ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

Як використовувати lil SOLID

Якщо у вас новий lil SOLID і ви використовуватимете пристрій вперше, спочатку виведіть його зі «сплячого режиму», поставивши на зарядку. Перед першим використанням знадобиться повна зарядка (~2 год.) від електричної розетки.

Щоб скористатися lil, відсуньте круглу кришечку на ковпачку вбік. Вставте стік до упору, тютюновою частиною донизу.

Утримуйте кнопку увімкнення (~ 2 секунд) до вібрації. На початку вібрації, індикатор кнопки почне блимати блакитним. Пристрою знадобиться ~20 секунд, щоб нагріти тютюн. Після повторної вібрації індикатор перестане блимати. Можна використовувати!

Сеанс триває 14 затяжок або 4 хвилини залежно від того, яка подія настане раніше. За 30 секунд або за 3 затяжки до кінця сеансу, пристрій завібрує один раз, а індикатор заблимає блакитним. Після завершення пристрій вимкнеться автоматично.

Щоб дістати стік, прокрутіть його мінімум тричі в одному напрямку. Потім витягніть стік та закрийте кришечку.

Ви можете використовувати до 4 стіків поспіль. Після 4 послідовних сеансів, пристрій буде автоматично охолоджуватись. Зачекайте, поки температура пристрою стабілізується (індикатор блимне помаранчевим 1 раз). Охолодження до наступного сеансу займає 3 хивилин 30 секунд.

Як заряджати lil SOLID

Підключіть пристрій до мережі живлення за допомогою USB-кабелю і блока живлення, які надаються в комплекті. Повна зарядка займає ~2 год. Блимання індикатора свідчить про процес зарядки. Коли пристрій повністю зарядиться, індикатор згасне.

lil SOLID не потребує повного заряду для роботи. Проте перед першим використанням радимо зарядити пристрій повністю.

Щоб перевірити рівень заряду натисніть кнопку або увімкніть пристрій в розетку. Індикатор відображає рівень заряду:

- Синій – заряджено на 60-100%
- Світло-блакитний – 30-60%
- Помаранчевий – 0-30%
- Червоний – необхідно зарядити пристрій

Як чистити lil SOLID

Завжди вимикайте пристрій перед чищенням. Дайте йому охолонути після останнього використання.

Для чистки зніміть ковпачок з пристрою. Потім обережно потягніть вгору з’ємну частину камери нагрівання. Вставте щіточку та почистіть камеру нагрівання обертальними рухами. В тих місцях, куди не дістає щіточка, використовуйте штифт (лопаточку) для чищення.

Можна також скористатися спеціальними паличками для чистки, просоченими водою та ізопропіловим спиртом.

Також lil має вбудований режим чистки за допомогою нагрівання за високої температури (режим "прожарювання"). Швидко натисніть кнопку 5 разів протягом 2 секунд. Індикатор блиматиме помаранчевим протягом 90 секунд, а процес чищення почнеться автоматично. Коли процес чищення закінчиться, індикатор автоматично вимкнеться, а пристрій 2 рази провібрує.

Прокручуйте стік тричі, коли дістаєте його з lil

Закінчивши використання lil, не "висмикуйте" стік з пристрою. Прокрутіть його мінімум тричі в одному напрямку. Після цього можна діставати стік.

Зарядка lil SOLID

Не забувайте щодня заряджати lil SOLID. Щоб не забути, можна ставити його на зарядку одночасно зі смартфоном. lil заряджається швидше, якщо його підключити до електричної розетки, а не до USB-порту ноутбука.

Як увімкнути lil SOLID

Щоб почати користуватись lil, утримуйте кнопку увімкнення протягом 2 секунд до вібрації. Індикатор кнопки почне блимати блакитним. Пристрою знадобиться близько 20 секунд, щоб нагріти тютюн. Після повторної вібрації індикатор перестане блимати. Можна використовувати!

Інструкція з використання lil SOLID

завантажити

Залишились запитання про lil SOLID?

Ми допоможемо

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше