У лінійці 2 моделі: IQOS ILUMA PRIME та IQOS ILUMA.

Пам’ятаєте, ви надсилали нам відгуки про IQOS в Instagram та на сайт? Ділились враженнями зі службою підтримки телефоном? Іноді жалілись, іноді хвалили та дякували. Це все було не просто так.

Саме цими відгуками ми надихались та шукали в них ідеї, коли розробляли IQOS ILUMA.IQOS ILUMA PRIME (Айкос Ілюма Прайм) — це найдосконаліша і найпросунутіша технологія за всю історію існування систем нагрівання тютюну. Абсолютно новий дизайн, прокачаний функціонал і інноваційний принцип роботи: без леза, з індукційним нагріванням і з вбудованим нагрівальним елементом всередині стіка.

IQOS ILUMA — це дещо консервативніша модель в лінійці. Вона зберегла такий самий дизайн, що і в IQOS DUO (так, спеціально на прохання шанувальників ДУО), зате начинка і функціонал — як у Айкос Ілюма Прайм.

Нова технологія нагрівання в лінійці IQOS ILUMA без леза

Всі гаджети лінійки IQOS ILUMA працюють на базі нової технології нагрівання тютюну — SMARTCORE INDUCTION SYSTEM™.

В девайсах покоління ILUMA більше немає нагрівального леза. Тепер жодного ризику пошкодити крихкий нагрівальний елемент при використанні або чищенні.

Але ми як і раніше дотримуємося принципу — для відмінного смаку тютюн потрібно нагрівати зсередини (а не по контуру крізь паперове покриття) і з максимальною площею дотику. Тому ми створили спеціальні стіки Heets TEREA для пристроїв IQOS ILUMA, і перенесли нагрівальний елемент всередину стіка. Так, тепер у кожному стіку є вбудоване нагрівальне лезо з покриттям із нержавіючої сталі.

Коли ви вставляєте стік Хітс Тереа у пристрій і запускаєте процес нагрівання, тримач починає генерувати електромагнітне поле, яке розігріває лезо всередині стіка. Цей процес називається індукційним нагріванням, яке часто називають «технологією майбутнього». За схожим принципом працюють електричні індукційні кухонні плити та варильні поверхні, індукційні електрочайники.

Завдяки новій технології, ми не лише вирішили проблему поломок леза в Айкос, а й зуміли зробити смак аерозолю насиченішим. За даними досліджень нова технологія посилює відчуття смаку в порівнянні з попередніми поколіннями IQOS* і дає більше аерозолю.

*Дослідження, які проводили в Італії і Японії за участю 714 користувачів IQOS, з листопада 2020 року по березень 2021 року.
Нові стіки HEETS TEREA спеціально для IQOS ILUMA

Для нових гаджетів IQOS ILUMA знадобляться особливі стіки — HEETS TEREA з вбудованим нагрівальним елементом. Тютюн у нових стіках повністю «запечатаний». Так що часточки тютюну не будуть висипатись та лишатись всередині тримача.

Важливо додати: стіки TEREA не можна використовувати з іншими моделями IQOS. При спробі вставити їх в IQOS DUO або IQOS 2.4 Plus ви ризикуєте зламати нагрівальне лезо. Звичайні стіки Heets і Fiit не можна використовувати з девайсами IQOS Iluma.

Новий дизайн IQOS ILUMA PRIMEУ новому ILUMA PRIME ми зберегли поділ на тримач і зарядний пристрій. І все. На цьому схожість з пристроями попередніх поколінь закінчується.

Тримач в IQOS ILUMA PRIME повністю круглий і гладенький. Без опуклих елементів і без знімного ковпачка.

Зарядний пристрій теж змінив форму. Замість округленого, яйцеподібного DUO, в ILUMA PRIME нас зустрічає зарядний пристрій в дусі ультратрендових мікро-сумочок Jacquemus. Прямокутний, плоский чохол з алюмінію зі згладженими краями нагадує одночасно футляр для окулярів і видовжений кейс від Airpods 3.

Замість рухомих бічних дверцят — відкидна кришка-накладка на магнітах. Можна підібрати на будь-який смак — глянцеву, м'яку тканинну, текстурну джинсову, шкіряну.

І, звичайно ж, простота і функціональність — в пріоритеті. Новий IQOS став простішим і інтуїтивно зрозумілішим. Тепер тут менше кнопок і індикаторів, менше шансів неправильно вставити тримач в зарядний пристрій або випадково пошкодити.

Автозапуск і безкнопкове управління

В IQOS 4-го покоління з'явилася нова функція автозапуску. Вставляєш стік у тримач, і нагрівання починається автоматично, натискати кнопку не потрібно. Але для тих, хто більше довіряє ручному кнопковому управлінню, є можливість відключити автозапуск.Серед нових «фішок» — можливість перевірити, скільки затяжок залишилося до кінця сеансу. Знову ж без кнопок! Потрібно легенько постукати пальцем по тримачу (тап-тап, ніби активуєш еірподси), і вібросигнал розповість, скільки затяжок залишилося.

Нові аксесуари

До нового IQOS ILUMA PRIME, звичайно ж, нові аксесуари: змінні кольорові кільця для тримача і магнітні кришечки-накладки для зарядного пристрою.Чистка більше не потрібна

Леза в новому поколінні Айкос немає. Кінчик стіка з тютюном «запаяний». Тютюн більше не контактує безпосередньо з елементами пристрою. Тому часточки тютюну не будуть осипатись, налипати та застрягати всередині тримача. Відповідно, IQOS тепер не потребуватиме чистки.

Налаштування режимів підсвітки та вібрації за допомогою мобільного додатку

Налаштування в IQOS ILUMA можна змінювати за допомогою мобільного додатку. Обирати режими вібрації і підсвітки, відключати автозапуск, тобто налаштовувати гаджет «під себе».

Коли IQOS ILUMA з'явиться в Україні і чи з'явиться?

Поки що нове покоління девайсів для нагрівання тютюну презентували лише в Японії. Поступово новинка з'являтиеться і в інших країнах, зокрема в Україні.

В Україні IQOS ILUMA з'явиться наступного року, але і цього року ми ще здивуємо вас іншими новими гаджетами від IQOS.

Слідкуйте за новинами в @iqos_ua.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.