Що означають написи на пачках стіків HEETS? Як правильно читати інформацію з пачки

Кожна пачка стіків для IQOS — це «міні-довідник» з інформацією про продукт, якщо вміти її читати. Пояснюємо з картинками, що означають написи на пачці стіків HEETS.

Лицевий бік пачки стіків

HEETS великами літерами — це назва бренду стіків, одразу під ними — назва конкретного виду (смаку стіків). Для зручності у кожного смаку HEETS ці написи мають різне кольорове забарвлення. Так легше впізнати «свої» стіки на полиці магазину чи та на сайті. Фраза «for IQOS» означає, що ці стіки призначені для нагрівання тютюну за допомогою пристроїв IQOS.

Знизу — попередження. Стіки для нагрівання — це не сигарети, тож, наразі законодавство не вимагає обов’язково розміщувати його на пачках. Проте ми вважаємо, що відповідальним та етичним буде інформувати користувачів, що, хоча нагрівання тютюну є кращим вибором за паління, усе ж воно не виключає повністю усі ризики.

Аерозоль IQOS містить на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретним димом*, а перехід з сигарет на IQOS значно знижує ризик для здоров'я в порівнянні з курінням сигарет**. Проте аерозоль містить нікотин, що викликає звикання.

Саме тому, стіки HEETS та IQOS призначені для повнолітніх курців, які б все одно продовжували курити чи вживати інші нікотиновмісні продукти. Айкос — це не спосіб кинути палити та позбутися нікотинової залежності.

* «На 95% менше» означає зниження рівня шкідливих речовин (крім нікотину) в порівнянні з димом сигарети (3R4F).

Важливо: Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми.

** Джерело: на підставі сукупності даних про використання IQOS в порівнянні з продовженням паління.

пачка HEETS

Що на кришечці пачки стіків?

Кришка пачки — це кольорова смужка із назвою смаку стіків Хітс. У кожного смаку — свій колір. Це ще один спосіб легко впізнати «свою» пачку на поличці.

Бічні сторони пачки стіків

«Продаж неповнолітнім заборонено», — тут усе зрозуміло. Стіки HEETS призначені виключно для повнолітніх.

«www.iqos.com» — це адреса офіційного сайту IQOS. Працює з «розумною» переадресацією. При переході на цей сайт потрапиш на сайт IQOS саме тієї країни, у якій ти зараз знаходишся.

Інформація про виробника — «Філіп Морріс Менюфекчурінг енд Технолоджи Болонья С.п.А.» пл. Бельджойозо 2, 20121 Мілан, Італія. Це юридична адреса фабрики в Італії, на якій виготовляються усі стіки для Айкос, що продаються в Україні.

Сертифікат відповідності ДСТУ 8738:2017 — це добровільний стандарт якості, якого ми отримуємо для підтвердження якості нашого продукту перш, ніж він потрапить на полиці магазинів.

Контакти служби підтримки IQOS: 0800507807 або 4767.

Що написано задній стороні пачки

На задній стороні пачки нагадуємо, що стіки HEETS створені для нагрівання тютюну за допомогою IQOS, щоб користувачі могли насолоджуватися смаком справжнього тютюну, без горіння, диму та попелу.

На кожній пачці наклеєна паперова акцизна марка, що підтверджує сплату акцизного податку в повному обсязі та легальність імпорту товару.

У стіків преміальної лінійки Heets Dimensions також надрукована коротка історія про створення цих смаків у колаборації з шеф-поваром Хуаном Амадором і міксологом Рене Софнером. А також QR-код, за яким можна почитати більше про колаборацію.

нижній бік HEETS

Нижній бік пачки стіків

Нижня панелька пачки найбільше насичена інформацією.

  1. Кількість стіків в пачці — 20 шт. Це стандартне наповнення для усіх стіків HEETS та Fiit.
  2. Вага тютюну в пачці — 5,3 г або 5,4 г в ароматизованих стіках.
  3. «Тютюновмісний виріб для електричного нагрівання» — офіційне визначення стіків щодо законодавства.
  4. Штрихкод — для продажу стіків і сканування. У штрихкоді закодована інформація про характеристики товару. Перші три цифри «762» — це префікс, який означає країну походження компанії. В даному випадку — Швейцарію, хоча стіки виробляються в Італії. Так, перші цифри не обов’язково означають країну саме виробництва. Наступні 4 цифри — ідентифікатор виробника. Далі 5 цифр з характеристиками товару.
  5. Серійний номер партії стіків (буквенно-циферний номер на чорному прямокутнику). Це виробниче маркування, що дозволяє визначити приналежність пачки до конкретної партії.
  6. Дата виробництва стіків.
Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.