ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

Якщо з IQOS 2.4 Plus щось не так, найперше що потрібно зробити – це перевірити, чи заряджений він.

Як перевірити, чи заряджений IQOS 2.4 Plus:

Натисніть кнопку на зарядному пристрої IQOS 2.4 Plus; індикатори заряду акумулятора (збоку пристрою) мають засвітитися. Якщо цього не сталося, натисніть і утримуйте кнопку протягом 4 секунд.

Якщо індикатори не загоряються, зарядіть IQOS за допомогою офіційного адаптера живлення і кабеля IQOS. Заряджайте як мінімум 20 хвилин*. Ми рекомендуємо зарядити повністю. На це може знадобитися до 90 хвилин. Після повної зарядки індикатори заряду акумулятора маюсть згаснути.

*Зверніть увагу, що зарядка через USB роз'єм комп'ютера може зайняти більше часу через меншу потужність.

Дивитись відео

Перезавантаження IQOS 2.4 Plus

Якщо IQOS 2.4 Plus заряджений, але досі не працює, наступний крок – перезавантажити його.

Одночасно натисніть 2 кнопки під індикаторами стану акумулятора. Через 2 секунди всі індикатори кілька разів блимнуть білим.

Чистка IQOS 2.4 Plus

Погано тягнуться стіки HEETS? Мало аерозолю під час використання IQOS 2.4 Plus? Швидше за все, ці проблеми можна вирішити за допомогою інструменту для чистки IQOS і паличок для чищення.

Регулярна чистка IQOS забезпечить справжній та незмінний смак тютюну.

Відео-інструкція "Як чистити IQOS 2.4 Plus"

Тримач IQOS 2.4 Plus не заряджається?

Просто очистіть роз'єми тримача і зарядного пристрою IQOS за допомогою паличок для чистки IQOS.

IQOS 2.4 Plus: проблеми з температурою

IQOS 2.4 Plus блимає червоним на зарядному пристрої або тримачі? Можливо, це тому, що ваш IQOS перегрівся або "змерз". IQOS 2.4 Plus працює в діапазоні температур від 10° до 40° C. Якщо температура навколишнього середовища низька, спробуйте погріти тримач IQOS 2.4 Plus в руці як мінімум протягом 1 хвилини. Якщо навколо занадто спектоно, віднесіть його у прохолодніше місце, і після охолодження він має знову запрацювати у звичайному режимі.

Зламалося лезо або є інші фізичні пошкодження?

Подивіться, чи не зламано лезо або чи немає інших фізичніх пошкоджень. Так, це може трапитися під час чистки, якщо необережно зачепити лезо. Зверніться, будь ласка, по допомогу до служби підтримки користувачів IQOS.

Іноді під час чистки тримача можна необрежено пошкодити лезо всередині. Будьте акуратними, не натискайте на лезо під час чистки тримача IQOS. Не крутіть стік всередині. Це може пошкодити нагрівальне лезо.

Більше про IQOS 2.4 Plus

Дізнайтеся докладніше про те, як використовувати, чистити та заряджати IQOS 2.4 Plus. Усі корисні поради для користувачів IQOS тут.

Дивитись

Залишились питання про IQOS?

Ми допоможемо

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше