Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.

Тест-драйв за 1 грн!

Залиш номер. Ми зателефонуємо, допоможемо обрати пристрій для тесту та заплануємо доставку.

Неправильний номер телефону, перевір ще раз

Що ти використовував раніше? Можна обрати декілька варіантів.

 • Под-системи

 • Одноразові вейпи

 • Інші системи нагрівання тютюну

 • Сигарети

Девайси, які можна затестити

 • 10 днів

  IQOS DUO

  Найкласніша модель IQOS з існуючих

  • 2 стіки поспіль
  • тоненький тримач
 • 10 днів

  lil SOLID

  Система нагрівання тютюну у зручному форматі "все в одному"

  • 20 стіків на одному заряді
  • доступний за ціною
 • 21 день

  IQOS VEEV

  Це перша електронна сигарета від IQOS

  • 6 класних смаків
  • віброзатяжок
 • 10 днів

  lil HYBRID

  Гібридна технологія: нагріває тютюн та рідину одночасно.

  • стіки та поди в одному девайсі
  • насичений аерозоль

Як отримати IQOS чи lil на тест-драйв?

Забрати у будь-якому IQOS Space

Забрати у будь-якому
IQOS Space

Зможеш зробити це у будь-якому місті, де є брендовий магазин IQOS Space. Дивись актуальні адреси та графіки роботи магазинів на карті за фільтром IQOS Spacе.

Отримати з безкоштовною експрес-доставкою

Отримати з безкоштовною
експрес-доставкою

Кур’єр доставить пристрій для тест-драйву в той самий день. Стіки чи поди зможеш одразу додати до замовлення. Як раз вистачить для мінімальної суми замовлення для доставки – 299 грн (це 4 пачок стіків або 2 упаковки подів VEEV). Радимо додавити різні смаки, адже тест-драйв – це можливість знайти «свій». Вартість послуг кур'єрської служби беремо на себе.

Отримати з безкоштовною доставкою Новою Поштою

Отримати з безкоштовною
доставкою Новою Поштою

Доставимо пристрій для тест-драйву на будь-яке відділення Нової Пошти. Стіки чи поди зможеш одразу додати до замовлення. Як раз вистачить для мінімальної суми замовлення для доставки – 299 грн (це 4 пачок стіків або 2 упаковки подів VEEV). Радимо додавати різні смаки, адже тест-драйв – це можливість знайти «свій». Вартість послуг Нової Пошти беремо на себе.

Як повернути пристрій після тест-драйву?

Повернути IQOS або lil після закінчення оренди просто та зручно. Ти можеш зробити це у будь-який зі способів, незалежно від того, яким чином ти отримував девайс на тест.

Принести пристрій у будь-який IQOS Space

Принести пристрій
у будь-який IQOS Space

Можеш принести пристрій у брендовий магазин IQOS Space в будь-якому місті, навіть якщо отримував тест-драйв у іншому.

Замовити кур’єра (це безкоштовно)

Замовити кур’єра
(це безкоштовно)

Зателефонуй до служби підтримки IQOS за номером 4767, щоб повернути пристрій. Або зачекай на дзвінок від нас – ми зателефонуємо самі у фінальний день тест-драйву. Заплануємо зручний час, коли кур’єр зможе заїхати та забрати пристрій. Якщо після тест-драйву ти вирішив купити собі власний, постійний IQOS чи lil, скажи про це службі підтримки. Тоді кур’єр зможе не просто забрати орендний пристрій, а й одразу доставить тобі новий.

Відправити Новою Поштою (це безкоштовно)

Відправити Новою Поштою
(це безкоштовно)

Зателефонуй у службу підтримки за номером 4767. Ми заплануємо відправку за тебе і надішлемо тобі номер ТТН у смс. Усе, що залишиться – прийти у відділення Нової Пошти, назвати номер ТТН та віддати пристрій.

Питання та відповіді

 • Що таке тест-драйв IQOS?

  Тест-драйв від IQOS – це оренда будь-якого з наших пристроїв за 1 грн на певний час (10 днів для IQOS DUO, lil SOLID і lil HYBRID, та 21 день для IQOS VEEV). Розуміємо, що ти можеш вагатися щодо того, який пристрій обрати, та чи взагалі підійдуть вони тобі. Адже використання систем нагрівання тютюну чи міні-вейпів суттєво відрізняється за відчуттями від паління сигарет. Завдяки тест-драйву у тебе буде достатньо часу, щоб розпробувати девайс і зрозуміти, чи зможе він повноцінно замінити сигарети. На час тест-драйву ти забираєш IQOS чи lil у особисте користування. Можеш використовувати його, де тобі зручно, тестити його вдома чи в авто, пробувати різні смаки, перевіряти, як новий девайс вписується у твій стиль життя та буденні справи. Після тесту можна придбати собі новенький девайс з доставкою, а якщо ні – тестовий пристрій можна повернути до фірмового магазину IQOS, відправити Новою Поштою, або безкоштовно викликати кур’єра, якщо у твоєму місті працює експрес-доставка IQOS.

 • Скільки триває тест-драйв IQOS?

  Тест-драйв IQOS DUO, lil SOLID та lil HYBRID триває 10 днів. Тест-драйв IQOS VEEV триває 21 день. Ти можеш повернути пристрій у будь-який момент. Просто зателефонуй до служби підтримки 4767 або звернися до найближчого IQOS Space.

 • Скільки коштує тест-драйв IQOS?

  Вартість тест-драйву будь-якого з наших пристроїв (IQOS DUO, IQOS VEEV, lil SOLID, lil HYBRID) – 1 грн. Стики та поди не входять до комплекту, тому їх потрібно буде придбати окремо.

 • Де взяти IQOS на тест-драйв?

  Тест-драйв IQOS DUO, lil SOLID, lil HYBRID та IQOS VEEV тепер можна спробувати по всій Україні. Ти можеш залишити заявку на тест онлайн та отримати пристрій з доставкою, або завітати до найближчого брендового магазину IQOS Space. Дивись актуальні адреси та графіки роботи магазинів на карті за фільтром IQOS Spacе.

 • Що потрібно, щоб взяти тест-драйв?

  Все, що знадобиться – це особиста присутність, паспорт або права водія (електронна версія в Дія теж підходить). Якщо отримуватимеш пристрій у фірмовому магазині IQOS Space, знадобиться ще ІПН.

 • Що входить до комплектації набору для тест-драйву?

  Набір для тест-драйву складається з пристрою (у випадку IQOS DUO – з двох компонентів, тримача та зарядного пристрою), кабеля та адапатера для зарядки, інструменту для чистки (крім IQOS VEEV, міні-вейп чистки не потребує). Стіки та поди до набору для тест-драйву не входять. Їх потрібно буде замовити окремо. Іноді ми додаємо в комплект незвичайну упаковку, інструкції, інші корисні інформаційні матеріали. Після тест-драйву девайс потрібно буде повернути у повній комплектації: пристрій, кабель та адаптер для зарядки, інструмент для чистки. Упаковку, інструкції та інші матеріали не потрібно повертати. Важливо: простеж за тим, що повертаєш саме той пристрій, який спочатку був у наборі. Для зручності, і щоб ти випадково не переплутав з Айкосом друга, ми додаємо на всі девайси гравіювання «Тестовий пристрій. Не для продажу».

 • Чи можу я повторно взяти IQOS на тест-драйв?

  Так! Якщо ти вже маєш свій IQOS, lil SOLID, lil HYBRID або IQOS VEEV, ти все одно можеш взяти на тест інший пристрій. Якщо ти раніше вже брав один із пристроїв на тест-драйв, ти можеш скористатися цією послугою знову.

 • Що робити, якщо Айкос зламався під час тест-драйву?

  Буває, нічого страшного. Жодних штрафів та санкцій. Зателефонуй, будь ласка, до служби підтримки IQOS за номером 4767, ми надішлемо тобі робочий девайс на заміну. Якщо пристрій зламався в кінці тест-драйву і часу на заміну вже не залишилося, просто поверни його нам разом з усім, що було в комплектації (девайс, кабель і адаптер для зарядки, інструмент для чистки).

 • Як повернути IQOS та інші девайси після тест-драйву?

  Повернути IQOS або lil після закінчення оренди просто та зручно. Ти можеш зробити це у будь-який зі способів, незалежно від того, яким чином ти отримував девайс на тест.

 • Що робити, якщо я не можу повернути девайс особисто?

  Зателефонуй, будь ласка, до служби підтримки IQOS за номером 4767. Ми що-небудь придумаємо, щоб забрати твій девайс після тест-драйву без твоєї особистої присутності.

 • Що буде, якщо не повернути IQOS після тест-драйву у повній комплектації?

  Залежить від того, чого не вистачає у комплекті. Якщо ти загубив пристрій, ми не зможемо прийняти такий набір назад. Якщо загубилася щіточка, кабель або адаптер, можна повернути набір у неповній комплектації, без штрафів та санкцій. Адже ми розуміємо, що всяке буває. Але будемо дуже вдячні, якщо ти постараєшся не втрачати інструменти для чистки та аксесуари для зарядки.

 • Що буде, якщо не повернути IQOS після тест-драйву?

  По-перше, мінус 100500 до карми. По-друге, ти більше не зможеш скористатися тест-драйвом, гарантійним обслуговуванням та багатьма програмами від IQOS. Як реабілітуватися? Просто зателефонуй до служби підтримки IQOS за номером 4767, щоб повернути девайс, навіть якщо закінчення тест-драйву вже прострочено.

 • Що робити, якщо не повернув тест-драйв вчасно?

  Це погано, але не критично. Ми розуміємо, що непередбачені обставини могли завадити вчасно повернути пристрій після тесту. Просто зателефонуй до служби підтримки IQOS за номером 4767, щоб повернути девайс, навіть якщо закінчення тест-драйву вже прострочено. Про всяк випадок, щоб ти не забув повернути пристрій вчасно, ми передзвонимо тобі у фінальний день тест-драйву.

 • Де я можу почитати відгуки про пристрої від IQOS?

  Усі відгуки ми збираємо на сторінці Люди з IQOS и @iqos_ua. Не забудь залишити свій.
  Також зібрали відгуки про девайси тут:
  Відгуки користувачів про IQOS
  Відгуки користувачів про lil SOLID
  Відгуки користувачів про IQOS VEEV

Дякуємо!

Ми отримали твою заявку. Зателефонуємо найближчим часом і розповімо, які пристрої для тест-драйву в наявності:

 • IQOS DUO
 • lil HYBRID
 • lil SOLID
 • IQOS VEEV
Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.