ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ


ПОВЕРНУТИСЯ
ОТРИМАТИ ПАРОЛЬ

Ми відправили смс-код на номер [phone]


ПОВЕРНУТИСЯ

ПЛАН НА ДЕНЬ ВАЛЕНТИНА: ВИБРАТИ ІДЕАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК

Любов - це ... подарувати класний подарунок на 14-е лютого. І хоча концепція "сюрпризів кожен день, а не тільки з приводу" набирає обертів, прихильники особливих подарунків на свята все ж залишаються. День Валентина, як раз, один з таких.

Для всіх, хто ще не встиг, не подумав або взагалі забув, що 14-е лютого вже на цих вихідних, у нас є хороші новини: ви не запізнилися із замовленням, а дочекалися особливої пропозиції, що стартує 11 лютого. Поки ми не будемо розкривати всі карти, але натяк зробимо – просто натискай сюди, щоб твій календар запам'ятав дату початку спеціальних цін і нагадав, коли вони активуються.

IQOS. День святого валентина

Чому IQOS - класна ідея для подарунку повнолітньому курцеві?

Що головне для подарунка? Вгадати і вибрати ідеальний. Лайфхак - віддавати перевагу тим речам, яким радієш ти сам. І раз ти читаєш цю новину, значить ти вже знайомий з девайсами IQOS і, швидше за все, в твоєму арсеналі є хоча б один такий гаджет. Чому б не подарувати половинці саме його? Звичайно, тільки в тому випадку, якщо це – повнолітній споживач нікотиновмісної продукції.

IQOS – це пристрій для нагрівання тютюну, що здатний зробити життя курця краще. Принцип роботи девайса полягає в нагріванні, а не підпалюванні тютюну. Звідси головна перевага – він виділяє не дим з продуктами горіння, а аерозоль, який містить на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретами *. Класна альтернатива залишатися зі звичкою, але при цьому зробити її менш шкідливою, правда? **

* «На 95% менше» означає зниження рівня шкідливих речовин (крім нікотину) в порівнянні з димом сигарети (3R4F). Дивись Важливу інформацію на IQOS.com.
Важливо: Використання IQOS не виключає всі ризики для здоров'я і не є повністю нешкідливим. Аерозоль IQOS містить нікотин, що викликає залежність.
** Джерело: на підставі сукупності даних про використання IQOS в порівнянні з продовженням паління.

Крім іншого, IQOS залишає менше запаху на одязі і волоссі і не залишає слідів на пальцях. Курці, які перейшли на IQOS, кажуть, що їхнє дихання свіжіше, ніж при палінні цигарок. * А значить і поцілунки теж стануть приємніше. Можна сказати, що це буде подарунок не тільки для твоєї половинки, а й для тебе.

* Джерело: Онлайн-опитування, проведене сторонніми дослідницькими агентствами в 2016 та 2017 років роках серед 3,157 користувачів IQOS в Японії, Швейцарії, Італії, Румунії та Іспанії.

Якщо твій вибір – це несподіваний сюрприз для партнера, то важливо не помилитись з кольором. Тут теж все просто: можна не морочитися і вибрати білий або чорний гаджет – це завжди 100% -е попадання в ціль. Можна ризикнути і вибрати синій або золотий девайс. А можна і лімітовану версію IQOS DUO кольору вишні з льодом – у такого подарунку немає шансів не сподобатися.

Для кого підійде IQOS в подарунок?

Система нагрівання тютюну IQOS стане класним подарунком для повнолітніх близьких, які курять, або для тих, хто вже перейшов на Айкос і хоче апгрейднути свій старий девайс.

І, ось, що ще цікаво: на День Валентина прийнято дарувати подарунки тільки своїм половинкам. Але ж наші почуття не обмежуються одним партнером? Зробити приємний сюрприз на 14-е лютого можна і близькому другу, і самому собі – цій людині ти точно часто відмовляєш в подарунках без приводу. Ось він і знайшовся.

Ви є повнолітнім (старше 18 років) і курите або використовуєте інші нікотиновмісні продукти?
Підтвердити
Ми про все подбаємо. Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.
Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам має виповнитися 18 або більше