ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

IQOS повільно заряджається

Переконайтеся, що ви використовуєте офіційний кабель і адаптер живлення IQOS. Зарядка IQOS через USB роз'єм комп'ютера може зайняти більше часу через меншу потужність. Не використовуйте сторонні кабелі для зарядки.

Якщо зарядний пристрій IQOS 3 DUO повністю розряджений, поставте його на зарядку мінімум на 20 хвилин, поки не заблимають індикатори.

Відео-інструкція "Як заряджати IQOS"

Індикатори IQOS блимають

Якщо індикатори блимають білим двічі: Можливо, це тому, що ваш IQOS перегрівся або "змерз". IQOS 3 DUO працює в діапазоні температур від 0° до 50° C. Якщо температура навколишнього середовища низька, спробуйте погріти тримач IQOS DUO 3 в руці як мінімум протягом 1 хвилини. Якщо навколо занадто спекотно, віднесіть його у прохолодніше місце, і після охолодження він має знову запрацювати у звичайному режимі. Або вставте тримач IQOS 3 DUO в зарядний пристрій і закрийте дверцю для автоматичного очищення.

Якщо індикатори блимають червоним: Перезавантажте IQOS 3 DUO. Якщо червоний індикатор продовжує світитись, зверніться до служби підтримки.

Перезавантаження IQOS 3 DUO

Якщо IQOS 3 DUO заряджений, але досі не працює, наступний крок – перезавантажити пристрій.

Натисніть і утримуйте кнопку на зарядному пристрої IQOS протягом приблизно 10 секунд. Після того, як індикатори згаснуть, продовжуйте утримувати кнопку ще 2 секунди. Коли ви відпустите кнопку, побачите, що всі індикатори швидко блимнули білим.

IQOS 3 DUO не тягнеться

Погано тягнуться стіки HEETS? Недостатньо аерозолю під час використання IQOS 3 DUO? Швидше за все, ці проблеми можна вирішити за допомогою інструменту для чистки IQOS і паличок для чищення. Зачекайте, поки пристрій охолоне, дістаньте тримач та підніміть ковпачок. Вставте і акуратно поверніть інструмент для чистки IQOS.

Для важкодоступних місць використовуйте палички для чистки IQOS. Не застосовуйте надмірну силу, щоб не зламати і не пошкодити лезо. 

Відео-інструкція "Як чистити IQOS 3 DUO"

Зламалося лезо або є інші фізичні пошкодження?

Подивіться, чи не зламано лезо або чи немає інших фізичніх пошкоджень. Так, це може трапитися під час чистки, якщо необережно зачепити лезо. Зверніться, будь ласка, по допомогу до служби підтримки користувачів IQOS.

Іноді під час чистки тримача можна необрежено пошкодити лезо всередині. Будьте акуратними, не натискайте на лезо під час чистки тримача IQOS. Не крутіть стік всередині. Це може пошкодити нагрівальне лезо.

Більше інформації в Інструкції з використання IQOS 3 DUO

Завантажити Інструкцію з використання IQOS 3 DUO.

ЗАВАНТАЖИТИ

Більше про IQOS 3 DUO

Дізнайтеся докладніше про те, як використовувати, чистити та заряджати IQOS 3 DUO. Усі корисні поради для користувачів IQOS тут.

Дивитись

Залишились питання про IQOS?

Ми допоможемо

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше