Умови Програми обміну вживаних систем для електричного нагрівання тютюну під ТМ IQOS (далі також – «Програма Трейд ін» або «Програма»)

1. Загальні умови

  1.1. Програма проводиться на території України (за винятком тимчасово окупованих територій відповідно до Закону України від 15.04.2014 № 1207-VII визначених як територія проведення операції об’єднаних сил та АР Крим, виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів) за умови та наявності товару, що бере участь у Програмі, у точках продажу у період:

  • з 22.02.2022 р. по 01.06.2022 р. (далі «Період Програми»);

  Умови Програми розміщуються на сайті за посиланням www.iqos.com. та куточку споживача у фірмових магазинах ТОВ «Технолайн Трейд», перелік яких наведено на сайті www.iqos.com.ua.

  1.2.Замовник Програми:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб’юшн», що знаходиться за адресою 04070, Україна, м. Київ, вул. Спаська, буд. 30, код ЄДРПОУ 39540982.
  • Виконавець Програми:
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Технолайн Трейд», що знаходиться за адресою 04053, м. Київ, вулиця Січових стрільців, будинок 11-а, код ЄДРПОУ 41962630 (окремо – «Продавець»).

  1.3.Учасником Програми (надалі – «Учасник») може бути особа, яка сукупно відповідає таким критеріям:

  • 1. Є повнолітньою особою курцем та/або споживачем нікотиновмістної продукції.
  • 2. Має зареєстрований профіль на веб-сайті www.iqos.com.ua, що підтверджений шляхом переходу за посиланням, надісланим на вказану Учасником електронну пошту.
  • 3. Система для електричного нагрівання тютюну (тут і надалі «СЕНТ») IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3, IQOS версії 3 Duo, що приймає участь у Програмі, – приєднана до профілю Учасника.
  • 4. Наявність у комплектації СЕНТ кишенькового зарядного пристрою і тримача у цілісному, нерозібраному вигляді.

2. Спеціальні умови придбання нової продукції
під ТМ IQOS або ТМ lil SOLID

  У разі, якщо Учасник відповідає критеріям, наведеним у п. 1.3. Програми, Учаснику може бути запропоновано придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, СЕНТ IQOS версії 3 DUO, ЕСДН IQOS VEEV, Пристрій lil Hybrid або Електричний пристрій lil Solid за спеціальною ціною, що визначена в розділах 2.2-2.14.

  Умовою отримання спеціальних умов придбання нової продукції під ТМ IQOS або ТМ lil SOLID згідно пунктів 2.1, 2.15 – 2.16, що викладені нижче, є безоплатна передача СЕНТ та всіх комплектуючих до нього (тримач, кишеньковий зарядний пристрій), щодо якого Учасник звернувся за обміном, шляхом їх передачі у фірмовому магазині ТОВ «Технолайн Трейд» або передачі кур’єру при доставці за Актом прийому-передачі, без права зворотної вимоги щодо повернення переданого СЕНТ та комплектуючих до нього.

  Можливість скористатися спеціальними умовами придбання продукції ТМ IQOS або ТМ lil SOLID, які відображені у п.2.1.-2.14. надається Учаснику, для якого за результатами проведеного Замовником аналізу з використанням відповідного алгоритму, система запропонувала відповідний перелік спеціальних умов придбання з-поміж умов, відображених у п.2.1.-2.14. Конкретний перелік доступних для відповідного Учасника спеціальних умов придбання продукції ТМ IQOS або ТМ lil SOLID надається Учаснику представником Виконавця за результатами звернення споживача за обміном та перевірки його відповідності вимогам для участі у Програмі.

  2.1. Критеріями для визначення переліку пропозицій, які будуть запропоновані Учаснику, є наступні критерії у їх сукупності:

  • Строк використання споживачем конкретної версії СЕНТ IQOS, яка прийматиме участь в Програмі, з моменту реєстрації на сайті www.iqos.com.ua;
  • Версія пристрою, з яким Учасник звертається за сервісним обслуговуванням.
  • Кількість пристроїв на обліковому записі споживача та наявність їх замін.

  2.2. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, СЕНТ IQOS версії 3 DUO, незалежно від наявного гарантійного строку СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3 або IQOS версії 3 DUO, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 799 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3, IQOS версії 3 Duo, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.3. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, СЕНТ IQOS версії 3 DUO, незалежно від наявного гарантійного строку СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3 або IQOS версії 3 DUO, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 599 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3, IQOS версії 3 Duo, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.4. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, СЕНТ IQOS версії 3 DUO, незалежно від наявного гарантійного строку СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3 або IQOS версії 3 DUO, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 399 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3, IQOS версії 3 Duo, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.5. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, СЕНТ IQOS версії 3 DUO We edition, незалежно від наявного гарантійного строку СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3 або IQOS версії 3 DUO, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 1099 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3, IQOS версії 3 Duo, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.6. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, СЕНТ IQOS версії 3 DUO 3 DUO We edition, незалежно від наявного гарантійного строку СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3 або IQOS версії 3 DUO, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 899 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3, IQOS версії 3 Duo, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.7. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, СЕНТ IQOS версії 3 DUO 3 DUO We edition, незалежно від наявного гарантійного строку СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3 або IQOS версії 3 DUO, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 699 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, IQOS версії 3, IQOS версії 3 Duo, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.8. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, пристрій Lil Solid, незалежно від наявного гарантійного строку, СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 299 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.9. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, ЕСДН IQOS VEEV, незалежно від наявного гарантійного строку, СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 599 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.10. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, ЕСДН IQOS VEEV, незалежно від наявного гарантійного строку, СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 399 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.11. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, ЕСДН IQOS VEEV, незалежно від наявного гарантійного строку, СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 299 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.12. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, пристрій Lil Hybrid, незалежно від наявного гарантійного строку, СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 799 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.13. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, пристрій Lil Hybrid, незалежно від наявного гарантійного строку, СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 599 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.14. У період Програми Учасник, який визначений Замовником, має можливість придбати у спосіб, вказаний в Розділі 3 нижче, пристрій Lil Hybrid, незалежно від наявного гарантійного строку, СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, що належить Учаснику (приєднаний до профілю Учасника на сайті www.iqos.com.ua), за спеціальною ціною – 499 грн (з ПДВ), за умови що СЕНТ IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, IQOS версії Multi, яка взяла участь у Програмі, передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому передачі.

  2.15. Колір СЕНТ IQOS, ЕСДН IQOS VEEV, пристрою lil Hybrid або Електронного пристрою lil Solid Учасник має можливість вибрати самостійно серед кольорів доступних для продажу в точці продажу або на сайті iqos.com.ua за умови фактичної наявності товару. Кількість товару обмежена кількістю товару, наявною у відповідному магазині чи на складі, з якого здійснюється оформлення замовлень через сайт.

  2.16. Учасник має можливість скористатися Програмою 3 рази протягом року. При цьому, при першій участі у Програмі та бажанні придбати СЕНТ IQOS версії 3 DUO, ЕСДН IQOS VEEV або пристрою lil Hybrid Учасник може розраховувати на цінову пропозицію, визначену системою згідно з пунктами 2.2-2.14. Дві наступні участі у Програмі протягом року та відповідно придбання СЕНТ IQOS версії 3 DUO може бути здісненене з урахуванням цінових пропозицій пунктів 2.2, 2.5, 2.8, 2.9 та 2.12.

3.Оформлення замовлення і доставка

  3.1.Оформити замовлення відповідно до умов що викладені у Розділі 2, можна:

  • -Безпосередньо у фірмовому магазині ТОВ «Технолайн Трейд», перелік яких наведено на сайті www.iqos.com.
  • - зателефонувавши на номер 4767;
  • - Viber-боті IQOS Ukraine

  Під час оформлення замовлення Учасник може обрати одну із наступних опцій отримання замовлення:

  • - забір із фірмових магазинів Виконавця
  • - замовити експрес-доставку кур’єром

4. Інші умови  4.1 Замовник залишає за собою право змінити будь-які умови Програми у будь-який час. Розміщення нової редакції умов цієї Програми на www.iqos.com.ua та у куточках споживачів у відповідних торгових точках є достатнім в цілях повідомлення усім зацікавленим особам – Учасникам чи потенційним Учасникам нових/змінених/доповнених правил.

  4.2 Програма діє за умови наявності товару, який бере участь у Програмі, у точках продажу Виконавця.

  4.3. Оформлюючи замовлення у спосіб, що вказаний у Розділі 3, Учасник погоджується із Умовами Програми.

  4.4. «СЕНТ» IQOS версії 2.4, IQOS версії 2.4+, 3, 3 Multi, 3 Duo, яка прийнала участь у Програмі передається Виконавцю або його представнику за Актом прийому-передачі.

  4.5.Умови повернення: Учасник Програми може повернути товари, придбані на умовах Програми, з дотриманням вимог статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів». При цьому старий пристрій, що був переданий Учасником Виконавцю не підлягає поверненню Виконавцем Учаснику.

  4.6. Спеціальні ціни відповідно до умов цієї Програми та іншими акціями та/або спеціальними ціновими пропозиціями, промо-кодами, сертифікатами не сумуються.

  4.7.Факт участі в Програмі означає ознайомлення та повну згоду усіх Учасників з умовами цієї Програмою та зобов'язання їх виконувати.

  4.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов цієї Програми, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих Програмою, остаточне рішення приймається Замовником Програми відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Замовника є остаточним і оскарженню не підлягає.

  4.10 Замовник залишає за собою право відхилити заявку особи на участь у Програмі.

Не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність. Тільки для використання повнолітніми особами.

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином?
Вкажіть місяць і рік народження.

ПІДТВЕРДИТИ

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.